Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega forumowy, który trudni się instalkami gazowymi i w Swoim turbo montował to Paulus...Też gdzieś miałem od Niego wizytówkę więc Pucu- jeśli będzie tak daleko to pomyslimy i zadziałamy :)

Co do poszarpywania to przyczyn może byc kilka-nie koniecznie wina lezy po stronie podtlenku...Ale mysle- tak jak któryś z kolegów wyżej napisał...podjechać do gazownika i najperw to zdjagnozować...Stag jest ok- sam na takiej sekwencji śmigałem kilka lat i było jak najbardziej ok:) Jak nie LPG to cewka, świece, przewody czyli normalne rzeczy exploatacyjne- na razie ne ma co panikować :D....

Aaaa...popatrz...Babcia jest do odkupienia :)

Może byś reflektowal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucu, ja się tylko mogę podpisać pod tym co na temat LPG w tym roczniku napisał BelegUS, z tym że u mnie jest jeszcze spokojniej, o żadnych szarpnięć podczas przełączania nie mam. Na liczniku mam pod 250kkm z czego ponad połowa na LPG i bez większych problemów. Dzisiaj odebrałem autko po drobnej interwencji serwisowej u Paulusa. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten od zagazowanego WRX'a to ja :lol: .

Jak coś trzeba odnośnie mechaniki, elektroniki i LPG lub innych problemów to walcie na PM. Nie będziemy tutaj robić OT.

Dzięki Suberet za wizytę i miłe słowa :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buncol_S04, Chopie jak Ty posty nabijasz....że hej :P

I co Ty w domu o tej porze robisz....Weź- słabisz Mnie :D

@Pucu, Oglądałeś ofertę- tzn?

Babcia aktualnie jeździ po Holandii ale z właścicielem jestem na bieżąco- nie ma kłopotu by ją odebrać...gdzieś bliżej :)

A wiem, ze chce sprzedać...Kwestia dogadania szczegółów :)

 

 

teraz dopiero znalazłem w sprzedażowym, ze jest wystawiona :)

 

Ehh....brałbym ją- nawet z setką wad...Ale kasy brak :(

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez polecam Paulusa chlopak wie co mowi i wie co robi wczoraj zreszta bylem u niego i widzialem tez  subarke od Antka :) do tej pory z moimi subarkami jezdzilem do innego mechanika ktory moge powiedziec byl solidny, natomiast z wiedza o Subaru to niestety wszystko mu musialem mowic co powiedziano mi w turbinach i dopiero robil a tu widze ,ze Pawel wie co gdzie i jak wiec po dluzszej naszej pogadance na ostatnim spocie podjalem decyzje ,ze bede teraz robil u niego  nasze subarki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym się 6 lat temu zdecydował na LPG to też bym się cieszył... a tak niestety powodu do radości nie mam ;)

 

Buncol do Tychów może podjedziesz? Się mój brat chce zespotować ... no, że chyba już jesteście umówieni, a ja za Waszymi plecami spotkanie organizuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalutku kolega wyrasta na forumowego szpeca od doładowania gazowego...to dobrze, ze jest ktoś taki na ślunsku :D

myślę że w temacie mechaniki samochodowej związanej z Pawłem najwięcej mogę napisać Ja, i z czystym sumieniem polecam, bo nie dość że Paweł to bardzo inteligentny i sympatyczny gość który chętnie udziela odpowiedzi na moje każde głupie czy mądre pytanie, to do tego Ja sobie bardzo cenię jego zakład i ludzi którzy tam pracują. Ps. zakład Pawła to nie tylko gaz ale cała mechanika samochodowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem Antikos- Pawła poznaliśmy osobiście na kilku ostatnich spotach...Widać było, że człowiek "ogarnięty" w temacie- i tym bardziej to cenne, że "mamy" gdzie oddać Swoje skarby...W pewne ręce- i tak jak piszesz...nawet zadając dość "głupie" pytania...Zawsze otrzymamy odpowiedź :P

Same plusy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wlasnie sie ciesze,ze ktos wreszcie pojawil sie na SlASKU  co ogarnia Subaraczki :P bo tak niestety zostawaly konsultacje w turbinach i mowienie potem swojemu mechanikowi co i jak a to juz meczace i irytujace ;) i mam nadzieje,ze nasza wspolpraca z Pawlem bedzie owocna :) Antek wczoraj widzialem u Pawla twojego Subaraczka ales uwalil  wielki Kurnik toz to cala ferma :biglol: skrzydlo masz zacne tylko sie zastanawiam czy material wytrzyma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wlasnie sie ciesze,ze ktos wreszcie pojawil sie na SlASKU  co ogarnia Subaraczki :P bo tak niestety zostawaly konsultacje w turbinach i mowienie potem swojemu mechanikowi co i jak a to juz meczace i irytujace ;) i mam nadzieje,ze nasza wspolpraca z Pawlem bedzie owocna :) Antek wczoraj widzialem u Pawla twojego Subaraczka ales uwalil  wielki Kurnik toz to cala ferma :biglol: skrzydlo masz zacne tylko sie zastanawiam czy material wytrzyma ;)

bo on pożera wszystkie gołębie, lotka swoje robi, własnie sprawdziłem, nie powiem gdzie i nie powiem jak, ale było ciekawie, ja swój samochód trochę traktuję jak wariat w sensie, ma jechać ile się da, do czasu aż zostawię silnik na ulicy, pracę mam na tyle stresującą że gdzieś muszę odreagować i mimo iż mój samochód nie wygląda to moim zdaniem jedzie tak jak powinien a to dzięki robocie Pawła i jego regulacji zaworów, kiedyś myślałem że to nic nie daje, ale szybko się z tego błędu wyprowadziłem, nie ten sam samochód, tak więc jak ktoś czuje że chyba samochód słabnie, to wizyta regulacja nowa mapa w turbinach i jedzie jak powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za miłe słowa. Nie mniej jednak za "szpeca" to ja się nie uważam. Coś tam na temat samochodów wiem i ta wiedza przydaje się w życiu. Znam również swoje ograniczenia i bez ściemniania przyznam się, że mam obawy wykonać zleconą usługę. Jeszcze się taki nie urodził coby wszystko wiedział :D .

Jednak wyznaję zasadę, że nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi. A więc macie pytania - walcie na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

antikos silnik masz w dobrych rekach wiec pozostanie na miejscu :superhero:

teraz to już kolega inny będzie pewnie do Pawła jeździł, bo samochód odjechał z nowym właścicielem 

 

Sprzedałeś auto??

 

odjechał 30 minut temu, niestety, a sam wiesz jak lubiłem ten samochód, ale sytuacja życiowa mnie do tego zmusiła niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...