Jump to content

The Forum jest opiniotwórcze!

devlin
 Share

Recommended Posts

Wczorajsza "Polityka"

Dział: RAPORT POLITYKI

Jacek Żakowski - "Bogactwo zobowiązuje"

str. 10, dół kolumny

pada sformułowanie: "Kawiorowi socjalisci"

Niezle :mrgreen:

Na części spotów widuje się czasem dziennikarzy "Polityki", ale że mamy aż taki wpływ na rozwój języka polskiego... :cool:

• Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, to smutny fakt...

Subaru stało się modne w środowisku SALONU.

Nie tylko Polityka, również pół TVNu jeździ subarakami...

Ciekawe jak to wygląda w G. Wybiórczej?

Jarosław Kurski w Imprezie 1.5?

Pani Redaktor Łuczywo za sterami OBK 3.0 A/T?

:wink:

Ciekawe jak to wygląda w G. Wybiórczej?

Jarosław Kurski w Imprezie 1.5?

Pani Redaktor Łuczywo za sterami OBK 3.0 A/T?

:wink:

Jedyna Impreza na zakładzie to moja :cool:

OBK też nie spotkałam. Foresterów za to co najmniej 10. I kilka Legacy ;)

A Redaktor Łuczywo zazwyczaj jest wożona. Renófką.

Oj, niedobrze, niedobrze. Też zauważyłem iż Subaru ostatnimi czasy kupują ludzie po to, aby podkreślić, przedłużyć, podnieść...... i dla mnie to jest buractwo.

IMHO nie należy się tym za bardzo przejmować. Dopóki nie zdominują The Forum, nie ma zagrożenia...

A kto pamięta kto użył "kawioru" jako pierwszy ? Bo ja nie pamiętam ale wydaje mi się że byl to Mod o sympatycznym nicku Przemeq ;)

To była słynna kłótnia po naszym powrocie z Ringu w zeszłym roku - za którą zresztą dostałem pasek. Była dyskusja nt kosztów wyjazdu i napisałem, że najtaniej jest spać w namiocie przy przydrożnym rowie i jeść pasztet z puszki. Przemeq dodał coś o kawiorze i tak się zaczęło :mrgreen:

na forum rzuciło się nam (na nas) całe rozbudowane nazewnictwo typów/modeli:

legaś (vel dziadek)

kombiwar

estjaj

obk

...

w FAQ powinien być słownik dla początkujących. :twisted:

edit: banan jako opis stanu emocjonalnego: :smile:

A kto pamięta kto użył "kawioru" jako pierwszy ? Bo ja nie pamiętam ale wydaje mi się że byl to Mod o sympatycznym nicku Przemeq ;)

To była słynna kłótnia po naszym powrocie z Ringu w zeszłym roku - za którą zresztą dostałem pasek. Była dyskusja nt kosztów wyjazdu i napisałem, że najtaniej jest spać w namiocie przy przydrożnym rowie i jeść pasztet z puszki. Przemeq dodał coś o kawiorze i tak się zaczęło :mrgreen:

Dokladnie, tez to pamietam

Oj, niedobrze, niedobrze. Też zauważyłem iż Subaru ostatnimi czasy kupują ludzie po to, aby podkreślić, przedłużyć, podnieść...... i dla mnie to jest buractwo.

Czekam ja sobie wczoraj przy aucie na kumpla i slysze taki monolog wyglaszany przez jedna z paru osob stojacych nieopodal:

"Bo ja, jak bym mial do wyboru Audi, albo Subaru, to bym sie nad Audi nawet nie zastanawial. Wzialbym Subaru. Bo ja dziele auta tak: Subaru i reszta samochodow".

Pod mianem "Subaru" znal chyba tylko Imprezy WRX i STI (i to tylko sedany z poleczka i zlotymi felami), bo Forestera nie poznal =)

To się zgadza, tylko o kawiorze zacząłem ja pierwszy, kiedy wytykano plebejskość pasztetu! :cool:

Chcesz to jedz se wyłącznie kawior (...)

Więc wara mi to od praw autorskich! :twisted:

:mrgreen:

Akcja była taka: shodan wywołał aferę, wycofał się na z góry upatrzone pozycje, ja podjąłem temat próbując załagodzić (ok - w swoim stylu :mrgreen:) i komu się najbardziej dostało? :roll: No właśnie... :twisted:

PS. Do dziś mnie nie przeprosili ci, którzy się zorientowali, że jechali po mnie niesłusznie... :razz:

Przemeq, żeby było jasne. ja Ciebie na pewno nie przeproszę, więc na mnie nie licz.

Czy wywoływacz afery przeprosił za jej wywołanie? - Pytanie bez żadnych podtekstów, naprawdę nie wiem i z czystej ciekawości się pytam.