Skocz do zawartości

2 Imprezy do Pitbulla (serialu) 13.08


ost

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Archiwizuje ktoś Pitbulla na DVD/Divx? Najlepiej od samego początku?

 

Ja rowniez. Mam i film i odcinki serialowe. Zaczynam polowac na wczorajszy odcinek. :wink:

 

Wrc, cos czuje, ze Tupolew moze odegrac jeden z najczarniejszych charakterow w tej serii. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SebastianZ1, mam dwie pierwsze serie.
ja rowniez. Mam i film i odcinki serialowe.

No to fajnie panowie. Póki co postaram się domówić z WRC fanem w sprawie utworzenia 'kopii bezpieczeństwa na Polskę Północną' :mrgreen: , a jakby pojawiły sie jakieś problemy natury logistyczno-technicznej, to na pewno odezwę się do Ciebie Simon1.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SebastianZ1, mam dwie pierwsze serie.
ja rowniez. Mam i film i odcinki serialowe.

No to fajnie panowie. Póki co postaram się domówić z WRC fanem w sprawie utworzenia 'kopii bezpieczeństwa na Polskę Północną' :mrgreen: , a jakby pojawiły sie jakieś problemy natury logistyczno-technicznej, to na pewno odezwę się do Ciebie Simon1.

 

pzdr

Seb@

 

A to ja bym też poprosił taki mały backup :wink:

Trasa Gdańsk - Słupsk jak najbardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, zobacz co stoi w tle na zdjęciach.

 

Oprocz Tu-tki widze jeszcze Jaczka 40 (mam straszny sentyment do tej maszyny) i odrobine wystaje Bryza. :wink:

 

to na pewno odezwę się do Ciebie Simon1.

 

Jakby co, wal jak w dym. :cool:

 

[ Dodano: Wto Mar 11, 2008 4:26 pm ]

SebastianZ1
PW :arrow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jaki numer rejestracyjny?

 

WPR xxxxx

 

Hauskomamando u mnie oglądało ten serial w ramach testów (była b. zawiedziona...) i mnie zawołała, jak zobaczyła oświnionego GT-ka. Ja oglądałem w tym czasie magazyn ligowy :D. Ale rejestrację zdążyłem zapamiętać 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jakis potop subarakow w TVN-ie. Przed chwilka widzialem na TVN Turbo jakis tam program z Kornackim, co to samochody kupuja. No i jedzie sobie pan Adam z babka lewym pasem, babka zjezdza na prawy i po chwili mija ich z grzmotem czarna impreza na zlotych felgach. Adam odprowadza ja tesknym wzrokiem i powraca do opisu SUV-a ktorym jada... :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, to ta babka, co chciała kupić forka?

 

Zwróćcie uwagę, jak ona trzymała kierownicę (przez dość długi czas jazdy nie trzymała jej w ogóle) :twisted:. Za każdym razem, gdy oglądam ten program, jestem przerażony. Podobnie jak wówczas, gdy oglądam kol. Bieleninika za kierownicą. Przecież stacja taka, jak TVN Turbo, powinna uczyć dobrych nawyków i taki Korny powinien chociaż zwrócić uwagę na tego typu akcje. Pamiętam, że w pierwszych odcinkach "Zakupu" to robił, pewnie nagminność tego procederu spowodowała, że się znieczulił :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, nie wiem co w koncu kupila, ten moment na ktory trafilem (skaczac chwilowo po kanalach) to chyba bylo Mitshubishi jakies. Ta babka to taka blondynka pod 30-che, w ciemnych okularach.

 

A co do nauki serwowanej przez TVN Turbo, to poddalem sie po tym, jak jacys ludzie powiazani z ADAC na niemieckich torach tlumaczyli, ze prawidlowe wyprzedzanie na drodze jedno pasmowej powinno sie rozpoczynac minimum 30m za pojazdem, ktory chcemy wyprzedzic (w sensie, zeby nie dojezdzac mu na zderzak i stamtad nie jechac) Jak sobie wyobrazilem slabsze samochody, ktore musze sobie zrobic przed 20-sto metrowym tirem 30metrowa przerwe... To zrobilo mi sie slabo. Trzeba by bylo przerobic pewien kultowy teskt: Najblizsze mozliwe wyprzedzanie -we Wroclawiu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nagminność tego procederu spowodowała, że się znieczulił .

 

w ostatnim własnie odcinku tłumaczył się z tego, że nie poprawia gości programu. nie jest to nauka jazdy, skoro kierowca ma uprawnienia tzn. że potrafi prowadzić, przemieszczać się pojazdem mechanicznym :cool:

 

Jak sobie wyobrazilem slabsze samochody, ktore musze sobie zrobic przed 20-sto metrowym tirem 30metrowa przerwe... To zrobilo mi sie slabo

 

miałbyś widzieć mine znajomego amerykanina, który wpadł do mnie na weekend na balety, odebrałem go z lotniska w Katowicach i dzidą, jeszcze sejem wtedy, do Krakowa na balety. Miał kolana pod brodą a i tak zapierał się o co się dało :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...