Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko, że pomiędzy sesjami dolali paliwa, nie było szansy poprawić czasu :/

 

bardziej niż paliwo przydało by się pojechać więcej okrążeń w jednej sesji aby oponki się dogrzały i tor nagumował :) myślę, że należy wykupić 1h + np 7 kartów (czyli 14 kierowców) podzielić na 2 grupy i upalać.... (oczywiście losowanie kartów) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde RafalMaxi, super że Wrakrace sie dzieje, zwolenników zdobywa, ale czemu za każdym razem mus być jakieś Subaru :yellowcard: ? Własnie widziałem relacje z tvn i nie moge przeżyć tego Legacy. Nie wygladało na wraka... Dave-owi 89 by było smutno jakby widział

 

Na jakimś letnim śmigneła mi też GF wagon

 

Inna kwestia że jakby to nie było na zasadzie destruction derby, a jakiegoś wyścigu ,to zestawienie Legacy i np. Accenta wypada smiesznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew - dzieki wielkie za info!!!. Pozdrow ode mnie mentalnie Solitude jak juz tam jestes... J Nie ma sprawy, jak było? Że samotność? My tu mamy ekipę około 10 osób z Polska ;) Planujemy dalszą kolonizację.

 

chodziło mi o Schloss Solitude, pomieszkiwałem przez pewien czas na Botnangu i dobrze wspominam :)

W ogóle to lubie Stuttgart - fajne miasto, i te serpentynki na około :rolleyes:

 

Siema !!! jak tam karty się udały? Mam nadzieję że jak wrócę to będzie mi trudno za wami nadążyć!!!

 

Siema! u nas oki - troszke pojeździliśmy, było bardzo przyjemnie. To zebyś nie umiał za nami nadążyć to chyba jdnak nie - chyba że nabierzesz takiej fest amerykańskiej wagi :biglol: - ale oby nie!

 

Tor bardzo fajny - dobrze mi sie jezdzilo - za drugim razem duzo lepiej jak dostalem karta gdzie nogi nie musialem trzymac w powietrzu :thumbup: . Byc moze w piątek powtórka - ktos chetny ?

 

 

pozniej wkleje wyniki

 

Szkoda tylko, że pomiędzy sesjami dolali paliwa, nie było szansy poprawić czasu :/

 

bardziej niż paliwo przydało by się pojechać więcej okrążeń w jednej sesji aby oponki się dogrzały i tor nagumował :) myślę, że należy wykupić 1h + np 7 kartów (czyli 14 kierowców) podzielić na 2 grupy i upalać.... (oczywiście losowanie kartów) ?

 

no byłoby miło - tyle że 14 nas na karty to nie uzbieramy chyba na raz przez nastepny rok albo i dłużej...

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super było :) fajny filmik onboardowy i jak na tak kiepskie oświetlenie jest naprawdę miło:) hmm w piątek mam inne plany wiec mnie nie będzie :( a szkoda bo forum mocne i wyrównane więc jest bardzo ciekawie na torze ! ale ogólnie to się pisze na karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piatek rzucilem orientacyjnie dla zaczepienia :)

moze byc inny dzien - jak Wam bardziej pasuje inny - pisac !

 

ja z Doris bedziemy na pewno pomiedzy czw a sobota coby sie zresetowac po tygodniu w fabryce.

najpewniej piatek jednak ale to mozemy dograc :)

 

Zapomniałem o filmach:

 

dzieki za filmy!!!

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elias - Już wiem co miałeś na myśli! Nie znałem na tyle historii F1 ani okolic żeby się pokapować od razu. Prócz Solituderennen znalazłem też tor testowy Porsche, podobno nawet parking przed firmą warto pozwiedzać, a i dźwięki z niewidocznego z zewnątrz toru są mocne. Szczęśliwi Ci którzy byli w środku. Dla śmiertelników natomiast jest muzeum, kto nie widział fotorelacja na forum jest w dziale 'Nasze Podróże'.

 

P.S. Nasze Boxery wcale nie brzmią gorzej niż tutejsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz Solituderennen

 

:yahoo: ja tak naprawdę mialem na mysli sam zamek Solitude. często tam bywałem - zrywaliśmy się na lunch z fabryki posiedzieć pod zamkiem i popatrzeć na panoramę.

To że tor i impreza tam się odbywająca wzięła nazwę od zamku - przyznam że się nie dziwię... http://www.solitude-memorial.de/index.htm

 

a muzeum z Zuffenhausen - poezja - choć byłem tam jeszcze przed rozbudową. Jak na smiertelnika przystało, toru firmy na oczy nie widziełem.

