Skocz do zawartości

Nadworny modelarz Subaru - FORUMOWA ZRZUTKA NA SPRZĘT


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kilka razy przeczytałem wypowiedzi Witka i dopiero teraz zrozumiałem o co mu szło. Rozumiem Witek że jesteś typem rzemieślnika-rękodzielnika który nie może się obyć podczas swojej pracy bez ekstatycznych zapaszków, zapylonych rzęs i brwi oraz gila koloru farby - to jest dopiero rarytas! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. aflinta

2. Wojtek K

3. pablonas

4. adamusmax

5. beben_wrc

6. Jan Drop

7. MIKKI

8. Remek

9. vert

10. guma

11. blue

12. rzymu

13. chojny

14. herrkam

15. chloru

16. pawel_p

17. sebi

18. Mark L.A.

19. mac_

20. hogi

21. glipa

22. WRC fan

23. Sebastian.R

24. Korton

25. Golfstrom

26.KEBABuDaniela

27. rrosiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaciłeś tyle, że wystarczy na ten psikacz? :grin:

 

Swoją drogą chyba jestem za cienki na ten sprzęt i lepszy byłby chyba ze zbiornikiem grawitacyjnym tzn. od góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaciłeś tyle, że wystarczy na ten psikacz? :grin:

Na dwa i pół. :shock:

 

.. z tego co skumałem chyba tego 2 1/2 http://www.allegro.pl/item259979396_aer ... lacja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będą, a z Waszą pomocą będą musiały - bo inaczej to mi nogi z d...y powyrywacie prawda?

Postaram się nie zawieźć Waszego zaufania i dobrego imienia marki Subaru :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. aflinta

2. Wojtek K

3. pablonas

4. adamusmax

5. beben_wrc

6. Jan Drop

7. MIKKI

8. Remek

9. vert

10. guma

11. blue

12. rzymu

13. chojny

14. herrkam

15. chloru

16. pawel_p

17. sebi

18. Mark L.A.

19. mac_

20. hogi

21. glipa

22. WRC fan

23. Sebastian.R

24. Korton

25. Golfstrom

26.KEBABuDaniela

27. rrosiak

28. IntakWRX

 

a za czym ta kolejka stoi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. aflinta

2. Wojtek K

3. pablonas

4. adamusmax

5. beben_wrc

6. Jan Drop

7. MIKKI

8. Remek

9. vert

10. guma

11. blue

12. rzymu

13. chojny

14. herrkam

15. chloru

16. pawel_p

17. sebi

18. Mark L.A.

19. mac_

20. hogi

21. glipa

22. WRC fan

23. Sebastian.R

24. Korton

25. Golfstrom

26.KEBABuDaniela

27. rrosiak

28. IntakWRX

29. vergette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. aflinta

2. Wojtek K

3. pablonas

4. adamusmax

5. beben_wrc

6. Jan Drop

7. MIKKI

8. Remek

9. vert

10. guma

11. blue

12. rzymu

13. chojny

14. herrkam

15. chloru

16. pawel_p

17. sebi

18. Mark L.A.

19. mac_

20. hogi

21. glipa

22. WRC fan

23. Sebastian.R

24. Korton

25. Golfstrom

26.KEBABuDaniela

27. rrosiak

28. IntakWRX

29. vergette

30.

31. Yacho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krisie [poza ta gigantyczna kolejka] wplacilem dwie setki - czyli na dwa i pól tego aerografa za osiemdziesiat zeta [cos go pokazal na allegro].

Nie kupuj jednak badziewia - dlatego proponuje ci ten profesjonalny za ok 500 zeta [jak tzreba to doleje - to i tak bedzie tylko jedno "tankowanie w CPN". Nie wymiekaj - jest naprawde dobry. Chyba ze masz na oku cos jeszcze lepszego. To TY bedziesz nim malowal.

