Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Jabar, bicie rekordów przejazdu to akurat domena mężczyzn, którzy zdają się poprzez swoje modyfikacje i ułamki urwanych sekund powiększać, przedłużać, pogrubiać we własnej wyobraźni pewne części ciała, co do których zawsze mieli watpliwości, że są słusznej wielkości :razz:

 

odp. Spokojnie na rozecie u Wroobla można doprowadzac olej do odpowiedniej temperatury przed właściwym biciem rekordu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieteges znowu było spięcie z "szefową" a strasznie nie lubię jak jest nerwowo w pracy czy w dziale... po choleremi to? ale nie mogę pozwolić się stłamsić zgnoić i traktować jak szeregowiec w MONie...

teges stanął za mną manager i jego przełożony więc potyczka wygrana... nie ma to jak mieć mocnych aliantów :twisted:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz nawet 'trojke' udalo mi sie wpiac...

 

zamiast jedynki? :mrgreen:

 

 

pumex1, a wiesz że w stolicy krainy podziemnej pomarańczy poranny dojazd do pracy przez dwie najbardziej zakorkowane ulice zajmuje 15-20 minut w zalezności jak długa jest kolejka w piekani :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz jeszcze mnie powkurzac?

 

ja Cie dopinguje :mrgreen:

 

Wymontuj zmywarke

 

nie zadzieraj z Magdaleną :twisted:.... a nie i tak ja zmywam :mrgreen:

 

kolejna chetna na zamkniecie w skrzyni, ktora to zalana betonem bedzie dobrym fragmentem fundamentow nowego biurowca na Mokotowie...

 

a myślałem że teraz do zoo sie jedzie bo beton drogi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... kolejna chetna na zamkniecie w skrzyni, ktora to zalana betonem bedzie dobrym fragmentem fundamentow nowego biurowca na Mokotowie... :mrgreen:

 

o nie! biurowiec na Mokotowie to kolejna lokalizacja którą należy omijać :mrgreen: perspektywa godzinnego wyjazdu z parking... :roll: a na fundament jestem zbyt eeee skrzywiona :mrgreen:

 

edit:

a myślałem że teraz do zoo sie jedzie bo beton drogi

chojny...a co Ci zrobiły te biedne zwierzątka że takie pomysły poddajesz Szymonowi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze kombinujesz :smile: to jest wielki track i wielki klip. nie za bardzo jeszcze wtedy wierzylem, ze takie noce sa mozliwe. pozniej juz niestety musialem uwierzyc :mrgreen:

 

oraz teges jest mozzarella z salata rzymska, bazylia i Chenin blanc. tyle, ze po chwili smak mozzarelli robi sie taki owaki nijaki i trzeba wkroic w to odrobine czerwonej cebuli. czerwona cebula z kolei ma to do siebie, ze ladnie wyglada, zaostrza apetyt i wyzwala nagla potrzebe czegos bardziej tresciwego. zatem potrzeba mi bylo kilka kawalkow podsmazonego kuraka z czosnkiem. przy okazji zachcialo mi sie czegos slodkiego, a mialem glownie orzechy w miodzie. do slodkich orzechow cierpkie wino nie smakuje, bo do tych orzechow lubie zawsze fige suszona jeszcze przegryzc. kuraka mi w miedzyczasie sie odechcialo, stad pomysl na piwo. zreszta zaczelo mnie juz suszyc. piwo kolo polnocy sie skonczylo, na wino nie moglem patrzec. to sobie wodke z sokiem grejpfrutowym zrobilem. mial byc koniec, ale film sie dluzyl, a wodka sie skonczyla, bo po weekendzie resztka zostala. otworzylem ouzo, ktore kiedys komus mialem dac w prezencie i musze przyznac, ze z tym sokiem calkiem calkiem. ale tak sie zaslodzilem, ze znowu cos cierpkiego chcialem. JD z cola byl za slodki, to sobie Metaxe otoworzylem i to byl prawdziwy nieteges. glowa dzis napinkala, suszy, Efferalgan jeszcze nie dziala i ja w ogole to lubie taki stan, bo mam wtedy bardziej otwarty umysl, ale na Boga nie tak otwarty :twisted: :???:

 

oraz "pieknie" sie dzien zaczal. wlasnie otrzymalem telefon, 10pkt. i PLN 500. ja tez wykonalem telefon i jednak sie pomylili :twisted::mrgreen: uff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozzarella z salata rzymska, bazylia i Chenin blanc. tyle, ze po chwili smak mozzarelli robi sie taki owaki nijaki

 

jeżeli mówisz o typowej mozarelli, to on od początku jest nijaki :razz: . Polecam mozarellę z mleka bawolego :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...