Jump to content

Zjawiska drogowe

devlin

Recommended Posts

• Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tylko nie zdążyłem foty zrobić...

Ciesz się, że zdążyłeś to zobaczyć. :twisted:

Blee tam. Osoba, która tym jeździ strasznie się wozi. Bez problemu siedziałem mu na ogonie od Sycowa do Długołęki, gdzie skręciła z trasy :cool:

P.S. Ale mój Młody czkawki z wrażenia dostał jak toto zobaczył ;-). No dobra ja też :mrgreen:

Tylko nie zdążyłem foty zrobić...

Ciesz się, że zdążyłeś to zobaczyć. :twisted:

Blee tam. Osoba, która tym jeździ strasznie się wozi. Bez problemu siedziałem mu na ogonie od Sycowa do Długołęki, gdzie skręciła z trasy :cool:

P.S. Ale mój Młody czkawki z wrażenia dostał jak toto zobaczył ;-). No dobra ja też :mrgreen:

Loucyphre, czy Ciebie czasem nie mijałem również? W niedzielę tydzień temu (5 sierpnia) jakoś w godzinach popołudniowych ?

Loucyphre, czy Ciebie czasem nie mijałem również? W niedzielę tydzień temu (5 sierpnia) jakoś w godzinach popołudniowych ?

Baaaardzo prawdopodobne. Bo to właśnie wtedy zauważyłem to cosik. Wracałem z familią od znajomych. Kurcze ale forysia nie zanotowałem nigdzie... :???:

fot nie mam ale ostatnio na obwornicy 3Miasta - zolte Lambo

i ostatnio 2 razy (na powsinskiej i potem na trasie siekierkowskiej) czerwoniutke Ferrari 328 Targa - jak to brzmi - przaeeeepieknie

Czerwone 328... to znajomego ;-) Bardzo mily czlowiek, dodam, ze megapozytywnie zakrecony na punkcie fajnych aut. A z subaru zwiazany jest bardziej, niz się większości osób wydaje ;-)

BTW podobno 328 w tunelu na wisłostradzie wydaje dźwieki jakby sie kotu na ogon nadepnęło ;-)

Baaaardzo prawdopodobne. Bo to właśnie wtedy zauważyłem to cosik. Wracałem z familią od znajomych. Kurcze ale forysia nie zanotowałem nigdzie... :???:

Bo jechałem Sceniciem :roll: Pewnie dlatego :wink:

Bo jechałem Sceniciem :roll: Pewnie dlatego :wink:

No to trąąąąbić kolego nast. razem :P...oo i migać światłami ( 2 mrugnięcia jeden klakson) :D

Ten niebiesko metalczny fajny, ma klasę ale to czarne skrzyżowanie UFO i modernistycznej kanapy wioską jakąś zalatuje> Devlin ma rację - to Arab, może i z Wrocławia ale Arab - mentalny. Przepraszam wszystkich Arabów (mentalnych również przepraszam) za wykorzystanie ich stereotypowego postrzegania ale ono tu jakoś wyjątkowo pasuje.

Michał Bajorek, w tym wozie nie chodzi o wygląd zupełnie. Niektórzy lubią się podniecać cudami techniki motoryzacyjnej, zrobionymi na przekór księgowym i pajacom z marketingu. A ten wóz właśnie taki jest ...

Zatem buzia na kłódkę i wara od veyrona choćby przypominał trabanta :P

Nie wiem czy takie zjawiskowe, ale na mnie wrazenie zrobił, cofajac powoli :mrgreen: Ten dzwiek silnika... Chodzi o Meśka AMG 63, blachy oczywiscie Z0 AMG63 :twisted:

Juz było ciemno, dobre swiatlo na parkingu i blyszczace znaczki na drzwiach i klapie AMG 63 :mrgreen:

Czy jak umieszczę zdjęcie mln £ w walizce to też się tak będziecie podniecać?

Nie, Wituś. Bardziej nas podkręci widok Ciebie w walizce :twisted:

dojrzewa chlopak :mrgreen: