Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy przypominam temat noclegów na tegorocznych plejadach. Niestety muszę zmartwić, wszystkie najtańsze obiekty są zajęte w naszym terminie ale...

ale udało mi się dogadać z jedną z Pań właścicielek i możemy mieć do dyspozycji (podobno w wysokim standardzie) kilka pokojów 2 osobowych - 65zł/osoba/doba - 800m od bazy zlotu oraz apartament 4 osobowy - 600m od bazy- 60zł/osoba/doba. Warunkiem uzyskania dostępności jest szybie zorganizowanie i rezerwacja! Podobno co chwila ktoś się pyta o ten termin więc uważam, że trzeba się sprężać. Poniżej ponownie zamieszczam listę, mieliśmy się wpisywać a ja tu widzę, że prawie wszyscy to olewają :)...  Dzwoniłem w kilka miejsc i raczej nie ma już szans na coś tańszego. Proszę także o podanie daty pobytu w zależności ile kto chce spędzić czasu na plejadach. Podczas rezerwacji będzie trzeba dokonać wpłaty, wysokość wpłat myślę że w zależności ilu nas będzie, tą kwestię musiał bym jeszcze dogadać z właścicielką.

 

ZLOT PLEJAD 2014 19-22 czerwca chętni na nocleg.

1. Dave (19-22.06)

2. Hipek

3. Wuem

4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy przypominam temat noclegów na tegorocznych plejadach. Niestety muszę zmartwić, wszystkie najtańsze obiekty są zajęte w naszym terminie ale...

ale udało mi się dogadać z jedną z Pań właścicielek i możemy mieć do dyspozycji (podobno w wysokim standardzie) kilka pokojów 2 osobowych - 65zł/osoba/doba - 800m od bazy zlotu oraz apartament 4 osobowy - 600m od bazy- 60zł/osoba/doba. Warunkiem uzyskania dostępności jest szybie zorganizowanie i rezerwacja! Podobno co chwila ktoś się pyta o ten termin więc uważam, że trzeba się sprężać. Poniżej ponownie zamieszczam listę, mieliśmy się wpisywać a ja tu widzę, że prawie wszyscy to olewają :)...  Dzwoniłem w kilka miejsc i raczej nie ma już szans na coś tańszego. Proszę także o podanie daty pobytu w zależności ile kto chce spędzić czasu na plejadach. Podczas rezerwacji będzie trzeba dokonać wpłaty, wysokość wpłat myślę że w zależności ilu nas będzie, tą kwestię musiał bym jeszcze dogadać z właścicielką.

 

ZLOT PLEJAD 2014 19-22 czerwca chętni na nocleg.

1. Dave (19-22.06)

2. Hipek

3. Wuem

4. buncol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to proszę was o skorygowanie czy dobrze uzupełniłem listę, buncol_S04 potwierdź proszę datę pobytu bo nie jestem pewien ale chyba na całych plejadach miałeś być...

 

ZLOT PLEJAD 2014 19-22 czerwca chętni na nocleg.

1. Dave (19-22.06)

2. Hipek (19-20.06)

3. Wuem (19-20.06)

4. buncol (19-) ??

5. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZLOT PLEJAD 2014 19-22 czerwca chętni na nocleg.

1. Dave (19-22.06)

2. Hipek (21-22.06)

3. Druga połówka Hipka (21-22.06)

4. buncol (21-22.06)

5. Wuem (21-22.06)

6. ...

 

My z WueM'em raczej z soboty na niedziele a nie z czwartku na piatek  :)

 

Widzę, że wszyscy chcą jedną dobę... :/ To możemy mieć problem, myślałem, że ktoś zostanie na minimum dwie doby, problem polega na tym, że za jedną dobę mogą nam coś doliczyć, stawki podawała mi właścicielka za minimum 2 doby... Oczywiście brałem pod uwagę, że Wuem będzie na jedną dobę, zgłaszał wcześniej.

Edytowane przez dave89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ekipa się szykuje, to nareszcie się browarka napijemy :lol: .

 

Najciekawsze dni to piątek i sobota (wieczorna biesiada), w czwartek nic się nie dzieje oprócz badań technicznych i szkolenia pilotów. Najlepiej popytać wśród ekipy szosowej, gdzie mają próby, tam najwięcej ciekawych rzeczy, no i walka o dziesiąte sekundy.

 

Dajcie znać gdzie macie noclegi i jakiś namiar na telefon, to się zdzwonimy na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ekipa się szykuje, to nareszcie się browarka napijemy :lol: .

 

Najciekawsze dni to piątek i sobota (wieczorna biesiada), w czwartek nic się nie dzieje oprócz badań technicznych i szkolenia pilotów. Najlepiej popytać wśród ekipy szosowej, gdzie mają próby, tam najwięcej ciekawych rzeczy, no i walka o dziesiąte sekundy.

 

Dajcie znać gdzie macie noclegi i jakiś namiar na telefon, to się zdzwonimy na miejscu.

Noclegi wstępnie ogarnąłem w willach Starka oraz Stareczka 600-800m od bazy. To widzimy się na miejscu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave...jęsli nie będzie sie kalkulowało na jedną nockę to pomyslimy o dwóch....Aczkolwiek będzie to nie lada wyzwaniem z Mojej strony....Więc informuj prosze co i jak...na bank Ci co na liście są chętni- więc i tak nie jest źle :)

Może i Rysiek z  panią Ryskową się w końcu wpiszą...jak i cała reszta ekipy silesian :D


Ricardo, Paulus, Semperit, Suberet? Kto jeszcze ludziska :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ricardo, Paulus, Semperit, Suberet? Kto jeszcze ludziska ?
 

A o mnie nie pomyślałeś?  :angry:

Też może będę, ale raczej na jeden dzionek. Albo jak wpadnę w sobotę, to może poszukam noclegu gdzieś na chybił-trafił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyś z bliższych okolic przyjacielu- więc nie wspominałem :P

Zapisz się do Nas na choć jeden nocleg bo z tego co słyszałem nie ma szans na jakieś wolne noclegi w okolicach- za godziwe pieniązki rzecz jasna :D


A Matiz z Matizową? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...