Skocz do zawartości

Zjawiska drogowe


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

ostatnio pomieszkuję w Hamburgu... ilość ciekawych pojazdów "ciut" większa niż u nas na drogach. ostatnio widziałem/słyszałem F458 Italia. Robi wrażenie szerokością ale dźwięk V8 zupełnie podły- jakiś taki hmmm sztucznie plastikowy... Prosiaków tu "na pęczki" kilka R8 też się kręci, bywają Gallardo. W salonie z używanymi Prosiakami widziałem RUF'a CTR2... Mijałem kilka razy Jaga XKR obu generacji... Co ciekawe 1 generacja ma zadziwiająco niskie ceny jak na tej klasy auto...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tej perspektywy wygląda znacznie lepiej :twisted:

 

dsc0164zk.jpg

 

O, albo tutaj.

http://farm6.staticflickr.com/5022/5630 ... d57b_b.jpg

 

Choć i tu prezentuje się zjawiskowo.

http://farm6.staticflickr.com/5150/5630 ... 21bc_b.jpg

 

Od czasu do czasu pozwolę sobie wrzucić tu coś ciekawego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to machnę na początek kilka fotek-były to dwa wypady do wrocka w celach spacerowych,ale aparat na szyi ,żeby w razie W coś pstryknąć :D

Ferrarki 599 -można było spokojnie włączyć aparat,bo biała zjeżdżała z autostradki i wspinała się po slimaku na bielanach w kierunku miasta,czarna 599 HGTE (taki pakiet dla osób które uważają,że seryjnym 599 nie da się jeździć :shock: ) stała na światłach.

 

Shelby Mustang GT500 -to miejsce gdzie AMG,porsche czy inne luxusowe wynalazki są normą,czyli pl.Solny.

 

Veyron upolowany z...marketowego autobusu,jak jechałem z Bielan do centrum,stałem kolo kierowcy i czekałem,a nuż się coś napatoczy...i się napatoczyło :shock: :shock: :shock:

 

Ale pierwszą fotką zjawiska będzie ...parkngowa konfrontacja Hummera H2 i "kaszlaka".Jak by tak spojrzeć,to pasażer hummera ma kolana na wysokości dachy "pęcherza":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad powiem Ci,że we wro idzie spotkac praktycznie wszystko co exkluzywne,tak więc aparat trzeba miec praktycznie na wierzchu,jak kogoś takie polowania interesują :D

Dorzuce z TEGO SAMEGO DNIA jeszcze dwie kwestie,ze tak to nazwę:

* 6,3 AMG,pakowany praktycznie do wszystkiego-tez mozna zobaczyć,czy usłyszeć we wro dośc często,nie powiem,moim zdaniem ten 4.3/5.0/5.5 czy 6.3 AMG to melodia dla uszu,cudowny bas ,ech rewelka sound :shock: :mrgreen:

 

Moja ukochana połkneła bakcyla motoryzacji (i teraz bije na głowę wiedzą na temat aut niejednego "szpeca") ,ale jak stanelismy koło CL 65 AMG i powiedziałem,że generalnie ma przed soba furkę za...MILION,to sie troszke zdziwiła,bo za milion to jej w głowie Rolls ,maybach czy Ferrari siedziało,a nie "zwykłe" coupe mercedesa :!:

Na fotce jest CL63,ale na solnym bardzo często stoi CL 65,widocznie 63 ma jakies braki :shock: :shock:

 

* ale,żeby sie oczyscić ,i uchronic przed ostrzałem fanów Subru wrzucam to co upolowałem w...jeden dzień (tzn to co zdążyłem upolować,tzn aparatem uchwyciłem coś co bulgotneło ,ale nie znikneło za zakrętem :mrgreen::mrgreen: ),w tym niebieskie dwudrzwiowe cudo,które było tu bohaterem kilku dyskusji jak nie oddzielnego tematu :mrgreen:

 

-- Śr kwi 04, 2012 11:06 pm --

 

a na koniec potworek którym zajmuje się mój znajomy,serwisuje ,tuninguje( :shock: ),a samo autko jest gwiazdą na drogach Warszawy :D 950kg i 720KM,tyle było,a ile jest to nie wiem :wink:

Fotka zrobiona na Corvette Track Day :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultimę widziałem kiedyś w Warszawie, właściciel też bardzo znany 8)

 

 

Parę szybkich zabawek to on ma :) Czy to jednosladowe(przez ręce sie przewineły (ZZ-R 110,ZX-12) ,czy też wielośladowe (kilka Corvette,Ultima,Ariel atom).

Ot pasjonat motoryzacji co to stać go na realizowanie najbardziej wyszukanych motomarzeń.

facet potrafi wziąc portfel i skoczyc na drugi koniec europy na przejażdżke swym Atomem,a 99,99% ludzi ,jesli juz by kupiło taka hardcorową zabawkę to ,nawet w lecie bali by sie wyjechać dalej niz sąsiednie województwo,bo co będzie jak zacznie padać.. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

dzisiaj w drodze z pracy po drodze minąłem Corvette C6 oraz Marcos'a TSO. O ile pierwsze auto to dość popularny pojazd to drugie już zdecydowanie bardziej egzotyczne. Niestety z racji poruszania się na 2 kołach nie było opcji robienia fotek... Mowa jednak o gtc_002.jpg i 01

:)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

wyczyscilem telefon :)

 

naklejka "re-styling" wyglada na oryginalna (Japonczycy jednak dziwni sa... ^_^ )

 

05a436118242836cmed.jpg

 

to sie nazywa zaparkowal :huh::lol:

 

279379a9a6926269med.jpg

 

Kirgizja - JDM Impreza i... Tyskie w tle :o:D

 

ee551902ece7e7f5med.jpg

 

rozmiar robi wrazenie, szczegolnie na zywo

 

18da0084444e0f13med.jpg

 

taki tam WRX

 

44e42bca328c8dc4med.jpg

 

GTR

 

c74591dfea92f9b6med.jpg

 

c3bf0acb9a589b0fmed.jpg

 

black & white

 

d2ad4fe4e3ddb3d5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...