Skocz do zawartości

2 Imprezy do Pitbulla (serialu) 13.08


ost

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pitbull jest dla mnie tak kultowy, ze z prawdziwa przyjemnoscia bym oblookal krecenie tych zdjec, wiec jesli bylaba taka mozliwosc, to bardzo bym byl wdzieczny... Bede mial co dzieciom na starosc opowiadac. :mrgreen:

O to to. To ja też poproszę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fali Zbrodni

to mi się podobało, choć chwilami smiałem się bardzo, np. jakim cudem oddział specjalny policjantów nie może trafić w motorówkę która oczywiscie im ucieka? :wink: ale dużo fajnych motywów też jest.

 

zastanawiałem się tylko czy SIP przegapił sprawę czy może to się odbywało w inny sposób, iż w "oficerowie" ekipa jezdziła accordem a nie powiedzmy imprezą, szczególnie że w sforze było subaru. dużo ludzi to oglądało no i honda na tym na pewno skorzystała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię, czemu chcesz by we wszystkich kupach jeździli Subaru, niech sie odwalą od Subaru bo zaraz K.Cichpoek będzie też jeździć Foresterem a bracia Mroczkowie na Forum będą chcieli pożyczyć do odcinka K jak Kupa dwie podobne Imprezy- znając dobre serce Włochatego to z sukcesem :twisted:

Fala Zbrodni - dobry tytuł, to fala zbrodni popełniona na widzu przez "tfu-rcę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu chcesz by we wszystkich kupach jeździli Subaru

a skąd wiesz że kupy? oglądasz je? dziwne bo ja jeśli wiem że to szit, to nigdy

 

napisałem to nie ze wzgl na to że chciałbym żeby wszedzie jezdzili Subaru, ale że Subaru mogło sobie zrobić reklamę a SIPoowi chodzi raczej o sprzedarz i reklamę a nie to czy serial jest fajny. druga rzecz: jeśli serial jest badziewie to tym bardziej no to powinni lecieć przedstawiciele marek bo jak wiadomo panuje bezguście a ludziska łykają wszelkie ścierwo podane na talerzu przez tv. seriale,nie seriale itd. więcej ludzi ogląda=więcej ludzi widzi fajne auto (szansa na naprawe gustu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu chcesz by we wszystkich kupach jeździli Subaru

a skąd wiesz że kupy? oglądasz je? dziwne bo ja jeśli wiem że to szit, to nigdy

 

napisałem to nie ze wzgl na to że chciałbym żeby wszedzie jezdzili Subaru, ale że Subaru mogło sobie zrobić reklamę a SIPoowi chodzi raczej o sprzedarz i reklamę a nie to czy serial jest fajny. druga rzecz: jeśli serial jest badziewie to tym bardziej no to powinni lecieć przedstawiciele marek bo jak wiadomo panuje bezguście a ludziska łykają wszelkie ścierwo podane na talerzu przez tv. seriale,nie seriale itd. więcej ludzi ogląda=więcej ludzi widzi fajne auto (szansa na naprawe gustu...)

Reklamę czy antyreklamę? Dziwną logikę prezentujesz - nie rozumiem co chcesz powiedzieć (zwłaszcza w nawiasie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antyreklamę

Stary o czym my mówimy. przeciez nikt nie mówi w żadnym filmie: ale te Subaru to g... lub ale mamy g...ane auto. ludzie patrzą na wygląd, osiągów i włąsciwosci trakcyjnych nie mogę się dowiedzieć z filmu :roll:

 

Rysio z Klanu jeździ Marełą Łikend - zachęca Cię to do posiadania takiego auta ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antyreklamę

Stary o czym my mówimy. przeciez nikt nie mówi w żadnym filmie: ale te Subaru to g... lub ale mamy g...ane auto. ludzie patrzą na wygląd, osiągów i włąsciwosci trakcyjnych nie mogę się dowiedzieć z filmu :roll:

Jeśli dziewięć odcinków Klanu będzie odbywać sie we wnętrzu gotyckiej katedry to raczej widzowie nie pokochają architekturę gotycką, może niektórzy nieudolnie będą chcieli takie akcenty zawrzeć w swoich budowanych domach ale czy to świadczy o zmianie gustu. A w kwestii reklamy podejrzewam, że grupa docelowa klientów na dosyć drogie samochody nie jest zainteresowana tego typu promocją. Jeśli komisarz Halski będzie jeździł cały czas np Legacy to mnie osobiście zniechęca do zakupu tego auta. Jeśli sie nie zgadzasz z tym to przeczytaj sobie to co mam pod podpisem. W ten sposób to można reklamować produkty kupowane impulsowo (wchodzę, widzę,chcę biorę - gdzieś to już widziałem-jest ok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że dostałem angaż! Mamo, mamo - będę (no prawie) w telewizji! :wink:

 

Mialem nie zdradzac szczegołów, ale uchylę rąbka tajemnicy i powiem, że główny bohater podczas ucieczki przed ogarniętą szałem teściową, wjedzie autem Przemka w cysterne która oczywiście wybuchnie (cysterna, nie teściowa). Oczywiscie Subaru wyjdzie z tego bez szwanku i pojedzie dalej. Gdyby jednak auto Przemka się troche poniszczyło w trakcie wybuchu to moje autko je zastąpi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem nie zdradzac szczegołów, ale uchylę rąbka tajemnicy i powiem, że główny bohater podczas ucieczki przed ogarniętą szałem teściową, wjedzie autem Przemka w cysterne która oczywiście wybuchnie (cysterna, nie teściowa). Oczywiscie Subaru wyjdzie z tego bez szwanku i pojedzie dalej. Gdyby jednak auto Przemka się troche poniszczyło w trakcie wybuchu to moje autko je zastąpi :cool:

 

hehe a nie mowilem ze ta druga to dublerka :twisted::mrgreen:

 

Subaraka teraz nie da sie kupic, tylko ostatki Evo. Sprytnie to Przemeq wymysliles :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...