Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

... tylko po wuemie nigdy nie wiadomo czego sie spodziewać :P

filmik musze sciepnąć,skonvertować i obciać, bo nagrywali w jednym klipie :wacko:

• Replies 15.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

No...ale, że co ja znowu ja? :P

Przecież Ja tez jestem normalny :D

Hipek...Taką treningówką to mogiemy...Ale tam gdzie szeroko- równo w miarę prosto :D

Jaki masz WueM być ... przecież nie masz WBM czy jak tam się nazywa ten karkowóz ;)

Na podziemny ostatnio szeroko nie było i tylko raz mną rzucało ... więc nie ma strachu ... za to jest moc

1316595744_clarkson-power.jpg

Co z tym "Time to say goodbye" ? Pijemy coś czy nie??

Ja nie dam rady chłopaki..Za dużo spraw Mi wyskoczyło...No chyba, że nie pojade (??) to w niedziele się zobaczymy :P

Dzisiaj odpalam auto, a tam kuna wylatuje spod maski... to już przestaje być śmieszne... skubana miała z pół metra długości. Kupiłem jakiś preparat, popsikałem pod maską. Dołożyłem drugą kostkę mega śmierdząca. Domestos przy tym to perfumy. Jutro zakładam peszle na kable. Ojciec szuka jakichś pułapek na kuny. Zamówię też czeski brzęczyk, podobno skuteczny o zmiennej częstotliwości. WOJNA !

Tomasz w szale bojowym :-)

Wuem, ale na powaznie jak bedziesz widzial cwiartke dla mnie do 250zl to kup mi!

Ja nie dam rady chłopaki..Za dużo spraw Mi wyskoczyło...No chyba, że nie pojade (??) to w niedziele się zobaczymy :P

A mówiłem, żeby w sobotę ... całe szczęście, że alkohol nie ma terminu ważności, więc co się odwlecze...

Spot Podbeskidzia jest w sobotę czy w niedzielę? Buncol jedziesz?

@buncol_S04, Jest szansa ponieważ okazało się, ze nie mam jakiegoś dokumentu...i zamieszanie przez to bo nie dosłali...sam nie wiem co zrobic bo w ciemno bez tego trochę lipa jechać...Jak do środy sie nie wyjaśni to odpuszczam temat...najgorsze, ze zostane na lodzie...bez kasy i pracy :P

Ale wtedy będę mógł na spota przyjechać...w niedziele chyba?

Hipek- jak alko zakręcone to nie zwietrzeje :P

Matiz- jak tylko coś trafię...jesli w ogóle gdziekolwiek będę to oczywiście dam znaka :)

@buncol_S04, Jest szansa ponieważ okazało się, ze nie mam jakiegoś dokumentu...i zamieszanie przez to bo nie dosłali...sam nie wiem co zrobic bo w ciemno bez tego trochę lipa jechać...Jak do środy sie nie wyjaśni to odpuszczam temat...najgorsze, ze zostane na lodzie...bez kasy i pracy :P

jak chcesz to mogę dać Ci namiar na kumpla w koloni. Mniejsza kasa... to co Ci wspominałem  B)

Spot Podbeskidzia jest w sobotę czy w niedzielę? Buncol jedziesz?

chyba w niedzielę, zgadamy się jeszcze w sobotę najwyżej :-) 

@buncol_S04,

Hipek- jak alko zakręcone to nie zwietrzeje :P

Wiesz odkręcona u mnie zbyt długo nie postoi ... ale nie bój nic zapas dojrzewa w komfortowych warunkach :)

Ja w sobotę mam kolejny turniej - tym razem w Jaworznie ... więc jak niedziela będzie ładna to się chętnie gdzieś ruszę.

Ja się chyba wybiorę z kompletną rodziną a nie jak zawsze z okazyjnymi przyczepkami. Nawet możemy obydwoma wozami :D

Tapatalk na Experia SP

czy ktoś będzie się wybierał na 2 rajdowy puchar polski ? Świdnica 11-13 kwiecień.. co do planu wyjazdu kwestia do dogadania :-)

http://rajdkrause.pl/2014/pliki/listy/rpp_lzgl_42rs_k.pdf

maras będzie ze swoją babcią :-)

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/63741-the-babka-story/page-13

To piszcie sie na liste żeby wiedzieli ile nas bedzie :)

6.04 Bielko biala JCP:

1.Matiz

2.

A może przejazd w konwoju ktoś reflektuje?

Edited by Matiz

Matiz...Zarejestrowałem się i zapisałem..Także jesli tylko nie opuszcze jeszcze Polszy to moglibyśmy się umówić gdzieś w Kato i polecieć razem :)

czy ktoś będzie się wybierał na 2 rajdowy puchar polski ? Świdnica 11-13 kwiecień.. co do planu wyjazdu kwestia do dogadania :-)

http://rajdkrause.pl/2014/pliki/listy/rpp_lzgl_42rs_k.pdf

maras będzie ze swoją babcią :-)

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/63741-the-babka-story/page-13

Jak zniesiesz obecność mojego starszego syna to temat jest do obgadania :)

To piszcie sie na liste żeby wiedzieli ile nas bedzie :)

6.04 Bielko biala JCP:

1.Matiz

2.

A może przejazd w konwoju ktoś reflektuje?

Ze względu na zajętą sobotę w niedzielę muszę zrobić coś rodzinnego ... wspólne ślinienie się nad fajnymi autami raczej odpada, więc niestety zapisać się nie mogę.

To piszcie sie na liste żeby wiedzieli ile nas bedzie  :)

6.04 Bielko biala JCP:

1. Matiz

2. buncol (wstępnie) 

Jak zniesiesz obecność mojego starszego syna to temat jest do obgadania :)

nie ma problemu :-) obczaimy to jeszcze :-)

Edited by buncol_S04

Buncol- Hipek...jak będę bez roboty (co jest coraz bardziej prawdopodbne- shit) to ja także chce się zabrać :P

1. Matiz

2. buncol (wstępnie) 

3. pajac_am

Jak ktoś przez Tychy, to chętnie się dołączę ;)