Skocz do zawartości

The Forum jest opiniotwórcze!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Metodą IV RP tamten topic w "dziwny" sposób zniknął :roll: W każdym razie kiedyś go szukałem i nie mogłem znaleźć :twisted:

A szkoda bo załapałem się na samą końcówkę, odświeżoną chyba w wątku zastępczym, który też zniknął... :mrgreen:

 

 

 

nalezy powolac komisje sledcza w celu ustalenia genezy zwrotu, skoro sami nie mozemy pogmerac w skasowanym temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, żeby było jasne. ja Ciebie na pewno nie przeproszę,

 

Od Ciebie tego nie oczekuję, bo nie przypominam sobie, byś brał udział w tamtej dyskusji.

 

Ja wiem, ty wiesz, ja wiem, że ty wiesz, ale chciałem, żeby grozą powiało, bo nie wszyscy wiedzą. :twisted:

 

Ja tamten temat znam tylko z przekazów ustnych. Ani razu mnie tam nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masturbujcie się aż tak.

Pasztet, pasztetowy, - to są wyrażenia funkcjonujące w polszczyźnie od dawna. Kawiorowy... nie jestem pewien...

Tak już we mnie wrosło, że nie wiem czy było przedtem, czy pojawiło się w tamtej dyskusji...?

 

Oba wątki zniknął Przemysław, bo mu się wstyd zrobiło. :mrgreen:

 

Czy to nie Michał perdolnął wtedy ten tekst o rowach, kanapkach itp...? :roll:

 

No i jeszcze było blingbling... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że jednak nie jest to takie zakorzenione, bo niektórzy moi znajomi kompletnie nie kumają jak mi się wymsknie.

Więc moze i kawiorowy jest autorstwa tego Forum.

Przyznam jednak, że od początku miałem wątpliwości co do znaczenia tego określenia.

Jeżeli ma to oznaczać posiadanie kasy, to jest to szpan. Cienki szpan, powiedziałbym.

Jeżeli miałoby to oznaczać nobel people, to tej znikniętej dyskusji by nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAL i AZRAEL - obaj nic nie wiecie o swiecie i o tym jak sie tworza powiedzonka i co znacza.

Galuniu moj ukochany, przeciez wiadomo, ze kawior to se mozna kupic w moskwie na lotnisku za grosze a na targu w peterburgu za darmo, a habarowsku to wciskaja na sile.

Nie chodzi to o doslownosc, a jedynie o symbolike. I ta akurat jest trafiona tak idealnie, ze wlazla do jezyka. I nawet taki Zakowski (ostatnio dom kupiony na sadybie) uzywa. Wiec nie ma co sie opierac -0 zwrot ukuty wspaniale.

A Azrael wlasnie podchodzisz do tematu bogactwa jak pasztet natchniony zla energia. Nie sadze aby polskie kawiory tak podchodzily do pieniedzy. Bo po pierwsze za malo ich maja.

W Rosji, ewentualnie, ale tez nie zauwazylem takich tendencji...

I Kawior Kawioru nie rowny jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, Ty odpowiadasz, zamiast nacisnąć na spust i przyznać Galowi pasek, o który tak wyraźnie poprosił? :twisted:

 

:mrgreen:

zaraz nam moderatorzy zrobia komisje moderatorska i beda nasz sadzic.

wzor z gory leci, trza nasladowac. Karac, karac, karac.

zwlaszcza jak sie proszo.

toz to jest gorsza prowokacja nizby jom CBA wykompinowalo na plenum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...