Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za kontakt i Cichaczu za dodanie posta. To ja zakopałem się w koleinie z wodą i śniegiem, jadąc na pomoc znajomym którzy utknęli. Udało się wyciągnąć moje autko z pomocą kolegi Dariusza (kab. MUMIO) który przyjechał Land Cruiserem na ratunek:D Trochę to wszystko trwało i na twardym podłożu legas usiadł dopiero około 23:50. Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc!

 

INŻYNIEROWIE SUBARU!!! Pomyślcie o blokadzie... czasem bez niej nie ma szans

Edytowane przez dave89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień rozpocząłem od przejazdu SS Straconka-Międzybrodzie. Biało, mało samochodów, bardzo dobra widoczność.

 

Zobaczyłem też pędzące Seicento w lusterku wstecznym podczas gdy wpuszczałem autobus z przystanku. Postanowiłem uciekać, ale okazało się, że stoję... na lodzie. Wszystkie 4 koła wirowały w miejscu. Więc kiera w lewo, ogień i wjechałem do kogoś na posesję. Sejkolowi brakło 3-4 metrów więc dzięki ucieczce mam dalej auto. A, że jechałem Imprezą to byłaby to już druga klepa w dupe.

 

Natomiast w czwartek leciałem dwupasem do BB. Z naprzeciwka ciężarówka podniosła całą kałużę i dosłownie fala uderzeniowa wody z bryłami lodu leciała na mnie jak grad pocisków z CKM'u. Znów pic, że wszystkie pasy i pobocze wolne. Gwałtowne odbicie w prawo, maksymalne wykorzystanie pobocza, lekki uślizg i oberwałem tylko jakimiś drobnymi odłamkami.

 

Nie ma lekko na drogach... a ludzie jeżdżą jak cioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jeżdżą jak cioty, ale wole żeby tacy ludzie jeździli wolno niżeli mieliby jeździć szybciej i powodować jeszcze więcej wypadków z powodu braku minimalnej wiedzy jak panować nad samochodem (bo po co tego się uczyć :facepalm: )...

 

W zima ukazuje nam się podział:

Są kierowcy i ludzie którzy tylko posiadają prawo jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że czasem poruszam się Imprezą :) Ma już 5 lat.

Właśnie sobie przypomniałem później, że nawet raz byłeś nią na spocie (o ile dobrze kojarze) :P .

Ja mam weekend pracujący, więc też odpadam, a szkoda bo warunki są niezłe.

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was wybiera się jutro do Ustronia na spot u Jurasa ?

 

Kurcze chetnie bym skoczył ale jestem w pracy do południa :/

 

 

Co Wy na to żeby w weekend zrobić spota pod pretekstem wstępnego, ogólnego omówienia zasad naszych gokartowych mistrzostw? :puchar::D

 

jesli bedzie po 17 to moge sie zjawić

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie czy jest jakiś forumowicz mieszkający blisko Jaworzna i będący w posiadaniu Legacy 2.0 ~MY05 na seryjnym wydechu? Jestem obecnie na kupnie takiego autka, byłem oglądać jeden model, ale miał stosunkowo głośny wydech, być może dziurawy :/ Chciałbym zobaczyć jak powinna działać seria, nie chcę obecnie wydechu pokroju 3,5" w STI (choć nie ma chyba piękniejszego dźwięku na ziemi od tego xD) bo ma się przyjemnie podróżować po dwupasmówkach ;) czytałem na forum, że walutą z mojej strony mogą być np. browarki za pomoc :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba zacznę się pojawiać na waszych spotach, mieszkanie w Katowicach kupione przeprowadzka w czwartek nie pozostaje nic innego jak tylko się wbić na jakiś spot.

pozdrawiam

No to nie pozostaje nic innego jak wpadać na spota :thumbup:

 

 

Siema!!!!

Witam się z ameryki (Ohio) - jak widać internet tu jest i działa, wię coś skrobnę czasem.

 

Bawcie się dobrze na spocie!!

 

Gokarty czekają :ph34r::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!!!! Witam się z ameryki (Ohio) - jak widać internet tu jest i działa, wię coś skrobnę czasem.

 

Ale Cie wywiało za wielką wodę, powodzenia.

 

:D ładnieeee ,ładnieeeee

 

Powodzenia chetnie sie usmiechne po jakies gadzety:P

 

Pzdr

 

 

p.s.to jak kiedy spocik:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!!!! Witam się z ameryki (Ohio) - jak widać internet tu jest i działa, wię coś skrobnę czasem.

 

pozdroofka X!!

nawrócisz się nam teraz na hamerykanskie V8 big blocki itp?

dawaj znaki jak tam sie kula.

 

u nas sniezno i chłodno. ślisko cudnie:)

 

Siema!!!!

Witam się z ameryki (Ohio) - jak widać internet tu jest i działa, wię coś skrobnę czasem.

 

Bawcie się dobrze na spocie!!

 

Kiedy zaczynasz wysyłać statki z Legacy GT i OBK XT? :D

 

no własnie kiedy??? legasia bym przgarnął - pisz co tam fajnego możesz nam wysłać w kontenerach za szelesty odpowiednie :)

 

KARTY!

chłopaki - nie ma mnie 21 -28 więc proponuję nasze zaplanowane karty po 28 stycznia

 

powiedzmy czwortek 31 stycznia - godz 19 -lub 20

tychy lub sosnowiec

 

pisać czy będą chętni - ew. uwago co do terminu itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie czy jest jakiś forumowicz mieszkający blisko Jaworzna i będący w posiadaniu Legacy 2.0 ~MY05 na seryjnym wydechu? Jestem obecnie na kupnie takiego autka, byłem oglądać jeden model, ale miał stosunkowo głośny wydech, być może dziurawy :/ Chciałbym zobaczyć jak powinna działać seria, nie chcę obecnie wydechu pokroju 3,5" w STI (choć nie ma chyba piękniejszego dźwięku na ziemi od tego xD) bo ma się przyjemnie podróżować po dwupasmówkach ;) czytałem na forum, że walutą z mojej strony mogą być np. browarki za pomoc :)

 

pozdrawiam

Pisz na PW do mnie, jestem z Jaworzna i mam 2,0 z 2005 z seryjnym wydechem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KARTY! chłopaki - nie ma mnie 21 -28 więc proponuję nasze zaplanowane karty po 28 stycznia powiedzmy czwortek 31 stycznia - godz 19 -lub 20 tychy lub sosnowiec pisać czy będą chętni - ew. uwago co do terminu itp itd

Ja chętnie, ale raczej w piątek lub sobotę. Czwartek odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może by tak rozpocząć kolejny etap rozmów o lidze?

W pierwszej kolejności warto zebrać listę chętnych do wzięcia udziału w comiesięcznym wyścigu.

Dalej możemy ustalić, ile eliminacji w roku powinno się odbyć.

Mając te dane możemy rozpocząć rozmowy z WRT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...