Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, późno info. Już mi się nie chce bo... Panie i Panowie od rana odbywała się akcja ubierania Blue. Nabyta forumowo maska z laminatu pokryła się folią carbon :)

Efekcik dla oka i 7 kg mniej do wożenia , tj urwane 0.2 sec w sprincie :D

 

Tapatalk na Experia SP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź leniwcze wpadaj pochwalić się blue....szczególnie z takim modem...teraz urwiesz dzięki temu 0.000001 sekundy w sprincie do pierwszej i ostatniej setki :P

 

Hipek bracie Ty wiesz, ze ja wiem , że Ty wiesz- że to nie mój numer wykręcałeś...Oj powiem Ja żonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

eh,mnie niestety dziś nie będzie :\ choć nie ukrywam, że chętnie bym Was wszystkich poznała :)

WueM jedzie z Gliwic...

 

Wiem :) Niestety dziś nie da rady :| Ale powiedziałam sobie, że następnym razem przyjadę do Was, bo jestem Was ciekawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

antikos przeca to nasz Edyta nim jezdzi :biglol: Chlopaki dzieki za dzisiejszego spota bylo super,Tomas wielkie dzieki za podpowiedzi odnosnie szelek zostaly juz zrobione :) buncol masz wyrypista machine i dawaj nia codziennie a nie od parady jak ci radzila Edyta, nastepny spot juz przy innej pogodzie i z wursztem w zebach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antikos przeca to nasz Edyta nim jezdzi :biglol: Chlopaki dzieki za dzisiejszego spota bylo super,Tomas wielkie dzieki za podpowiedzi odnosnie szelek zostaly juz zrobione :) buncol masz wyrypista machine i dawaj nia codziennie a nie od parady jak ci radzila Edyta, nastepny spot juz przy innej pogodzie i z wursztem w zebach

o widzisz to pozdrawiam  serdecznie, dziś widziałem koło trzech stawów koło 10 30 rano na wysokości lidla, ps koniecznie zróbcie coś z wydechem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przeczytałem. Zjawię na spocie. Mogę zabrać Gabin, ale bez namiarów możemy się nie spiknąć. :( Ew. jeżeli to przeczytasz to dzwoń/pisz bezpośrednio do mnie 696-035-945 to zajadę w te rejony. :)

 

jesli chcesz jechac z młodym przystojnym... Gabin, to napisz :-) napewno przyjadę ! 882-190-059

Dziękuję :) muszę w końcu jakoś forum w telefonie sprawdzać, żeby zawsze mieć pod ręką... (w sumie byłabym szybciej...)

 

 

Dzięki za spota  ;) 

Przepraszam, że tak późno....  :( Następnym razem się poprawię  ;) 

 

@ buncol_S04 - jeszcze raz dzięki za podrzucenie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricardo- teraz grill....aha i wpadliśmy na pomysł by grupą jako widzowie wpaść na tegoroczne plejady...kolega dave ma wstepnie załatwione zakwaterowanie....szczegóły wkrótce napisze...Można byłoby sie wybrać na powiedzmy dwie nocki :)

Pomyślcie Moi drodzy...Elias , Matiz z Matizową , BelegUs Hipek bez obstawy jak i cała reszta nie wymieniona w czołówce :)

Pozdrawiam i do zaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricardo- teraz grill....aha i wpadliśmy na pomysł by grupą jako widzowie wpaść na tegoroczne plejady...kolega dave ma wstepnie załatwione zakwaterowanie....szczegóły wkrótce napisze...Można byłoby sie wybrać na powiedzmy dwie nocki :)

Pomyślcie Moi drodzy...Elias , Matiz z Matizową , BelegUs Hipek bez obstawy jak i cała reszta nie wymieniona w czołówce :)

Pozdrawiam i do zaś

 

Tradycyjnie Zlot rozpocznie się w Boże Ciało, które w tym roku wypada w czwartek 19 czerwca a zakończy się 21 czerwca sobotnią imprezą wieczorną.

Tak jakby ktoś nie wiedział ;)

 

Ja tam chętnie się wybiorę, a co mi tam ... może nawet moim "nowym" autem :D

 

 

 

 

  Harmonogram XI Zlotu Plejad

Wszystkie poniższe działania odbywają się w Bazie Zlotu (Hotel Stok).

