Skocz do zawartości

The Forum jest opiniotwórcze!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemuś się w tamten wątek wrąbał jak goły w pokrzywy.

 

I od tego czasu już musi udawać kawiora...

 

No wiesz co? Jak Ci nie wstyd... Przecież co sprytniejsi to wiedzą i tę wiedzę trzymają dla siebie, a Ty tak wprost, między oczy, z grubej rury, jak - nie przymierzając - CBA... :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja ciemny jestem, choć blondyn. Ale co dają zmiany w pisowni np:

proszo, jom, wykompinować ?

Chciałbym to zrozumieć. Pytam poważnie.

nie jest to trudne, jest to forma stylistyczna, rustykalizacja wypowiedzi majaca na celu zblizenie mojego jezyka do jezyka naszej kochanej wladzy PiSowskiej, ktoras sili sie na jezyk poprawny a sloma z butow wylazi.

Dziwie sie, ze tak prostego manewru stylistycznego nie zrozumiales. A takie sliczne wiersze piszesz.

Przypominam Ci Marko Rally, ze jestem starszy niz norma przewiduje, i nie jest to pisanina "internetowa" a la Foreksz.

aha, musisz raowniez wziac poprawke na literowki, ktorych nie poprawiam, bo nie czytam, tego co pisze. A ze strumien swiadomosci wartki, to i palce nie nadazaja....

MOWIE POWAZNIE, BO PYTASZ POWAZNIE, TAK?

NO. To co bys powiedzial, jakbym napisal takie oto historyjkie:

- Co robcie?

- Szypulkujewa.

I teraz badz ty madry i powiedz o co sie rozchodzi. Kontekst: Droga Zakroczym, Czerwinsk - lato. Samochod sie zatrzymuje, warsiawiaki wychodza i sie zaczyna....

Z drugiej strony - kto pyta nie bladzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, proszę, nie kop leżącego... :mrgreen:

 

A niby dlaczego ? Przecież wygodniej. Przecież to starszy Pan i ma se nadwyrenżać ściengna kopiąc stojoncego? W naszem wieku leżącego należy se profilaktycznie kopnąć a goło babe należy se profilaktycznie zadupczyć. Emeryci powinni być pod ochronom - NIECH ŻYJE SOCJALIZM ORAZ CAŁODOBOWE SKLEPY MONOPOLOWE.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, Dzięki za wyjaśnienie. Osobiście nie zauważyłem aby władza PISowska używała takiego języka. Ale cóż, widocznie za cienki jestem.

Przypominam Ci Marko Rally, ze jestem starszy niz norma przewiduje, i nie jest to pisanina "internetowa" a la Foreksz.

Ja też do gimnazjum nie chodzę, ani matury w przyszłym roku nie zdaję, i o ile znajomi mówią że mam duszę młodzieńca, to jednak nie wszystko nowe trawię.

- Co robcie?

- Szypulkujewa.

nie mam najmniejszego pojęcia

 

 

arno, proszę, nie kop leżącego...

Pozdrawiam tych, co im się wydaje iż są mądrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam tych, co im się wydaje iż są mądrzy

 

 

Raczej szanują to, na czym forum wyrosło.

 

forum było łaskawe wyrosnońć na tz destylatach i tej wersji sie bede czymać .... aż nie upadne.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum było łaskawe wyrosnońć na tz destylatach i tej wersji sie bede czymać .... aż nie upadne.

 

 

No to... bęc :mrgreen:.

Zamiast podać laskę jakąś czy inna krykę albo podtrzymać aby się WB nie obalił, to kibicujesz zachęcając do upadku. Oj nieładnie, nieładnie tak starszym i chorym nie pomagać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A mnie martwi, że to ten człowiek akurat "popularyzuje" nasze określenie....Mnie to nawet przykro jest tego słuchać, no bo wcześniej używali go tacy fajni ludzie a tu taki jeden....i ich cytuje. No ja tam się nie za bardzo cieszę...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...