Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem przywołany- więc jestem :)

Z Subaru na tym pseudo spocie był Buncol i....jakiś przypadkowy Forek :P

Ale pivko wypite z partyzanta było git...Ciekawe czy jutro ta pani na stacji też będzie :D


Hipek..dzieciaki sprzedaj żonie i wpadnij z Buncolem na stację u Mnie :D

Mówię Ci- miejscówka przednia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Buncol się teraz spotować musi na gwałt ... bo za jakiś czas nie będzie miał czym ;) No, że chyba jednak zrezygnuje ze sprzedaży.

Na jakieś piwo cza skoczyć, a Wy się chłopaki spotujecie za moimi plecami :yellowcard:

 

jutro kolejny spot... :-) stacja lotos czeko  :biglol:
Dawno nie zerkałem tutaj :(

a tu tyle się dzieje ....

Dawaj Buncol namiar na tego Lotosa bo to widać jakaś super miejscuwa, dziś wieczorem mam "zatankować" to może skorzystam :):) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha.... TylkoV8 Lotos przy Toszeckiej...W sumie takie stacje "u Nas" we wsi tylko dwie :P

Buncol- już zabajerował  panią na stacji

Jak tak dalej pójdzie to faktycznie Silesia tutaj zacznie się spotykać...Fajnie bo miałbym 2min. by dotrzeć...pieszką :P

Hipek- byłeś byłeś...Pamiętam...Wpadaj zatem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu już nie chodzi czy STI... ja bym się chciał porządnie uchlać  :biglol:

 

każdy spot powinnien się tak kończyć  :D  :biglol:

Ooo....

ja to myślałem o małym spotkanku z piwkiem bezalkoholowym a tu ...

ale jak tak zachwalacie koleżanke to kto wie... :)

ja najwcześniej móglbym na 20:30 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka po dlugim czasie ;p

chlopaki ratujcie rada i wogole... Zastanawiam sie nad kupnem wolnossaka, rok 97' na LPG. Nigdy nie mialem takiego czegos ;p mowcie, mowcie jak sie jezdzi,czy czesto szarpie i wogole, oczywiscie gdy wszystko jest sprawne. Instalacja 2 letnia i przejechane na niej 25tys km. Instalacja to STAG, ale nie wiem jaki. Ponoc tyle co wymienione filtry, bo cos poszarpywal, ale ustalo po wymianie. Ciekawi mnie to, bo jestem nerwus na szarpanie i gasniecie.

 

Pozdrawiam Was, bo dawno mnie tu nie bylo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @Pucu, ja mam coś takiego, ale na szczęście nie w gazie ;)

W Tychach mamy dobrego gazownika na "MZBM". Podjedź, popytaj.

Jeżdżę do niego z cifem i zawsze było git, a jakieś imprezy też gazował, więc będzie się trochę znał na rzeczy.

Pozdr

Edytowane przez pajac_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka po dlugim czasie ;p

chlopaki ratujcie rada i wogole... Zastanawiam sie nad kupnem wolnossaka, rok 97' na LPG. Nigdy nie mialem takiego czegos ;p mowcie, mowcie jak sie jezdzi,czy czesto szarpie i wogole, oczywiscie gdy wszystko jest sprawne. Instalacja 2 letnia i przejechane na niej 25tys km. Instalacja to STAG, ale nie wiem jaki. Ponoc tyle co wymienione filtry, bo cos poszarpywal, ale ustalo po wymianie. Ciekawi mnie to, bo jestem nerwus na szarpanie i gasniecie.

 

Pozdrawiam Was, bo dawno mnie tu nie bylo ;)

Ja mam taki zestaw - NA, MY97, 2.0, LPG sekwencyjne. Ja tam nie czuję różnicy, nic nie szarpie (chyba że przy gwałtownym przyśpieszaniu akurat się przełączy z benzyny na gaz), oszczędne na tyle, że Impreza może być moim studenckim dupowozem ;) Już kupiłem wóz z instalacją, sam zrobiłem 30k bez problemów, auto na gazie co najmniej dwa razy tyle jeszcze miało.

 

Na jednym ze spotów Silesiańskich był Forumowicz WRX'em z instalacją - zostawił nam swoją wizytówkę, bo ma warsztat specjalizujący się właśnie w LPG - chyba się nie obrazi, jak umieszczę doń kontakt:

Interauto

ul. Żeliwna 41, Katowice

507 071 276

 

Ja do niego jestem na piątek umówiony, bo mi siadł czujnik ciśnienia (na własne życzenie, tak to jest, jak się po wertepach jeździ i kałużach :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajac_am jak ostatnio bylem w domu i jezdzilem po Tychach widzialem Twojego Subaraka chyba w okolicach lodowiska... Ladnie wyglada z czerwonymi chlapakami :)

jak bedziesz widzial niebieskiego, oswiniaczonego Peugota 307 SW to auto mojego Taty, za czasow gdy nim jezdzilem okleilem i tak zostalo :) jak go pozdrowisz na miescie to powinien zareagowac, bo jest przeszkolony co robic :P

 

 

BelegUS, wybacz nie pamietam jak masz na imie, dawno na spocie nie bylem :)... najbardziej na Twojej wypowiedzi mi zalezalo, pamietam Twoja szara malenka :) dzieki za namiary!

A jaki ogoly przebieg ma Twoj scooby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BelegUS, wybacz nie pamietam jak masz na imie, dawno na spocie nie bylem :)... najbardziej na Twojej wypowiedzi mi zalezalo, pamietam Twoja szara malenka :) dzieki za namiary!

A jaki ogoly przebieg ma Twoj scooby?

Ja też dawno nie byłem :P Szymon jestem ;)

Mojej w zeszłym tygodniu 250k stuknęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...