Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Też myślałem o jakimś spocie małym jutro w okolicy południa, ma być ładna pogoda więc czemu nie. Będę i tak jutro w tych rejonach... :D Może ktoś będzie chętny?

 

Sobotni spot na szybko 26.04.2014 Katowice parking Lotnisko start 17:00 (bądźmy po obiadku)

 

1. Dave

Edytowane przez dave89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o jakimś spocie małym jutro w okolicy południa, ma być ładna pogoda więc czemu nie. Będę i tak jutro w tych rejonach... :D Może ktoś będzie chętny?

 

Sobotni spot na szybko 26.04.2014 Katowice parking Lotnisko start 12:00

 

1. Dave

A tak koło 16-tej nie da rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślałam, że będzie taki szybki odzew :P

a będziecie po 17??
Bo generalnie to jestem tu na zawodach i niestety ale bardzo prawdopodobne, że właśnie o 13 lub 15 będziemy grać mecz... (niestety bardziej prawdopodobna ta 15  :( )

A i jeszcze jedna prośba... Moglibyście mi wytłumaczyć gdzie jest ten parking, w sensie jak do niego dojechać jakimś MPK albo czymś takim?? (ja jestem przy ul. Nałkowskiej - zawody odbywają się tu na lodowisku "Jantor")  


Ewentualnie jedzie ktoś z tych okolic i miałby miejsce??... chociaż nie, to zły pomysł, bo jak spot się zaczyna o 15, a ja możliwe że byłabym później to jednak chyba nie...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję :) a jak podjechać do centrum?? 
Bo szczerze mówiąc kompletnie nie znam miasta... tylko kilka razy byłam ale to autem... ;)

A ewentualnie jaki to adres, bo koleżanka wraca jutro (która ma auto) to może by mnie podrzuciła tam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wpadł jutro tylko że ze zlot zabytków w Mikołowie się kończy gdzieś po 17. Więc jak bym wiedział ze kogoś zastanę po godzinie 17:30 to bym wpadł BISem. 

Edytowane przez Krzysztof0430
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dave89 - to może jednak jeszcze raz zmienisz godzinę na 16-17, bo z tego co widzę to chyba większość wtedy ma czas??  ;) 
 


Szukam na mapie i potwierdźcie mi proszę czy to jest to??
https://maps.google.pl/maps?q=pu%C5%82awskiego+60,+katowice&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.243747,19.038491&spn=0.012378,0.027595&sll=50.176019,19.180756&sspn=0.39665,0.883026&hnear=Genera%C5%82a+Kazimierza+Pu%C5%82askiego+60,+Katowice,+%C5%9Bl%C4%85skie&t=m&z=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to zgodnie z życzeniem uczestników godzina zmieniona na 17:00 proszę uzupełnić listę obecności, poniżej link do mapki z lokalizacją miejsca spotkania.

 

https://www.google.pl/maps/dir//50.2428799,19.0438883/@50.242813,19.0435879,19z/data=!4m3!4m2!1m0!1m0

 

Sobotni spot na szybko 26.04.2014 Katowice parking Lotnisko start 17:00

 

1. Dave

2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę se uzupełnić listę z wszystkich poprzednich wypowiedzi  :P  ;) 

Sobotni spot na szybko 26.04.2014 Katowice parking Lotnisko start 17:00

 

1. Dave

2. Gabin

3. Suberet (?? - pytałeś o godz więc nie wiem)

4. WueM (nie na pewno - w zależności od "wolnego czasu")

5. Ricardo (j.w.)

6. Krzysztof0430 (po 17:30)

Mam nadzieję, że nie macie mi za złe podsumowania i potwierdźcie proszę czy dobrze to zapisałam  ;)

Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Adam Adam.....Ja będę..mam nadzieje, że pogoda nie pokrzyżuje planów...Bo jak bedzie strasznie lało...:(

Więc lista jest jak najbardziej ok :)

Wysle także parę smsów znajomym z forum...bo może nie zaglądają do wątku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...