Skocz do zawartości

Nadworny modelarz Subaru - FORUMOWA ZRZUTKA NA SPRZĘT


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to jak juz dostaniesz na to evo to oddasz mi STI :?: :mrgreen:

 

Pytasz o lusterka z gacka :?: Hmm ale czarne byś chciał :?: Ja myślałem że wolisz takiebardziej jaskrawe kolorki :roll: :grin:

 

Chcesz, żebym Ci ręce z d... powyrywał? Już za same taki pomysły Niuniek powinien Ci przylać! STi, które przekonało mnie, że czarne są piękne, a on okaleczyć je chce. Co za świat! Co za barbarzyńcy!

 

Bart, mam pomysł. Ja Ci dam 10.000 zł na Twoje EVO i dopiszę do listy darczyńców, a ty w zamian dasz 10.000 zł i ja dopiszę ciebie do listy darczyńców. Co ty na to? :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak juz dostaniesz na to evo to oddasz mi STI :?: :mrgreen:

 

Pytasz o lusterka z gacka :?: Hmm ale czarne byś chciał :?: Ja myślałem że wolisz takiebardziej jaskrawe kolorki :roll: :grin:

 

Chcesz, żebym Ci ręce z d... powyrywał? Już za same taki pomysły Niuniek powinien Ci przylać! STi, które przekonało mnie, że czarne są piękne, a on okaleczyć je chce. Co za świat! Co za barbarzyńcy!

 

widzisz Witulku.swiat jest pelen straszliwosci,smutku i barbarzynstwa...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz, żebym Ci ręce z d... powyrywał? Już za same taki pomysły Niuniek powinien Ci przylać! STi, które przekonało mnie, że czarne są piękne, a on okaleczyć je chce. Co za świat! Co za barbarzyńcy!

 

Te argumeny do mnie przemawiają :mrgreen:

 

Bart, mam pomysł. Ja Ci dam 10.000 zł na Twoje EVO i dopiszę do listy darczyńców, a ty w zamian dasz 10.000 zł i ja dopiszę ciebie do listy darczyńców. Co ty na to? :twisted::mrgreen:

 

Jest to jakiś pomysł :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. aflinta

2. Wojtek K

3. pablonas

4. adamusmax

5. beben_wrc

6. Jan Drop - baza pod RB320 :grin:

7. MIKKI

8. Remek

9. vert

10. guma

11. blue

12. rzymu

13. chojny

14. herrkam

15. chloru

16. pawel_p

17. sebi

18. Mark L.A.

19. mac_

20. hogi

21. glipa

22. WRC fan

23. Sebastian.R

24. Korton

25. Golfstrom

26. KEBABuDaniela

27. rrosiak

28. IntakWRX

29. vergette

30. Yacho

31. pchelek

 

Dla porządku i wiadomości wpłata doszła.

Jeśłi kogoś pominąłem, to proszę na PW lub GG - wynika to z braku nicka w przelewie, a nie do końca wiem who is who :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi mogę prosić o napisanie tekstu do aukcji, bo chciałbym dać coś od siebie. Pieniązki przeznaczam dla Oskara. Proszę o parę zdań do tego, bo mi opisy aukcji w ogóle nie leżą:

 

KrisKristoffers pełen szacun za postawę. Jako, że narobiłem tu lekkiego, mam nadzieję, że oczyszczającego dymku, pozwolę sobie zaproponować draft tekstu aukcji:

 

Model Subaru Impreza ....... (tu informacje o modelu imprezy, w których rajdach zwyciężała i kto był driverem, roczniku, skali modelu, z czego jest wykonany, jeśli osiągnął jakieś sukcesy w konkursach modelarskich to należy zaznaczyć, plus informacje o autorze) - (ktoś kompetentny musi tu dopisać)

 