Natomiast kolejka z pewnoscia sfinansuje ci zakup komory lakiernicznej i moze dobrej sprezarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka razy przeczytałem wypowiedzi Witka i dopiero teraz zrozumiałem o co mu szło. Rozumiem Witek że jesteś typem rzemieślnika-rękodzielnika który nie może się obyć podczas swojej pracy bez ekstatycznych zapaszków, zapylonych rzęs i brwi oraz gila koloru farby - to jest dopiero rarytas! :mrgreen:

 

Myślę, że nie zrozumiałeś Witka. Żeby rozumieć Witka, trzeba mieć przynajmniej z tysiąc postów... :mrgreen:

 

Powiem tak (możecie mnie zjeść żywcem na początku tygodnia) - w dupach wam się poprzewracało. Dorosły, zdrowy facet ma hobby. I to jest ok. Ale jeśli dorosłego, zdrowego faceta nie stać na hobby, to powinien albo zacząć więcej zarabiać, albo znaleźć sobie coś tańszego.

 

Jest milion jeden szlachetnych celów na które moglibyście wpłacić kasę. Hospicja dziecięce, schroniska dla zwierząt, dożywianie dzieci w wiejskich szkołach. Jak sobie wyobrażę ile dzieci mogłoby jeść obiady za ten aerograf, czy odkurzacz do oparów, to mnie [moderator czuwa] łapie.

 

Powyższe to moja prywatna opinia. Było tu parę akcji dofinansowujących to i owo, ale zawsze to miało choć cień jakiegoś gestu humanitarnego i czynienia autentycznego dobra. I w każdym starałem się w miarę możliwości uczestniczyć. Ten wątek to dla mnie wyrzucanie kasy przez znudzonych kawiorów na - owszem marzenia - ale marzenia zdrowego, dorosłego konia, na którego krzyczy żona.

 

KrisKristoffers bez urazy - to nic personalnego do Ciebie. To moja poniedziałkowa reakcja na całą tę akcję w ogólności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest milion jeden szlachetnych celów na które moglibyście wpłacić kasę. Hospicja dziecięce, schroniska dla zwierząt, dożywianie dzieci w wiejskich szkołach. Jak sobie wyobrażę ile dzieci mogłoby jeść obiady za ten aerograf, czy odkurzacz do oparów, to mnie [moderator czuwa] łapie.

 

Powyższe to moja prywatna opinia.

 

chyba nie będziemy się tu nikomu spowiadać jakim małym procentem ogólnie wydawanych nadwyżek finansowych na potrzebujących, hospicja itp. jest te marne parę złotych podarowane komuś kto przynajmniej robi coś konkretnego w życiu.

 

Znam wielu uprawiających np. sporty motorowe wyłącznie hobbystycznie - i nie stać ich na to chociaż są starymi chłopami - potrzebują sponsorów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fido - to moja kasa i moge ja nawet na drucie w kiblu powiesic.

Na domy dziecka i sierocince niech daje nasze panstwo. Ma to w konstytucji.

Tak samo na biedne zmarzniete zwierzatka w schroniskach.

Dzieci ze szkol wiejskich mogą trawę wcinać i lebiodę.

jak cie "dupa sciska" ze to nie ty zostajesz obdarowany to sobie te dupe imadłem rozciśnij. Za przeproszeniem.

Sport - czyli rodzaj hobby zawsze byl sponsorowany.

To forum tez jest sponsorowane - przez moderatorow co to robia za friko.

Plejady tez byly sponsorowane - a wedle ciebie ta kasa powinna byc wydana na glodujace dzieci z bialostocczyzny. Jak wiec byles na plejadach to wplac kase na szpital.

Posiadacze subaru to nie sa ludzie biedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie Panowie, fakt KrisKristoffers młody nie jest, w sumie stara dupa z niego ale.... na tym forum z tego co zauważyłem pomoc krąży, ktoś pomaga Tobie, Ty pomagasz osobie kolejnej. Skoro mamy możliwość wsparcia forumowicza jestem pewien że on wprzypadku kolejnej akcji dla np. chorego dzieciaka sfiksowanego na punkcie Subaru podaruje jeden ze swoich modeli na ten cel.

 

Wg mnie tak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pchelek, mnie tam żaden żal nie ściska, bo wszystkie hobby sobie sam finansuję. A jeśli mnie nie stać, to albo więcej pracuję, albo udaję się do instytucji w celu znalezienia sponsora. Ale sponsoring to relacje dwustronne - coś za coś. Żadna z firm nie robi tego bezinteresownie - sam wiesz najlepiej.