 

Czwartek, 19 czerwca:

- 10:00 otwarcie Biura Zlotu i Sklepu Subaru - przyjazd uczestników, odbiór numerów startowych, wydawanie wyprawek, zakwaterowanie w wybranych hotelach

- 10:30 rozpoczęcie badania technicznego samochodów

- 19:00 zamknięcie Biura Zlotu

- 19:30 zakończenie badania technicznego samochodów

- 20:00 szkolenie dla pilotów

- ok. 21:00 publikacja listy startowej

 

Piątek, 20 czerwca:

- 8:00 otwarcie Biura Zlotu i Sklepu Subaru

- 8:00 start pierwszej załogi

- ok. 16:00 pierwsza załoga na mecie

- 20:00 zamknięcie Biura Zlotu

- ok. 21:00 publikacja listy startowej drugiego dnia

 

Sobota, 21 czerwca:

- 8:00 otwarcie Biura Zlotu i Sklepu Subaru

- 8:00 start pierwszej załogi

- ok. 15:00 pierwsza załoga na mecie

- 18:00 zamknięcie Biura Zlotu

- 20:00 rozpoczęcie części wieczornej Zlotu - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród oraz dyskoteka

 

Niedziela, 22 czerwca:

- wykwaterowanie z hoteli

Edytowane przez Hipek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gabin...i pojechałaś z tym młodymi przystojnym....Dobrze, ze chociaż co do autka- nie kłamał :P

Autko fajne  :P  

Tylko za młody rocznik...  (w sensie, że rocznik auta)  ;)

 

 

 

Buncol tylko tak staro wygląda ;)

A auto też swoje przeszło, więc nie ma co narzekać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gabin...i pojechałaś z tym młodymi przystojnym....Dobrze, ze chociaż co do autka- nie kłamał :P

Autko fajne  :P  

Tylko za młody rocznik...  (w sensie, że rocznik auta)  ;)

 

 

 

Buncol tylko tak staro wygląda ;)

A auto też swoje przeszło, więc nie ma co narzekać :P

 

Ale ja mówię o aucie :P 

wieku ludzi nie umiem określać, więc się tego nie podejmuję ;) Zresztą jakie to ma znaczenie kto ile ma lat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przybycie na spota, jak zwykle spot się udał mimo nieciekawej pogody, świadczy o tym godzina o której się skończył, czyli około 20:30 :)

 

antikos przeca to nasz Edyta nim jezdzi :biglol: Chlopaki dzieki za dzisiejszego spota bylo super,Tomas wielkie dzieki za podpowiedzi odnosnie szelek zostaly juz zrobione :) buncol masz wyrypista machine i dawaj nia codziennie a nie od parady jak ci radzila Edyta, nastepny spot juz przy innej pogodzie i z wursztem w zebach

 

I na następny spot będę miał oliwę w skrzyni zmienioną to zobaczymy czy manetki będą pracować szybciej... :)

 

Ricardo- teraz grill....aha i wpadliśmy na pomysł by grupą jako widzowie wpaść na tegoroczne plejady...kolega dave ma wstepnie załatwione zakwaterowanie....szczegóły wkrótce napisze...Można byłoby sie wybrać na powiedzmy dwie nocki :)

Pomyślcie Moi drodzy...Elias , Matiz z Matizową , BelegUs Hipek bez obstawy jak i cała reszta nie wymieniona w czołówce :)

Pozdrawiam i do zaś

 

Jeśli chodzi o mój nocleg miałem go wstępnie zaklepany już wcześniej dzięki znajomemu. Dzisiaj zainteresowanie wspólną wyprawą plejadową, poszerzyło się na szersze grono, tak więc jutro lub w poniedziałek dostane namiary na właścicielkę domków noclegowych i sprawdzę ile jest jeszcze wolnych miejsc. Prosił bym aby już teraz stworzyć listę osób które na 99% wybrały by się z nami wspólną paczką na tegoroczne plejady do Wisły 19-22 czerwca 2014 więcej na stronie http://www.zlot.subaru.pl/ . Ponieważ ja mam nocleg, rozpoczynam poniższą listę od pustego pola. Najprawdopodobniej jeżeli wolne miejsce się potwierdzi, zamieszczę informację gdzie wpłacać zaliczki za rezerwację i oczywiście cenę całkowitą za dobę. Mam zapewnienie, że jest tanio. Z tego co mnie informowano nocleg jest bardzo blisko "kwatery głównej zlotu"

 

ZLOT PLEJAD 2014 19-22 czerwca chętni na nocleg.

1. ...

2. ...

Edytowane przez dave89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...