Cały dochód z powyższej aukcji zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Oskara Langnera, wielkiego fana marki subaru, przyjaciela forum subaru (http://forum.subaru.pl), który na skutek nieszczęśliwego wypadku jest przykuty do wózka. Całą historię Oskara znaleźć można na jego stronie http://www.oskar.sui.pl/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, a kasa bedzie mu potrzebna, miał wrócić juz parę tygodni temu, a tu końca nie widać, a dutki spieprzają jak sie leczy za granicą :evil:

Rozmawiałem dzis z jego mamą, są jakies problemy z nogą, ale nie chcę siać paniki, nie znam szczegułów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi mogę prosić o napisanie tekstu do aukcji, bo chciałbym dać coś od siebie. Pieniązki przeznaczam dla Oskara. Proszę o parę zdań do tego, bo mi opisy aukcji w ogóle nie leżą:

 

KrisKristoffers pełen szacun za postawę. Jako, że narobiłem tu lekkiego, mam nadzieję, że oczyszczającego dymku, pozwolę sobie zaproponować draft tekstu aukcji:

 

Model Subaru Impreza ....... (tu informacje o modelu imprezy, w których rajdach zwyciężała i kto był driverem, roczniku, skali modelu, z czego jest wykonany, jeśli osiągnął jakieś sukcesy w konkursach modelarskich to należy zaznaczyć, plus informacje o autorze) - (ktoś kompetentny musi tu dopisać)

 

Cały dochód z powyższej aukcji zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Oskara Langnera, wielkiego fana marki subaru, przyjaciela forum subaru (http://forum.subaru.pl), który na skutek nieszczęśliwego wypadku jest przykuty do wózka. Całą historię Oskara znaleźć można na jego stronie http://www.oskar.sui.pl/.

 

zobaczcie aukcję i jesłi uznacie, że coś trzeba dodać to napiszcie

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=266064699

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. aflinta

2. Wojtek K

3. pablonas

4. adamusmax

5. beben_wrc

6. Jan Drop - baza pod RB320 :grin:

7. MIKKI

8. Remek

9. vert

10. guma

11. blue

12. rzymu - (profesjonalna dokumentacja techniczna + projekt do RB320)

13. chojny

14. herrkam

15. chloru

16. pawel_p

17. sebi

18. Mark L.A.

19. mac_

20. hogi

21. glipa

22. WRC fan

23. Sebastian.R

24. Korton

25. Golfstrom

26. KEBABuDaniela

27. rrosiak

28. IntakWRX

29. vergette

30. Yacho

31. pchelek

 

Chciałem poinformować, że wyciąg zamówiony, ale będzie za ok. miesiąc.

 

Pchelek Twoje pieniązki już przeznaczyłem na 2 i pół psikacza i po niedzieli powinny być - mam nadzieję, że Cię nie zawiodłem kupując te "gorsze" aerografy?

 

Pozostałe potrzebne rzeczy chcę zamówić po konkursie w Kłodzku tzn. po niedzieli - ze wszystkiego się z Wami rozliczę i zrobię fotki tego co zakupiłem dzięki Wam.

 

Jeszcze raz serdecznie Was zapraszam do Kłodzka, żeby na żywo pooglądać WURCE i nie tylko.

 

 

 

P.S: Zobaczcie co znalazłem na necie:

 

top.jpg

 

Prawie jak u dentysty - czysto, sterylnie i lampą po oczach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę od osób które już dokonały wpłaty uzbierało się 1395 zł. Serdecznie wszystkim dziękuję - pieniązki na pewno zostaną prawidłowo zagospodarowane na rozwój mojej skromnej kariery.

