Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

My też i myśleliśmy że podjedziesz... To zapraszamy do śledzenia tematu i do zobaczenia na następnym spocie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie i za ile można sprzedać wywalony z auta kompletny wydech z katami i końcówką Buzzera?

 

Jak ktoś chciałby końcówkę i ma czym ją urżnąć to oczywiście jest do wzięcia.

 

Jutro odpadam z kartów:/ może po nowym roku będę w stanie coś zaplanować.

Edytowane przez Zbigniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie w Kato robią przeglądy czterołapów. Nie chce mi się kolejnym mówić, że rolki nie itp ;)

Generalnie szybciej będzie pojechać na zwykłą stację i powiedzieć, że masz stałe 4x4. Jak zaczną wyciągać rolki, ustawiać, podłączać itp to stracisz pół dnia... A nawet jak Ci zrobią test w czterołapie to nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie w Kato robią przeglądy czterołapów. Nie chce mi się kolejnym mówić, że rolki nie itp ;)

Ja robiłem przegląd na ul. Dobrego Urobku 9 (chyba) stacja Tkacz - Kamuda. Bez gadania i zbędnych ceregieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie w Kato robią przeglądy czterołapów. Nie chce mi się kolejnym mówić, że rolki nie itp ;)

A czemu rolki nie? Nic się nie stanie.

Moi diagności są tak wystraszeni napędu Subaru, że tylko pytają, czy hamulce dobre i dają pieczątkę, choć raz gość się przejechał na próbę kawałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę na stację koło shella za Lexusem na drodze na sosnowiec. Pytam przed wjazdem czy Panu mistrzowi będzie się chciało podłożyć rolki - ja mówi że nie to mówię że dziekuję - i zawsze jednak im się zachciewa... ( i zawsze wypada orzeł :) )nie trwa to jakoś dużo dłużej a ja jestem spokojny...

 

karty 19 pt tychy - niestety słabo - mam spotkanie i nie wiem jak skończę i o której... ale jak tylko się wyrobię dam znać.. pzdr

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu rolki nie? Nic się nie stanie.

 

 

tydzień w kanale przy -2'. Nie przekonałeś mnie :biglol:

 

Ja tam wole chuchać... choć z drugiej strony robimy sobie problem na siłe. Ludzi nieuświadomionych jakoś dziwnie omijają takie problemy (czytaj- wjeżdzał by codziennie na rolki i było by git, nam przegrzała by sie po pierwszej próbie)

 

A apropo przekonywania diagnostów, w instrukcji jest obrazek :holowanie na motylu-skreślone

 

Było też coś z rolkami i autem na "żabach" ale to chyba w service manual :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A apropo przekonywania diagnostów, w instrukcji jest obrazek :holowanie na motylu-skreślone

Ale to jest długotrwałe przeciążenie układu napędowego. Badanie na stacji trwa bardzo krótko, a napęd bardziej dostaje w tyłek podczas normalnej eksploatacji zimą. Przypomnę też, że podczas badań Forestera do pracy inżynierskiej męczyłem Forka na rolkach przez kilka godzin wykonując serię prób i auto żyje, ma się dobrze, wiskozy działają (a mam dwie w napędzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mielimy dzisiaj jechać WRT-karting :)

"...Z dumą i prawdziwą przyjemnością chwalimy się :) świąteczną wizytą Roberta Kubicy na naszym torze WRT Karting Tychy.

Robert przejechał dwie "kolejki" podyskutował z obecnymi klientami i obiecał że wróci :) Kiedy? Niespodzianka!!!.....:

 

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/377811_480073735367267_1206463643_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mielimy dzisiaj jechać WRT-karting :)

"...Z dumą i prawdziwą przyjemnością chwalimy się :) świąteczną wizytą Roberta Kubicy na naszym torze WRT Karting Tychy.

Robert przejechał dwie "kolejki" podyskutował z obecnymi klientami i obiecał że wróci :) Kiedy? Niespodzianka!!!.....:

 

http://sphotos-a.ak....206463643_n.jpg

 

Nie wierze!!! To jest chyba jakiś fotomontaż!!! Karty miały być dzisiaj, ale data na aparacie wczorajsza...??

Ile kosztuje info, kiedy będzie znowu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...