Skocz do zawartości

2 Imprezy do Pitbulla (serialu) 13.08


ost

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

miałbyś widzieć mine znajomego amerykanina, który wpadł do mnie na weekend na balety, odebrałem go z lotniska w Katowicach i dzidą, jeszcze sejem wtedy, do Krakowa na balety. Miał kolana pod brodą a i tak zapierał się o co się dało :twisted:

 

Hehehe, dla niego pewnie juz samo odbycie podrozy tak malutkim wozem bylo niezapomnianym przezyciem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dla niego pewnie juz samo odbycie podrozy tak malutkim wozem bylo niezapomnianym przezyciem

 

jako ze sam jezdzi F250 ze zmodyfikowanym zawieszeniem i ogromniastymi kolami ( kompleks jakis czy co :mrgreen:) , 180km/h w seju bylo nieziemskim przezyciem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież stacja taka, jak TVN Turbo, powinna uczyć dobrych nawyków

Widziałem odcinek w którym jakaś para szukała czegoś ze sportowym zacięciem.

Pamiętam, że na pewno jeździli Leonem Cuprą i WRX.W sumie chyba 4 samochody, jarali się jak to lubią sportowo i szybko i wogóle. Żonka prowadziła, mąż jako pasażer, Kornacki z tyłu... W żadnym samochodzie nie zapięli pasów(!) IMHO trzymanie kierownicy to przy tym naprawdę mały błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam Korny-emu honor: jako, że nie oglądam jego programu, stać mnie co najwyżej na zatrzymanie się na TVN Turbo podczas jego emisji na kilka minut - wczoraj trafiłem na początkową część odcinka i w niej Korny zwrócił uwagę na trzymanie rąk 8).

 

Pamiętam, że na pewno jeździli Leonem Cuprą i WRX.W sumie chyba 4 samochody, jarali się jak to lubią sportowo i szybko i wogóle.

 

Modliłem się, by nie wzięli WRX-a. Modły zostały wysłuchane :twisted:. Mam nadzieję, że zrobią Leonowi gustowny "tjuning" i będą jeździli na zloty :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazdy nie było prawie wcale. Przejazd przez kilka ulic. Było troche słychać jak bokser wspaniale pracuje, bo był to przejazd nocny. No i w jednej scenie stał w garażu a Renata obmacywała czy zderzak niebył lakierowany, bo główny podejrzany potrącił jakaś babke. Znalezłi na miejscu zdarzenia logo i ich bystre umysły naprowadziły ich że to musi być Subaru :razz: Poscigów niebyło i zaden nie spłonął :evil: :???:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Kwi 01, 2008 2:50 pm ]

Acha, emisja jak narazie tylko w Itvp i necie. W TVP za tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wątek w serialu z tymi dwoma STI. Szkoda, że świnek nie było i dźwiękowiec wyciął za bardzo niskie tony, przez to bulgot nie był tak wyraźny :twisted: .

 

 

Gratuluję, podobało mnie się. :wink:

 

 

 

P.S. Nie dało się wynegocjować, żeby chociaż reflektor czy rozbili? :mrgreen:

 

 

 

P.S. 2 Jeśli ktoś nie potrafi się doczekać, to dam linka na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPR xxxxx

 

Hauskomamando u mnie oglądało ten serial w ramach testów (była b. zawiedziona...) i mnie zawołała, jak zobaczyła oświnionego GT-ka. Ja oglądałem w tym czasie magazyn ligowy :D . Ale rejestrację zdążyłem zapamiętać 8) .

Właśnie leci powtórka. Kurcze, jestem dumny z moich świnek, w serialu grają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPR xxxxx

 

Hauskomamando u mnie oglądało ten serial w ramach testów (była b. zawiedziona...) i mnie zawołała, jak zobaczyła oświnionego GT-ka. Ja oglądałem w tym czasie magazyn ligowy :D . Ale rejestrację zdążyłem zapamiętać 8) .

Właśnie leci powtórka. Kurcze, jestem dumny z moich świnek, w serialu grają :mrgreen:

 

Przegapiłem. Może ktoś nagrywał ten odcinek?

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...