 

W podziękowaniu przedstawiam Wam jako pierwszym (tego na raszie nie ma nawet na naszym forum modelarskim) mój ostatni projekt - mam nadzieję, że się spodoba:

 

arai%20gotowiec01.JPG

 

arai%20gotowiec02.JPG

 

arai%20gotowiec03.JPG

 

arai%20gotowiec04.JPG

 

arai%20gotowiec05.JPG

 

arai%20gotowiec06.JPG

 

arai%20gotowiec07.JPG

 

arai%20gotowiec08.JPG

 

arai%20gotowiec09.JPG

 

arai%20gotowiec10.JPG

 

arai%20gotowiec11.JPG

 

arai%20gotowiec13.JPG

 

arai%20gotowiec14.JPG

 

arai%20gotowiec15.JPG

 

arai%20gotowiec16.JPG

 

arai%20gotowiec17.JPG

 

arai%20gotowiec18.JPG

 

arai%20gotowiec19.JPG

 

arai%20gotowiec20.JPG

 

arai%20gotowiec22.JPG

 

arai%20gotowiec23.JPG

 

arai%20gotowiec24.JPG

 

arai%20gotowiec25.JPG

 

arai%20gotowiec26.JPG

 

arai%20gotowiec27.JPG

 

arai%20gotowiec28.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał!! :shock:

 

mój znajomy z USA mawia gienormous work!! (gigantic-enormous) :)

 

Warto było uczestniczyć "w akcji" żeby za jakiś czas mieć świadomość, że ma się mikronowy (nano-nowy) :) wkład w powstanie dzieł tego typu :grin: Bo uważam, że każdy wynik czyjegoś działania prowadzi do powstania dzieła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krisie - mamy w firmie kilka malych sprezarek [takich o pojemnosci zbiornika na ok 20 litrow - dobrej klasy - z odwadniaczami i odolejaczami i z reduktorem].

Sluzyly do obslugi specjalnych urzadzen badawczych [dlatego sa dobre].

Tera mamy instalacje sprezonego powietrza z jednej duzej sprezary.

Te zostaly niepotzrebne, kurzem sie pokrywaja i marnieja.

Pomysl - to ci ja jak to sie mowi "skoluje" za friko - sa nam niepotrzebne i sie kurzem pokrywala.

Cisnienie daja do 6 atmosfer. Uwaga - sa wieksze niz te do modelarskich.

Postawilbys gdzies w kacie, piwnicy i kablem doprowadzl sobie cisnienie robocze.

tak sobie o tym pisze - mialem wczesniej ci to napisac ale czasu brakowalo.

Nie krąp się - jest niepotrzebna nam [przynajmniej jedna].

P.S.

Ta Twoja bryczka niebieska to faktycznie rewelka - tylko dlaczego tyle na niej tych białych "lasek" jest wymalowanych - moim zdaniem sa za duże i jest ich za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Ta Twoja bryczka niebieska to faktycznie rewelka - tylko dlaczego tyle na niej tych białych "lasek" jest wymalowanych - moim zdaniem sa za duże i jest ich za dużo.

 

Te laski to kalkomania i taki wzór jest dedykowany pod ten model :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem pudło i słowa dotrzymałem. Konkurencja była godnie przygotowana więc załapałem się na najniższy schodek (błagam o litość :roll: ) :mrgreen:

 

Brudny Hołek 3 miejsce w zaszczytnych Pierwszych Mistrzostwach Modeli w barwach polskich:

 

medale2.JPG

 

medale3.JPG

 

medale4.JPG

 

 

Subaru GB lub Arai (nie podali za który więc prezentuje 2) w kategorii auta cywilne:

 

 

medale5.JPG

 

medale6.JPG

 

medale7.JPG

 

Wspomniałem o mocnej konkurencji - więc dodam że 2 miejsce w klasie modeli w barwach polskich zajął mój przyjaciel Sławek, dzięki ktoremu rok temu otrzymałem puchar. Jest również zakręconym subaromaniakiem. Dla miłośników Kuziego dodam, że 2 miejsce wywalczył Subarkę z 60 Rajdu Polski, właśnie w barwach Kuziego:

 

0000662mo5.jpg

 

0000663zc8.jpg

 

Podejrzewam, że Sławek z chęcią odda model komuś, kto załatwi mu przejażdżkę z Lechem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...