Skocz do zawartości

Nadworny modelarz Subaru - FORUMOWA ZRZUTKA NA SPRZĘT


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Powracając do budowy specjalnego modelu taki jak RB 320 to poproszę znawców o wskazanie modelu bazowego - chodzi mi o wygląd wg. Was który nadaje się na RB320

 

10049076.jpg

 

10047926.jpg

 

10047925.jpg

 

fu18911.jpg

 

66_1.JPG

 

Mi najbardziej pierwszy bo ma najbardziej podobne felgi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki naszym wspólnym pieniążkom przeznaczyć na jakieś licytacje na szczytny cel.

może na nagrobek dla Łukaszka . Z tego co niumen pisał Łukasz pochodził z ubogiej rodziny . W ten sposób możemy uczcić pamięć małego fana Subaru .

 

Są pewne plany (kamień, postument), chciałbym, żeby zawsze było wiadomo, że o nim pamiętamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie musisz sie pojawic na jakims spocie z kolekcja

 

A jak spot dojedzie do skutku, to przewieziecie mnie jakimś GT-kiem? Bardzo bym się ucieszył :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krisie - a profesjonalne aerografy masz - widzialem takie w sklepie modelarskim w warszawie [pawilony przy marszalkowskiej - na zapleczu]. Sam kiedys uzywalem takie zwykle tanie i profesjonalne.

Bo pewno z tej skladki to wyjdzie wiecej nic 600 zeta.

Pewno sie doloze - bom juz kilka razy sie przymierzal tu do roznych zbiorek i jakos nie wychodzilo mi.

Pytanko mam - czy te modele to od podstaw robisz. Fajne sa - do zdobycia :roll:

Wiem dobrze co to pasja i hobby. Sam jestem taki pokrecony hobbysta

1. grodowy [mam chyba z 500 najrozmaitszych tulipanow posadzonych w ogrodzie o pow 20 m kwadrat]

2. I sciane plyt CD [tu to juz mam swira]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden aerograf, czy profesjonalny nie wiem.

 

259560355

 

Ma już prawie rok, więc będe musiał się zaopatrzyć w nowy, bo w moim już dysza się wyrobiła. Ale tym razem kupię chyba tańszy.

 

262291771

 

Co rok trzeba kupowac nowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris - pierwszy

Za namowa i doradztwem WRC fan-a znalazlem taki model i juz jedzie do Krissa :mrgreen:

 

A na powaznie to po rozmowie z Krisem uzgodnilismy ze tak bedzie lepiej i szybciej, no i bedzie mogl skupic sie na modelu a nie na bieganiu i szukaniu po sklepach bazy do budowy RB320, wiec skladka pojdzie na wyciag,aerograf,farby i co tam jeszcze potrzebne :wink:

 

KrisKristoffers, poszlo, oby doszlo :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co taki wyciąg? Dużo osób maluje bez i żyją.

 

Mieszkam w bloku i buduje w pokoju 2x4 m. W pokoju stoi biurko z kompem i segment, także wyciąg jak najbardziej potrzebny nie uważacie?

 

O krzyczącej żonce nie wspominam, bo miłość do Subaru jest silniejsza niż 80 decybeli krzyku żony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj. Chcesz ogłuszać żonę 80dB, żeby ci w zimie nie śmierdziało farbą przy malowaniu czy tak wyje sprężarka do aerografu?

 

Weź lepiej zrób sobie przerwę zimową, a nie jakieś wyciągi kupuj, a za zaoszczędzone w ten sposób pieniądze kup żonie kwiaty czy inny prezent.

 

Malowałeś kiedyś choć sprajem ?!

 

Choć sprejem w domu, a choć farbami modelarskim nawet w swoim pokoju, a co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj. Chcesz ogłuszać żonę 80dB, żeby ci w zimie nie śmierdziało farbą przy malowaniu czy tak wyje sprężarka do aerografu? .

 

Tak głośno wyje żona , a nie sprężarka :mrgreen:

 

A po drugie nie chodzi o zapach, ale o to że podczas malowania wydziela sie pył i osiada na wszystkim, m. in. na zbudowanych modelach, bo nie mam gablotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Choć sprejem w domu, a choć farbami modelarskim nawet w swoim pokoju, a co?

 

No to wiesz jak potem śmierdzi to raz, dwa byleś kiedyś na zawodach modelarskich i widziałeś jak sędziowie oglądają modele ?!? Jak ocenia sie powlokę lakieru i odwzorowanie koloru ?! Gwarantuje Ci że w życiu swoim krótkim nie oglądałeś nigdy tak swojej dłoni jak oni modele !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...