Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

antikos silnik masz w dobrych rekach wiec pozostanie na miejscu :superhero:

teraz to już kolega inny będzie pewnie do Pawła jeździł, bo samochód odjechał z nowym właścicielem 

 

Sprzedałeś auto??

 

odjechał 30 minut temu, niestety, a sam wiesz jak lubiłem ten samochód, ale sytuacja życiowa mnie do tego zmusiła niestety

 

To blyskawicznie ci to poszlo :) a nastepne to znowu Subarka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babciatila spoty odbywają się z reguły w Katowicach pod Go Sportem na 3ch stawach ewentualnie od jakiegoś czasu na parkingu- na końcu ulicy Lotnisko....Obok lotniska Muchowiec :)

Ten spot co powyżej to taki z partyzanta był...nawet właściwie nie zaplanowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spotował z Podkarpaciem w tym czasie będę - no ale rzesza chętnych do pogadania jest wielka ... ktoś musi rzucić hasło, ustalić termin, podać miejscówkę, zrobić listę i może się uda ... który facet nie chce przed świętami cichaczem z domu uciec?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu pierdu-pierdu, a tu właśnie dostałem maila z toru gokartowego w Tychach, że zamykają go z dniem 23 kwietnia... niby napisali zdawkowo, że WRT będzie dalej obecne na Śląsku, ale żadnych szczegółów nie ma. Szkoda, to był mimo wszystko najlepszy tor w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babciatila spoty odbywają się z reguły w Katowicach pod Go Sportem na 3ch stawach ewentualnie od jakiegoś czasu na parkingu- na końcu ulicy Lotnisko....Obok lotniska Muchowiec :)

Ten spot co powyżej to taki z partyzanta był...nawet właściwie nie zaplanowany :P

Spoko jestem z Żor więc katowice niedaleko i się chętnie przejade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zamykaja nam WRT w Tychach... Lipaaa!

Ja jestem 17-18.04. Wtedy pisze sie na 100%

Tzn . Definitywna likwidacja czy moze jakiś remont? Przebudowa?

 

przenoszą się podobno do Katowic ale nie jestem pewny na 100%, znaczy na 100% się przenoszą ale nie wiem czy na 100% do Katowic (tak słyszałem na innym torze wczoraj) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zamykaja nam WRT w Tychach... Lipaaa!

Ja jestem 17-18.04. Wtedy pisze sie na 100%

Tzn . Definitywna likwidacja czy moze jakiś remont? Przebudowa?

 

przenoszą się podobno do Katowic ale nie jestem pewny na 100%, znaczy na 100% się przenoszą ale nie wiem czy na 100% do Katowic (tak słyszałem na innym torze wczoraj)

 

Jakaś miejscówka jest już znana bo do Kat mam trochę bliżej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...