Wtedy to mi się nawet nie snilo że kiedyś będę powozil bokserem :mrgreen:

 

bokser jest bokser i bulgot zawsze działa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, patrząc na twoje przejazdy mam wrażenie że ( a ) za późno bądź ( b ) za słabo hamujesz oraz, że ( c ) mój kart (numer 8) był o niebo stabilniejszy

Edytowane przez shyha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówią, że "hamujesz, przegrywasz" :P Na niektórych winklach fakt, trochę mnie wysrało bo było za szybko. Ale staram się tak jeździć po zakrętach aby mieć jak największą prędkość na wyjściu żeby kart szedł z wysokiego momentu. Inna sprawa, ze 20tka była nerwowa, ale szybsza niż 24 które fajnie się prowadziło, ale było wolne. W 20tce miałem też kiepską pozycję - kolana przy brodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sosnowcu też miałem kiedyś dwa gokarty z totalnie innej planety, jeden w ogóle nie skręcał i trzeba było z łokcia się zaprzeć, ledwo dojeździłem 15 min. Za to był 2 s szybszy niż wszystkie inne. Zamieniliśmy się, drugi jeździł jak po szynach, ale co z tego jak był wolny jak szlag... Po zamianie kolega urwał tym szybkim 0,1 s z mojego czasu i zjechał po 8 min bo nie utrzymał kiery, a amatorem nie jest...

 

Za to jazda w Tychach za Mateuszem na pewno była najlepszą lekcją jaką miałem. Niestety wniosek mam taki, że jeżdżę bardziej nerwowo niż Hamilton (a jego stylu jazdy bardzo nie lubię), tnę za bardzo długie zakręty, a przez dość spore poślizgi 3 zakręty doganiam, po czym jeden przesadzę i jestem sporo w plecy. Tyle, że jak jeden szybki zakręt bokiem raz na 3 kółka wyjdzie jak trzeba to widzę, że pół sekundy jestem do przodu. Cóż ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Boki są dobre jeśli tylko nie roztwonić za dużo prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w piątek odpadam z gokartów, ale może sobota/niedziela ?

 

spontan - moze dzis moze sobota - jeszcze nie wiem. Bede pisal jak mi sie wyklaruje i zadzwonie jesli dzis.

Ale numer mam tylko do Tomasza. jak ktos chetny na info prosze numer fona na PW.

 

W 20tce miałem też kiepską pozycję - kolana przy brodzie.

 

takiego mialem za pierwszym razem - byl mocny ale jechac nie umialem bo noge musialem miec w powietrzu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupa z pisaniem, ch... z pojeżdżeniem....

nic nie wyszlo bez łykend

może tym razem się uda....

 

ktoś chętny na czwartek lub pt lub sobotę ?

w czwartek Walentynki.... :wub: - tym bardziej może ktoś chętny :biglol:

 

anyway, zapraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę z kumplami w Sosnowcu, ale bardzo spontanicznie. 2x po 15 minut jazdy nieźle nas sponiewierało. Siniaki na plecach i kolanach, wszystkie mięśnie naciągnięte i lekkie zawroty głowy od spalin. Ale grubo było, niezłe czasy kręciłem. Kumplowi się lekko zaczął jarać gokart :P

 

Teraz generalnie jestem chory więc czwartek odpada, w piątek mam ustawione piwko z kumplami z pracy więc też ciężko. W sobotę o ile będę w miarę zdrowy mógłbym wyskoczyć, ale to też do potwierdzenia jeszcze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę z kumplami w Sosnowcu, ale bardzo spontanicznie. 2x po 15 minut jazdy nieźle nas sponiewierało. Siniaki na plecach i kolanach, wszystkie mięśnie naciągnięte i lekkie zawroty głowy od spalin. Ale grubo było, niezłe czasy kręciłem. Kumplowi się lekko zaczął jarać gokart :P

 

znaczy bylo ladnie

dawaj te dobre czasy ! no i filmy bo zakladam ze kreciles...

 

daj znac w pt jak sie zdrowko ma to moze w sobote sie umowimy

ja bede jezdzil na pewno w weekend wiec jest mi na reke.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

 

zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety mojej studentki, która dotyczy kuchni śląskiej i jest skierowana do mieszkańców Śląska i Pomorza i tylko te osoby proszę o pomoc :)

 

Proszę Was również o przekazanie linki do ankiety swoim kobietom ;)

 

Dziewczyna ma za mało wypełnionych ankiet i nie może skończyć pracy, stąd moje wołanie o pomoc dla niej ;)

 

 

Ankieta znajduje się tu: http://moje-ankiety....pond-35141.html

 

 

Thank You from the mountain :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...