Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam ostrzeżenie - to chyba się tutaj nadaje bo jest trochę nie-teges i trochę teges - c'nie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - chowam zatem dumę i wystawiam (pierś?)... OK - pomyślę co, zanim napiszę :D

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges - kupiłem na Allegro "okazyjnie" lekko używane perfumy (Hugo Boss Oud - specyficzne i nie każdemu pasują więc zakładałem że ktoś kupił i nie lubi) w super cenie. Podobno kupione w sklepie internetowym - jeden z większych i zaufany (co nie do końca okazało się prawdą). Niestety porównanie z oryginałem pozwoliło zidentyfikować podróbkę <_< - perfumy ładne i dość trwałe ale za cholerę niepodobne do prawdziwych (brak tego specyficznego "oud" w zapachu). Do tego kiepski atomizer i literówka w naklejce na spodzie butelki - "PRESULGE" zamiast "PRESTIGE". Rozpisałem się ale chciałem ostrzec przed sklepami internetowymi - tam też można dostać podróbkę :angry:

Teges - sprzedawca przeprosił i odda kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges: dziś się dowiedziałem, że Alior Bank to jednak są straszne cienie fujarki żeby nie użyć słowa na ch... bo mi kiedyś sprzedali polisę Generali z 80% opłatą likwidacyjną...

Teges: Trochę potrwa ale kasa wraca i jest masa pozwów o tzw. polisolokaty więc zaczynam działać i Aliorowi sayonara!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tego drobnym drukiem nie. Tak, moja wina ale bardziej mnie wkurza to, że nadział mnie niby mój opiekun.

Sprawdź czy nie przesyłali jakiegoś aneksu w tym roku. Zdaje się, że Generali wysyłało propozycje zmiany tego warunku wykupu. Rozmawiałem o tym niedawno z jakimś doradcą, który o tym wspominał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sprawdź czy nie przesyłali jakiegoś aneksu w tym roku. Zdaje się, że Generali wysyłało propozycje zmiany tego warunku wykupu.
  Czekam właśnie na aneks. Generali jest tylko częścią grubszej afery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

teges - FXT MY'16 zaliczkowany (Platinum, biala perla, demo z przebiegiem ok. 900 km - wiekszosc tych km nakrecil moze i nie ksiadz w niedziele, ale 60-letni dyrektor ds. finansowych z ASO :biglol: )

nieteges - odbior dopiero za 2 tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...