Skocz do zawartości

Zjawiska drogowe


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Michał Bajorek, w tym wozie nie chodzi o wygląd zupełnie. Niektórzy lubią się podniecać cudami techniki motoryzacyjnej, zrobionymi na przekór księgowym i pajacom z marketingu. A ten wóz właśnie taki jest ...

 

Zatem buzia na kłódkę i wara od veyrona choćby przypominał trabanta :P

Pewnie księgowi i pajace z marketingu mają tu też sporo do powiedzenia, operują tylko większymi cyframi w kasie i mniejszym wolumenem obrotu. Inna jest też grupa docelowa- oj dużo inna :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Michał Bajorek,

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bugatti_16.4_Veyron

 

Po wprowadzeniu samochodu do produkcji seryjnej, okazało się, że pomimo iż każdy Veyron jest sprzedawany po milion euro, produkcja jednego egzemplarza kosztuje ok. 6 mln euro. Nie jest to koszt wytworzenia pojedynczego samochodu, ale koszt całego przedsięwzięcia podzielony przez liczbę wyprodukowanych do tej pory egzemplarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątku o rajdzie Lotos było żółte Lambo, pewnie jakiegoś studenta bo stało pod akademikami

 

Widuję je dość często na trasie Gdynia-Wejherowo-Gdynia. Wieść gminna niesie,że to auto właściciela jakiejś knajpy. Nie znam się na takich sprzętach ale to chyba jest Lamborghini Gallardo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koszt całego przedsięwzięcia podzielony przez liczbę wyprodukowanych do tej pory egzemplarzy

 

I widocznie jakiś księgowy założył, że się tego sprzeda więcej i na końcu produkcji będzie zysk a nie strata. Nie widziałam jeszcze firmy, która produkuje samochody, żeby je później sprzedawać poniżej wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz aktualnie przebywam poza krajem ale i tutaj zdarzaja sie perelki, ktore wywoluja szybsze bicie serca - przyjechal ostatnio klient i razem z kolega nie moglismy sobie pozwolic na nie uwiecznienie tego cuda, a jak to brzmi.....

 

Obrazek

 

Ostatnie naprawdę ładne Ferrari.

 

ja dziś widziałem wyścig sppod świateł Evo GT400 vs. Viper vs. Opel Vectra czy Signum (nie odrózniam). Evo odjeżdżało, a Opel i Viper równo :mrgreen:

 

Te Vipery to dziwne auta, zupełnie jak żmije. Kolega raz widział jak szybko ruszający Viper zupełnie jak prawdziwy wąż wił się do krawężnika, zamiast prosto. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz aktualnie przebywam poza krajem ale i tutaj zdarzaja sie perelki, ktore wywoluja szybsze bicie serca - przyjechal ostatnio klient i razem z kolega nie moglismy sobie pozwolic na nie uwiecznienie tego cuda, a jak to brzmi.....

 

Obrazek

 

pieeeenkna F50tka ;) jednak co ferrari to ferrari - kazde inne auto bym oddal za Testarosse ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zatem jeszcze kilka dla westchnien....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Ale jak to czasem we wloskich samochodach i co widac na pierwszym zdjeciu, szybki od kierunkow zaparowane, a pod glownymi lampami kilka kropel juz- no ale i tak bym sei cieszyl ;)

Fajny, fajny. Też mam takiego.

Kupiłam na Shellu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zatem jeszcze kilka dla westchnien....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Ale jak to czasem we wloskich samochodach i co widac na pierwszym zdjeciu, szybki od kierunkow zaparowane, a pod glownymi lampami kilka kropel juz- no ale i tak bym sei cieszyl ;)

Fajny, fajny. Też mam takiego.

Kupiłam na Shellu :mrgreen:

Barbie, masz taki lanserski przykręcany do podstawka? :mrgreen::lol: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...