Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

Adek...Widzimy się już nie długo na organizowanym przez Ricardo wyjeździe...Mam nadzieje :)

A Tobie Pablito- gratki córy, która wytrwale spała na niezbyt wygodnej miejscówce :D

• Replies 15.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

Adek...Widzimy się już nie długo na organizowanym przez Ricardo wyjeździe...Mam nadzieje :)

Coś wiadomo, kiedy będzie ten wyjazd ?

My rowniez dziekujemy wam Wuem,dave89,ADK90 za wspaniale spedzony czas na Plejadach i oby zawsze tak bylo moze jeszcze w szerszym gronie a co do gospodarzy to sie wytnie :P

a oczywiscie i buncol  ktory nam zwjal troche wczesniej :biglol:

post-7608-0-61520600-1403546681_thumb.jpg

Jak nic się nie zmieni to tak będzie :)

Fajną fotkę buncol wstawiłeś, piwo i kubeczki zawsze w gotowości :D

drogie Hanysy i Hanyski - dzięki za super towarzystwo kamratów na Plejadach, wieczorne i nocne pogaduchy, wypite gumijagody i wspólnie spędzony czas. Było super, pomimo gańby i ostudy na PS i tak było zajebiście. Liczę - że za rok będzie nas więcej i będzie weselej :)

no i wielkie gratulacje dla Naszego Hanysa - Premo! Robota fest zrobiona! Pogratulował! 

Edited by elias

A Tobie Pablito- gratki córy, która wytrwale spała na niezbyt wygodnej miejscówce :D

Wuem mam nadzieje, że Martysia za bardzo Cie nie skopała.

Ricardo, to super że bez kasy :) .

Musimy, namówić Premo, żeby przyjechał maszyną na zlota, zrobimy składkę na wachę i zrobi parę rundek :D .

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich.

Wisial takze na forum....moge podjechac go zobaczyc...ale sami wiecie jak b.sie znam;)

'WuEm' Mozemy sie umowic razem. Znam srebrnego z rybnika na ul. Żorskuej ale to nie ten. Ciekawe czemu foty se zrobil w Pszczynie??

Nigdzie jeżdżącego nie spotkalem

Tapatalk na Experia SP

Chlop jednoczesnie wystawia BMW e30 M-technic - taka tylko uwaga

Tapatalk na Experia SP

Jak faktycznie będzie zainteresowanie tą sztuką to możemy podjechać ją zobaczyć :)

Sti Jdm przekładany....Wygląda ładnie- choc z ceną troszkę właściciel zaszalał :)

jeśli znajomy jest zainteresowany (wiesz R....żeby d nie zawracać właścicielowi- kopiąc tylko w opony)...to dawaj znac....Podjedziemy/ zobaczymy :D

Dokladnie to jest to auto:) cena spadla znacznie..ale 35k to nadal duuuuzo...w razie czego w tym budzecie jest takze pewna sztuka z Wa-wy

Ok.dzioeki za pomoc jak juz pisalem wczesniej bede sie widzial z nim w poniedzialek i zobacze co powie,Wojtek masz jakis namiar na tego z W-wy?to jest jakis nasz? ;)

W ramach ciekawostek dla dogłębnych scoobyloversów: zarżnięty 1.6 - panewka na 1 korbowodzie miazga, na 4 zaczęło już brać. I wał niestety na pierwszym wykorbieniu już tak zmasarzony że do niczego... :(

post-14348-0-75508800-1403782275_thumb.jpg

a tu reszta

KOSZMARKU

Edited by semperit