 

To Twoja kasa i Ty robisz z nią co zechcesz. Mnie bulwersuje jedynie publiczna akcja pt "Złoty sygnet dla Zdziśka". I moim najlepszym prawem jest tę akcję skrytykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wedle ciebie ta kasa powinna byc wydana na glodujace dzieci z bialostocczyzny

 

:shock: :lol:

 

Panowie spoko spoko. Obie strony maja racje. Fido__, reprezentuje zdroworozsadkowy sposob myslenia i trzeba to zwyczajnie uszanowac. Jest w tym sporo racji. Idac dalej, z powodzeniem moznaby stwierdzic ze teraz kazdy z nas moze zalozyc watek o swoim hobby, pochwalic sie osiagnieciami i liczyc na wsparcie finansowe. Powstalby burdel i niezdrowa atmosfera: bo dlaczego tamtemu pomoglismy a mi nie chcecie.

 

To ja zaproponowalem pomoc finansowa skoro Dyrektor nie zareagowal. Koszty byly znane (jakies 600 stow o ile pamietam mniej wiecej). Napisalem ze dam 100 i moze znajdzie sie tych pare osob ktorzy dysponuja akurat wolna stowa. Wiedzialem ze znajda sie. Ale od razu Bart daje mi PW i mowi ze moze on mi swoje prace pokaze i tez zasponsoruje. Oczywiscie to byl zart, ktory tez dobrze odebralem ale zart dajacy troche do myslenia.

 

pchelek, tez ma sporo racji. Ma kase, ma gest, why not. KrisKristoffers przeciez nie prosil NAS o wsparcie tylko Dyrektora. A poniewaz my jestesmy chetni to, jeszcze raz, why not.

 

Natomiast, zawsze jestem zwolennikiem zdroworozsadkowego myslenia i zawsze bede tego pilnowac. KrisKristoffers potrzebowal wyciagu, znalazlo sie sporo osob, mysle ze juz kase na to uzbieral. Rownie dobrze moglem mu jej nie wyslac wogole ale poniewaz z geby cholewy nie robie, uznalem ze 50 zl wystarczy skoro zainteresowanie sponsoringu wyciagu przeroslo moje oczekiwania i ludzie zaczeli juz wplacac zanim zamkniemy liste i ustalimy po ile robimy zrzute.

 

Tak wiec, KrisKristoffers, mysle ze jestes zadowolony z reakcji Forum i nie znikniesz nam :wink: Poza tym, Panowie, jestem przekonany ze KrisKristoffers zamelduje nam ile kasy dostal i od kogo i co z nia zrobil a efekty prac bedziemy obesrwowac na bierzaco. A jesli ktos ma ochote sponsorowac na bierzaco i inwestowac w coraz to lepszy sport, mysle ze taka rajdowka rownie dobrze bedzie wygladac z logo firmy sponsora.

 

pozdrawiam wszytkich darczyncow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubie i szanuje ludzi zdrowo zakreconych :twisted: , do tej pory bralem udzial chyba we wszystkich tego typu pospolitych ruszeniach, nie dlatego ze za przeproszeniem sram kasą, ale za kazdym razem wydawalo mi sie to sluszne. Na dzieci z domow dziecka, WOSP, zakup pomocy do szkół/przedszkoli tez daję (moze nie jakies miliony ale cegiłka tu i tam i troche sie tego uzbiera), nie uwazam ze pomoc finansowa powinna ograniczac sie tylko do osob w sytuacji smutnej, tragicznej itp. Marzenia bez wzgledu na wiek marzacego sa również warte pomocy, ale to jest moje zdanie niekoniecznie słuszne i nie wszyscy musza sie z nim zgadzac. :mrgreen:

 

Fido z drugiej strony rozumiem co masz na mysli i tez masz rację :cool: . Mnie tez k..... bierze jak słysze o kolejnych genialnych zakupach rzadowych i wtedy tez mysle ile obiadow/domow/itp pomocy dla naprawde potrzebujacych by z tego wyszło. Pieniądze z tej akcji świata by nie uratowały a moim zdaniem dobrze wpisują sie w "pozytywny subaroholizm", czyli chorobę miłościwie tu panującą. :mrgreen:

 

Akcja "wyciąg" nie została rozpoczeta przez Krisa :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...