Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

• Replies 15.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Posted Images

Chopy, ale tyn szpan- zakute 1,6. Piyrsze w Polsce i chyba...w Ojropie. :biglol:

Fakt faktem, to ten kolo chyba bez oliwy jeździł albo ostatnio 10 lat temu zmieniał...

Edited by Markus

Wszystko jak widać się da...Nawet to co do niedawna wydawało się być nie możliwie...czyli zapłata kartą w biedronce :)

Polak potrafi....:P

hehehehe..No Ja Swojego pudełka nie zepsułem...jeszcze- na dodatek kolega Jachu93zmotywował Mnie do pracy nad nim...więc pomalutku zaczynam...jak tylko Elias obrobi się i stworzy mi pewne rzeczy....Idziemy z tematem :)

Wlasnie rozmawialem dzisiaj z tym kumplem , niestety lipiec ma bardzo zajety ale jak stwierdzil temat nadal aktualny tylko w innym terminie , ;) a termin najblizszego gril-spota zostanie podany :P

A co tu tak cicho? :(

Co powiecie o terminie spotu piatek 18 lipca o godzinie 18tej tam gdzie zawsze 3 stawy? :) jest jeszcze troche czasu i moze kazdemu cos spasi :P

Lista spoto-grila dzien 18 lipca piatek o godz 18.parking 3 stawy

-Ricardo+Edyta

Lista spoto-grila dzien 18 lipca o 18, 3 stawy

-Ricardo+Edyta

-Shadowaty