Jump to content

2 Imprezy do Pitbulla (serialu) 13.08

ost
 Share

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze,

zaprzyjaźniona produkcja trzeciej części serialu Pitbull poprosiła mnie o pomoc w znalezieniu dwóch identycznych Imprez. Najlepiej STI 03 lub nowszych - niebieskich lub srebrnych. Główny warunek jest taki, że muszą być bardzo podobne do siebie.

Potrzebne są na zdjęcia w poniedziałek na ok. 1 - 2 godziny do jednej sceny. Właściwie nie będą jeździły tylko stały i wyglądały (jedna ma odjechać, ale żadnych akcji rajdowo efektownych).

Wynagrodzenie symboliczne - na kolację w dobrej knajpie bez alkoholu wystarczy. Zdjęcia w Warszawie.

Chętnych proszę o kontakt na priv lub ostoja@ebh.com.pl

• Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jestem w Atenach w poniedziałek, ale jakby był problem, daj znaka - poproszę Azraela, by zawiózł wóz na zdjęcia. On człowiek telewizyjny, ogarnie 8).

:shock: No nie, jestem pełen podziwu...naprawdę... :shock:

Ulice Warszawy są conajmniej tak niebezpieczne jak odcinki specjalne Elmotu, więc ja się nie dziwię.

Jakby co mogę pomóc, z lekką nieśmiałością, osatnio jeżdże wyłącznie Lancerami po mieście, nie wiem czy z Imprezą poradzę sobie :oops:

:wink:

Lejesz miód w moje serce - znaczy się będzie trzecia seria - to rewelacyjnie, znakomita produkcja. Pogratuluj twórca - duża rzecz :grin:

Podłączam się!

Najlepszy polski serial kryminalny!

Lejesz miód w moje serce - znaczy się będzie trzecia seria - to rewelacyjnie, znakomita produkcja. Pogratuluj twórca - duża rzecz :grin:

Podłączam się!

Najlepszy polski serial kryminalny!

Jakoś słowo serial mnie tu razi. Nie mogę w tym kontekście wrzucić tego do worka "seriale" bo tam straszna kupa i śmierdzące produkcje dominują. Seria dla mnie absolutnie kultowa, świetni aktorzy, świetne postaci, super dialogii. Oby tak dalej. Już czekam na tą 3cią serię. Ponoć Vega miał też kręcić serial o Eberhardzie Mocku wg. prozy Krajewskiego - może coś ktoś wie czy coś z tego będzie. Dodam tylko.że te rzeczy Krajewskiego też są bardzo ok.

Jakby co, mój wóz, oraz SE Milczącego Wiesława zagrają w tym filmie. O.

Hehe - bardzo gratuluję :grin: Trzeba przecie coś robić dla wspierania prawdziwej sztuki - chodżby udzielić wóz. Mam nadzieję tylko,że nie będą potem gadać,że Subarynami to tylko gangusy jeżdrzą bo w Pitbulu widzieli :twisted::mrgreen: Ale nawet jak to i tak warto

Jakby co, mój wóz, oraz SE Milczącego Wiesława zagrają w tym filmie. O.

Hehe - bardzo gratuluję :grin: Trzeba przecie coś robić dla wspierania prawdziwej sztuki - chodżby udzielić wóz. Mam nadzieję tylko,że nie będą potem gadać,że Subarynami to tylko gangusy jeżdrzą bo w Pitbulu widzieli :twisted::mrgreen: Ale nawet jak to i tak warto

w "Sforze" syn bosa rozbijał się bordowym WRX'em, a jeden z bandziorów czarnym EVO VI :twisted: