Skocz do zawartości

Nadworny modelarz Subaru - FORUMOWA ZRZUTKA NA SPRZĘT


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również chętnie dorzucę kilka złociszy do tej komory. Na Dyrekcję nie ma co liczyć. Sami zróbmy zrzutę i tyle. Miałem przyjemność poznać Krissa osobiście i mogę powiedzieć, że nie znam drugiej osoby tak zakręconej na punkcie subaraków.

To co? Robimy listę? Albo ankietę! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

KrisKristoffers zapodałeś linka do ogłoszenia, z którego kupiłem mojego GT wiec z miłą chęcią dopisuje sie do listy

 

aflinta

Wojtek K

pablonas

adamusmax

beben_wrc

Jan Drop

MIKKI

Remek

vert

guma

blue

rzymu

chojny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrisKristoffers zapodałeś linka do ogłoszenia, z którego kupiłem mojego GT wiec z miłą chęcią dopisuje sie do listy

 

aflinta

Wojtek K

pablonas

adamusmax

beben_wrc

Jan Drop

MIKKI

Remek

vert

guma

blue

rzymu

chojny

 

Ale pamietaj Chojny, chojny musisz byc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ogarnia ?

Kris - podaj namiar gdzie mozna ten wyciag zakupic

 

Chłopaki powiem że się ostro wzruszyłem. Ledwo wczoraj temat się rozkręcił, dzisiaj wracam z pracy, a tu już lista darczyńców :smile:

 

A więc tak wyciąg będzie do kupienia w sklepie modelcentrum w Wawie, bo czekają na towar.

 

http://www.modelcentrum.pl/go/_info/?id=11138

 

Do tego będzie jeszcze potrzebny transformator, ale jego zakup to już mój problem, bo nie chce nadużywać Waszej dobroci.

 

http://www.modelcentrum.pl/go/_info/?id=11139

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta

Wojtek K

pablonas

adamusmax

beben_wrc

Jan Drop

MIKKI

Remek

vert

guma

blue

rzymu

chojny

 

o herrkam'ie zapomnieliście (14so)

 

Lepiej, żeby kasę dostał ktoś z Wawy i wysłał Ci paczkę... chyba, że sklep to ogarnie :roll:

Adamus ma dużo wolnego czasu :lol: :cool: :wink: i doświadczenia w temacie :roll: więc może jego wrobimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie ktoś zrobi porządek w tym wątku i będzie wiadomo kto kupuje ( padła propozycja żeby był to Adamus ) , gdzie wysyłamy kasę ??? ( czy do Krisa ... czy też nie ) , ile kasy mam przelać ... przy piętnastu ochotnikach składka spada poniżej 50 PLN z transformatorem . Proponuję poczekać jeszcze trochę ponieważ myślę , że jeszcze wielu forumowiczów będzie chciało przyłączyć do tej akcji .

Dopiszcie mnie do listy .

 

Ps Kris .. model jest po prostu rewelacyjny . :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamus ma dużo wolnego czasu :lol: :cool: :wink: i doświadczenia w temacie :roll: więc może jego wrobimy?

 

adamus nie ma juz duzo czasu bo realizuje sie zawodowo ;)

 

najprosciej przelac kesz Krissowi i niech zamowi ze sklepu - zaplaci przy odbiorze i bedzie najszybciej i najprosciej

 

jutro kesz przelewam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Panem ze sklepu i obiecał, że przy takiej kwocie przesyłka od niego do mnie byłaby gratis. Wyciagu fizycznie nie ma na sklepie, ale niebawem towar ma dotrzeć do Wawy.

 

A tak przy okazji, jeśłi ktoś z Was chciałby zobaczyć modele subarek moje i moich kolegów, to zapraszam na konkurs modelarski do Kłodzka w dniach 10-11 listopada - fani rajdówek na pewno się nie rozczarują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...