Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

wrzucie foty wannogrilla kto robił ,bo nikt nie uwierzy :P

 

ja lece spac bo na rano. Dzieki wszystkim i do zobaczenia ;)

 

buncol jednak mu doł na zimnym. chyba że ma webasto :P

 

 

edit: Semperit ;)

 

SubaruImprezaR1.jpg

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się działo, że psiarnia musiała interweniować? ;/

 

Matiz - jaki grill? Pokaż :P

 

Ja niestety się z roboty nie wyrobiłem... liczę, że widzimy się na Plejadach / Plejadowym spocie na Podbeskidziu, chyba że coś wcześniej będzie ;) Może bardziej w weekend? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co się działo, że psiarnia musiała interweniować?

 

Zatrzymali naszą koleżankę i zaczęli głupio docinać, że wszystkich nas wyłapią... Typowe leczenie kompleksów, że szlachta się bawi, a oni muszą się kisić w podzienym parkingu...

Trzeba było drugim wyjazdem się ewakuować, coby nie potracić szmat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha...ale się to fajno czyta...No i ja dziękuje- tyle się działo, ze cięzko ogarnąć...Kto- gdzie , komu i w którym momencie..na pewno Ricardo za ogarnięcie grilla....niebiescy poszli po bandzie- Edytke zgarnęli - miała dziewczyna przygody :P

Matiz grillował w Swoim rdzarbaru i dmuchał w balonik...Buncol dał na zimnym co by lachony piszczały na podziemnym...i chłopaki w golfach schowali głęboko swe zabawki...No słowem cud miód malina...Kto nie był niech załuje...I moze na fotach pooglądać....

 

 

 

O zabraniu dowodu? toć nowość....przygoda fest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast siedzieć z Wami musiałem pół auta rozebrać ... qwa ... miałem ochotę moją "drogą" żonę zabić ... jakiś słoik zapomniała zakręcić i mi całą wykładzinę zalała ... smród jak diabli ... plastiki out .... fotele out ... wykładzina out ... jutro pranie ... ja pier ...

 

Cieszę się, że się fajnie bawiliście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pół biedy. Mnie się kiedyś jak miałem golfa wylał właśnie żur... Auto wypucowane, wyczyszczone, ze prawie już dziury w wykładzinie wytarłem, a capiło dalej. Niemal jakbyś wieprzka przewoził i by Ci się zloł... Brrrr! Od tego czasu zakaz włażenia na pokład z żurem, nawet w plastikowej flaszce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden dzień autem zastępczym i tak stęskniłem się za Forkiem, że jutro chyba spalę pół baku !

 

Na szczęście z samego rana odbieram i od razu testuję nowy zestawik hamulcowy.

 

Dzięki za spotkanie. Genialny grill by Ricardo :bowdown:. Przed nami w sumie 3 eventy: Plejady, Wyrazów i imprezka w pałacu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam klient w zastępczym Focusie MY13 wylał w bagażniku śmietane 300ml. Niewiele zapachów jest mnie w stanie ruszyć, ale ten rozkładał na plecy... no tak waliło, że nie szło 5 minut usiedzieć we aucie.

 

Poradziliście sobie czy trzeba było zezłomować ?? :)

 

Zastanawiam się czy sam obczyszczę, czy będę musiał wezwać jakąś sympatyczną francuską pokojówkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...