Skocz do zawartości

2 Imprezy do Pitbulla (serialu) 13.08


ost

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Mateusz Damięcki w serialu "Teraz albo nigdy!" jeździ niebieskim GT 98-00 na złotych felgach z świniaczem na lusterku, spojlerem STi, fajnym wydechem a nr. rej. to WPR... i nie wiem co dalej :twisted:

GODLIK Twoje świnki znów w TV :mrgreen:

 

 

Chwalić się czyje to :!: :twisted:

 

Świnki dzisiaj prezentują się znowu :) I to nawet często :)

A numery tego GTeka to WPR 5N13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracił z początkiem drugiej serii niestety...

 

No nie mow, ze detektyw Ostrowski (nie mylic z Rutkowskim) Cie nie ruszyl... Druga seria jak dla mnie dorownywala pierwszej, co jest znakomitym wynikiem patrzac na fakt, ze nie gral juz Gajos... Zgodze sie jednak, ze III-cia seria juz jest nieco slabsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz Damięcki w serialu "Teraz albo nigdy!" jeździ niebieskim GT 98-00 na złotych felgach z świniaczem na lusterku, spojlerem STi, fajnym wydechem a nr. rej. to WPR... i nie wiem co dalej :twisted:

GODLIK Twoje świnki znów w TV :mrgreen:

 

 

Chwalić się czyje to :!: :twisted:

 

Świnki dzisiaj prezentują się znowu :) I to nawet często :)

A numery tego GTeka to WPR 5N13

Też oglądałem ten serial specjalnie żeby zobaczyć subaru i sie ucieszyłem że Damięcki nim często śmigał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Temat umarl, ale go wskrzesze... Dzisiaj znow w Teraz albo nigdy przez chwile mignal GT (caly czas ma angaz ;) ), ale w sumie chodzilo mi o cos innego... w pewnym momencie jak Wieczorkowski ostro zachamowal ratujac sie przed dzwonem to za nim stanal niecierpliwy Legacy i nawet mrugal swiatlami :)

A jezeli mowa o plejadach w serialach to jeszcze Guzikowa jezdzila w Agentkach chyba Tribeca... ale tego nigdy nie widzialem tylko w pracy mi mowili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat umarl, ale go wskrzesze... Dzisiaj znow w Teraz albo nigdy przez chwile mignal GT (caly czas ma angaz ;) ), ale w sumie chodzilo mi o cos innego... w pewnym momencie jak Wieczorkowski ostro zachamowal ratujac sie przed dzwonem to za nim stanal niecierpliwy Legacy i nawet mrugal swiatlami :)

A jezeli mowa o plejadach w serialach to jeszcze Guzikowa jezdzila w Agentkach chyba Tribeca... ale tego nigdy nie widzialem tylko w pracy mi mowili

Jak oglądam ten serial to tylko dla momentów kiedy niebieska piękność jest pokazywana :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godlik, powinienes sie zwrocic do Zaiksu o tantiemy za wykorzystanie Twoich prac w filmach i serialach

 

Gorzej będzie, jak do Godlika zgłosi się właściciel tego logo z żądaniem zapłaty tantiem za wszystkie wyprodukowane i sprzedane świnie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oglądałem na kompie "Ogród Luizy" (w kinach w zeszłe wakacje) z Marcinem Dorocińskim (Despero z Pitbulla) i wychodzi na to, że warszawskie dresy przesiadają się z biemdablju do subalu (wersja 2letniej bratanicy :mrgreen: ) latali ładyn estiajem w teardropie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sezon 3, odcinek 21

ładne, ładne.. tylko krótko :razz:

a swoją drogą dobry serial (z tym, że druga seria najlepsiejsza, w trzeciej już trochę za bardzo ciągną w tematy miłosne :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...