Skocz do zawartości

2 Imprezy do Pitbulla (serialu) 13.08


ost

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Simon1, no dobra, obiecałem producentowi, że niczego nie wypaplam, ale jednak powiem. W finalnej scenie tego odcinku jedziemy z Kenem do sklepu i kupujemy pasztet. Odcinek kończy się w najbardziej emocjonującym momencie, tj. gdy przy kasie wyciągamy pieniądze, pozostawiając widza w niepewności: "kupią ten pasztet, czy nie? ZJEDZĄ? :shock: ".

 

Wszystko wyjaśnia się w następnym odcinku.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitbull jest dla mnie tak kultowy, ze z prawdziwa przyjemnoscia bym oblookal krecenie tych zdjec, wiec jesli bylaba taka mozliwosc, to bardzo bym byl wdzieczny... Bede mial co dzieciom na starosc opowiadac. :mrgreen:

O to to. To ja też poproszę :mrgreen:

 

Popytam się kiedy będzie coś efektownego. Dzisiejsze zdjęcia z Subarakami zdecydowanie takie nie są - nie bardzo jest na co patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Vega miał też kręcić serial o Eberhardzie Mocku wg. prozy Krajewskiego - może coś ktoś wie czy coś z tego będzie. Dodam tylko.że te rzeczy Krajewskiego też są bardzo ok.

 

Coś z tego będzie.

Super :grin: Kiedy tak mniej więcej?

 

Wolałbym nie zapeszać i nic więcej nie mówić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, no dobra, obiecałem producentowi, że niczego nie wypaplam, ale jednak powiem. W finalnej scenie tego odcinku jedziemy z Kenem do sklepu i kupujemy pasztet. Odcinek kończy się w najbardziej emocjonującym momencie, tj. gdy przy kasie wyciągamy pieniądze, pozostawiając widza w niepewności: "kupią ten pasztet, czy nie? ZJEDZĄ? :shock: ".

 

Wszystko wyjaśnia się w następnym odcinku.

 

:mrgreen:

 

Jestem na planie filmowym, ale sie dzieje! Coś niesamowitego! To trzeba przeżyć!

:mrgreen:

Tymczasem uczę się na pamięć swoich kwestii - nie jest to takie proste. Szczególnie ostatnia scena kiedy przy kasie pytam "Czy ma Pani wydać z dziesięciu tysięcy?" wymaga znacznie więcej talentu niż jakieś tam "jupijajej madafaka".

Tymczasem znikam bo musze udzielic wywiadu dla Pani Domu. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z planu, może nie na gorąco, ale przynajmniej na letnio :). Stwierdzam więc autorytatywnie: kręcenie filmów to jedno z najnudniejszych zajęć świata - godzina przygotowań, żeby nakręcić scenę trwającą np. 42 sekundy. Jak w baseballu - godzina ustawiania, żeby wreszcie ten jeden rzucił, a ten drugi próbował trafić :mrgreen:.

 

Jedyną osłodą nudy było to, że Ken zostawił swój wóz z kluczykami i wreszcie mogłem sobie pofruwać estiajem '06 na całego, nie martwiąc się o nadmierne zużycie opon, sprzęgła, hamulców i innych drobiazgów.

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ci parkingowi

 

Ale to nie parkingowi. Producent wolał mi dać Twój wóz do wykonywania scen, w których akurat on miał grać (wóz, nie producent), twierdząc, że jako kierowca subaru się lepiej znam na jeździe takim wozem.

 

Nie zaprzeczyłem :mrgreen:.

 

Spełniłem też jego oczekiwania :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leonID, nie miał żadnych innych, poza tymi związynmi z jazdą samochodem Kena oraz występem mojego wozu w filmie.

 

Nie wiem, o jakie "pozostałe oczekiwania" może Ci chodzić i w ogóle jakie inne może mieć facet od faceta. Może mi wytłumaczysz? :roll: :razz:

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent wolał mi dać Twój wóz do wykonywania scen, w których akurat on miał grać (wóz, nie producent), twierdząc, że jako kierowca subaru się lepiej znam na jeździe takim wozem. [...] Spełniłem też jego oczekiwania

 

To znowu zobaczymy Impreze w Polskim filmie toczaca sie powoli, ale za to z pelnym lansem... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...