Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Lista spoto-grila dzien 18 lipca o 18, 3 stawy
- Ricardo+Edyta
- Shadowaty 

- Krzysztof0430 + 1 znajomy (nieforumowy)

- Martinez

- Buncol

- pajac + Ewelina (przed 19:00)

Edytowane przez pajac_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pytanko, z uwagi na jakieś tam zmiany i jeszcze raz zmiany, noszę się zamiarem otworzenia w Katowicach salonu "car detailing" pytani czy ktoś z was robił sobie jakieś kursy szkolenia lub ma ochotę pomóc przy organizacji takiego zadania. Ja osobiście wykonuję zupełnie inne zajęcie, z wykształcenia jestem Papuga "prawnik" i ekonomista, a pracuje jako konsultant ds energetycznych przy elektrowniach czy ciepłowniach, więc jak sami widzicie zupełnie nie w tę stronę. Ale mam na oku ciekawy lokal po myjni, trochę kasy na wejście, jestem na etapie analizy kosztowej i progu wejścia. Jeśli ktoś z was zajmował się czymś podobnym lub jest pasjonatem kosmetyki samochodowej, to proszę piszcie, będę wdzięczny za pomoc. Na chwilę obecna zbieram i szukam informacji w wskazanym temacie. Głównie interesują mnie takie kwestie jak wyposażenia, ilość potrzebnych osób na start,marża. Jak coś proszę piszcie na pv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny i chlopaki za fajnego spot-grila widze ,ze grono nam sie rozrasta o nowe osoby z fajnymi subarkami,

Shadowaty super zrobiles Subarke naprawde bardzo duzy postep od czasu jej zakupu oby tak dalej i zapraszam na spotkanie za miesiac a moze w miedzy czasie zobaczymy sie na podbeskidziu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mnie nie było..już nawet nie pamiętam Mojej absencji na którymkolwiek spocie...Nic to- są rzeczy ważne i ważniejsze w końcu:) ale czekam na fotorelacje...Jarecki fajnie, że dotarłeś-mam nadzieje, że wskazówki sie przydały...Pokazujcie co straciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pyt nr1...nie nie potrzeba zadnych innych nowych nakrętek...wkrecasz ją na stare....ad pyt nr2...tak...odkrecasz śruby na amortyzatorach samochodu nasadzasz rozporke i zakrecasz śruby...jedyna uwaga by autko stało na kołach...ot i tyle.,.żadna filozofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...