Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

• Replies 15.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

Ricardo organizuje i przywozi zaopatrzenie.,,poźniej jest to dzielone na liczbe użyszkodników...nie zmienia to faktu, że jak chcesz to możesz przywieźć własną wyżerke :)

Lista spoto-grila dzien 18 lipca o 18, 3 stawy
- Ricardo+Edyta
- Shadowaty 

- Krzysztof0430 + 1 znajomy (nieforumowy)

- Martinez

- Buncol 

Edited by buncol_S04

Lista spoto-grila dzien 18 lipca o 18, 3 stawy
- Ricardo+Edyta
- Shadowaty 

- Krzysztof0430 + 1 znajomy (nieforumowy)

- Martinez

- Buncol

- pajac + Ewelina (przed 19:00)

Edited by pajac_am

Koledzy pytanko, z uwagi na jakieś tam zmiany i jeszcze raz zmiany, noszę się zamiarem otworzenia w Katowicach salonu "car detailing" pytani czy ktoś z was robił sobie jakieś kursy szkolenia lub ma ochotę pomóc przy organizacji takiego zadania. Ja osobiście wykonuję zupełnie inne zajęcie, z wykształcenia jestem Papuga "prawnik" i ekonomista, a pracuje jako konsultant ds energetycznych przy elektrowniach czy ciepłowniach, więc jak sami widzicie zupełnie nie w tę stronę. Ale mam na oku ciekawy lokal po myjni, trochę kasy na wejście, jestem na etapie analizy kosztowej i progu wejścia. Jeśli ktoś z was zajmował się czymś podobnym lub jest pasjonatem kosmetyki samochodowej, to proszę piszcie, będę wdzięczny za pomoc. Na chwilę obecna zbieram i szukam informacji w wskazanym temacie. Głównie interesują mnie takie kwestie jak wyposażenia, ilość potrzebnych osób na start,marża. Jak coś proszę piszcie na pv.

Dzieki dziewczyny i chlopaki za fajnego spot-grila widze ,ze grono nam sie rozrasta o nowe osoby z fajnymi subarkami,

Shadowaty super zrobiles Subarke naprawde bardzo duzy postep od czasu jej zakupu oby tak dalej i zapraszam na spotkanie za miesiac a moze w miedzy czasie zobaczymy sie na podbeskidziu :)

A Mnie nie było..już nawet nie pamiętam Mojej absencji na którymkolwiek spocie...Nic to- są rzeczy ważne i ważniejsze w końcu:) ale czekam na fotorelacje...Jarecki fajnie, że dotarłeś-mam nadzieje, że wskazówki sie przydały...Pokazujcie co straciłem

Rozpórka może będzię jutro i teraz pytanie techniczne potrzebuje jakieś inne śruby do zamocowania czy nie ????

Pytanko numer dwa odkręcam śruby wkładam rozpórkę i przykręcam nic się nie stanie , nie trzeba nic robić ????

Na pyt nr1...nie nie potrzeba zadnych innych nowych nakrętek...wkrecasz ją na stare....ad pyt nr2...tak...odkrecasz śruby na amortyzatorach samochodu nasadzasz rozporke i zakrecasz śruby...jedyna uwaga by autko stało na kołach...ot i tyle.,.żadna filozofia