Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Kubica był w czwartek. Nikt raczej nie zdradzi kolejnej daty. Pomijając fakt, że pewnie sam Kubica nie wie kiedy to uczyni.

 

Byłbyś się w stanie podzielić wynikami? Co mierzyłeś przy przeciążaniu? Gdzie studiowałeś?

Przy okazji na spocie. W dwóch zdaniach tego nie ujmę, a nie bardzo mam czas na dłuższy wywód, bo piszę kolejną pracę, tym razem magisterską. Nie mogę też publikować pełnej treści pracy bo przeszła na własność uczelni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należy pytać kiedy następnym razem Kubica pojawi się w Tychach. On tam przyjechał, bo śledzi niniejszy wątek i zapragnął poznać kilku posiadaczy Subaru!!!

Trzeba więc czym prędzej ustalić kolejną datę spota, a już Kubica będzie wiedział kiedy się pojawić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz gratuluje ;) 4,0 a widziałeś Lucka Skywalkera w kącie?

Ja bym tekiej dawki nie przeżył ;)

 

Ustawiamy się na karty?

Proponuję piątek 4.01.2013 o 19:00 TYCHY.

Jeśli nie pasi to dawać inny termin.

 

1. X69

2.

3.

4....

 

Bardzo mi zależy na spotkaniu z wami przed 11.01. bo potem wyjeżdżam na kilka miesięcy (praca)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz gratuluje ;) 4,0 a widziałeś Lucka Skywalkera w kącie? Ja bym tekiej dawki nie przeżył ;)

Luka nie było, ale Elvis mi gdzieś śmignął :D Natomiast piłem szampana na środku ronda. Generalnie sam się dziwię, że przeżyłem taką dawkę, rzadko piję, a jeśli już to bardzo ostrożnie. Co ciekawsze wszystko pamiętam i bez problemów wróciłem do domu.

 

Proponuję piątek 4.01.2013 o 19:00 TYCHY.

Jeśli nie pasi to dawać inny termin.

 

1. X69

2. Tomasz_555

3.

4....

 

Panowie, spinamy tyłki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede.

Jak tak staszku stawiasz sprawe to bede chocbym mial na glowie stanac.

A bedac teraz w olsztynie poczytalem ich watek i zamarzylo mi sie zrobic lige kartowa podobna jak ich. ..

Ale jak Ciebie nie bedzie to jakos powatpiewam ze sie uda.

Anyway do zoo w piatek.

 

Wpiszcie mnie na 3 bo pisze z fona i nie dam rady zedytowac listy/ posta..

 

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja to ja wiem ze nie jest ten klopot. Bardziej zawodnikow brak i to mialem na mysli. Ale kto wie?

Jak poczytalem watek spotowy olsztynski to az mi z pozytywnej zazdrosci dupsko sciskalo. Polecam.

Ao konkretach pogadamy w piateczek. Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej połączył siły z Podbeskidziem i prowadził rozgrywki raz u nas, a raz u nich. Ewentualnie dla urozmaicenia można włączyć tor w Sosnowcu do kalendarza. Koszty można obciąć bez problemów. Pakujemy się do jednego lub dwóch aut i jazda do BB.

 

A jeśli chodzi o piątek to można by pomyśleć nad rezerwacją, bo może się okazać, że nie pojeździmy. Ode mnie prawdopodobnie będzie też Mateusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej połączył siły z Podbeskidziem i prowadził rozgrywki raz u nas, a raz u nich. Ewentualnie dla urozmaicenia można włączyć tor w Sosnowcu do kalendarza. Koszty można obciąć bez problemów. Pakujemy się do jednego lub dwóch aut i jazda do BB.

 

O! To jest ciekawy pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...