Skocz do zawartości

Offroad madness


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Kto pierwszy przyjedzie Defenderem?

 

W pierwszej chwili - miałem taki pomysł :mrgreen: Ale w drugiej sobie przypomniałem, że ja się już chyba w życiu dość nataplałem w błocie i że sobie obiecywałem, że wystarczy :roll:

 

Ale - kto wie... nie znacie dnia ani godziny. Parę ostrych przeprawówek mam w zasięgu do wypożyczenia, gdyby co. A w ostateczności - Ignisa AWD :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

vero, mnie się to z niczym nie kojarzy muszę zawsze pomyśleć.

 

Ja też zawsze jak jadę Marchlewskiego i skręcam w Świerczewskiego, to się zastanawiam, jak teraz się nazywają te ulice :mrgreen:.

Ja zaczynałem szkołę na Marchlewskiego a skończyłem na J.P.II :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam płytę alu do Forka od Janka i niestety średnio jestem zadowolony. Najpierw przysłali i się okazało, że to nie ta płyta co trzeba. Do otworów miałem dobre 10cm, a płyta opierała się od kolektory wydechowe. Odesłałem, po miesiącu doczekałem się na teoretycznie "inną" ale jest identyczna. Dołożyli tylko tulejki, które rzekomo miały rozwiązać problem. Tyle, że te tulejki musiałyby być ze 3x dłuższe żeby śruby chwyciły. Niestety takie rozwiązanie skończy żywot przy pierwszym uderzeniu. Nie dość, że pokrzywią się te tuleje i śruby to jeszcze mi wydech pogniecie. Dlatego sam osobiście nie jestem zadowolony. W tej chwili staram się oddać to ustrojstwo. Dodam, że w obu przypadkach zakładałem płytę sam na kanale, a po nieudanych próbach korzystałem z usług znajomego warsztatu, żeby mieć pewność, że nie pochrzaniłem tej poniekąd prostej czynności.

 

Montaż płyty w ASO kosztuje 60zł (mikołów) - dlatego lepiej podjechać na kanał i zrobić samemu, zdjęcie osłony plastikowej to pryszcz, a jeśli płyta alu bedzie dopasowana to jej mocowanie zamknie się w 5 minutach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz bylo lepiej: dawaj zaru, pajechali! :twisted:

 

Chlopakom z drugiej strony rzeki sie podobalo:

 

--- In outback@yahoogroups.com, Devlin wrote:

>

> Recipe for the success:

>

> 2 Outbacks

> 2 Foresters

> bunch of Imprezas

> tanks training area near Warsaw in central Poland

> mad people inside

>

> Results:

...

 

Good stuff. It's a shame the Outbacks have less than ideal entry/exit

angles. That would have solved the problems with the steep ramp video.

Nice to see the older Outbacks doing well. I'm sure the newer ones,

with improved AWD and higher ground clearance would do well.

 

Now, if you could put the main gun from the Russian tanks on the

Outback roof, that would solve many problems with traffic congestion

and "creating" parking places! ;)

 

Joe

'99 O/B, s/w, 5mt, 203k miles, not especially happy about the ongoing

heat wave in the U.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Wy bandyci to Wy tak bez pozwolenia po moim podwórku szalejecie :mrgreen::mrgreen:

Tablicami nie ma się co przejmować a w razie czego to zawsze ciągnik ewakuacyjny będę mógł ściągnąć.

T-34 są trochę w prawo od tej drogi szutrowj po której śmigał ten GT-ek.

Wojtuś po tych drogach czołgi już dawno nie jeździły chyba, że WITPiS coś testował ale to pojedyńcze egzemplarze.

arosiak,

A my to mieliśmy chyba już przyjemność? Czy to nie Ty z swoją połówką kiedyś w Wesołej byliście świadkami kajzermanewrów pewnego poloneza. Czarny Forester jak pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devlin,

 

Właśnie siedzę na służbie-przyjechało mi 10 HAMMVEE z Bielska. Jak co, to będzie czym poganiać a jutro spodziewam się dostawy 15 Leo II z Świętoszowa. (Czy ja nie zdradzam tajemnicy :???: )

Na defiladzie 15 sierpnia będzieci to mogli sobie wszystko obejrzeć na Placu Defilad a może i mnie na pewnym pojeździe 15 tonowym i 300 konnym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że nie pamiętam a kiedy to było bo ja jeżdżę tym Forysiem dopiero max 2 miechy

 

Tak jakoś na wiosnę. Pamiętam, że kierowniczką była ładna brunetka.

A może to Wy gnaliście kiedyś (jakoś w zeszłym tygodniu) dość późno Traktem Brzeskim. Też czarny Foreś na jakiś zagranicznych tablicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolny cos ten wozek

 

Może i wolny ale jakie branie bym miał na niego :mrgreen: i żadnych korków ani stłuczek bym się nie obawiał :grin:

I pewnie dlatego ma 18 tarczowe sprzęgło hydrauliczne, PMS, zwolnice, filtr powietrza jak wanna. A do tego jest niewysilony-300 km z 15 l pojemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie siedzę na służbie-przyjechało mi 10 HAMMVEE z Bielska. Jak co, to będzie czym poganiać a jutro spodziewam się dostawy 15 Leo II z Świętoszowa. (Czy ja nie zdradzam tajemnicy :???: )

 

Alez skad! Kiedy mozna te graty obwachac i przegonic przez jakies bloto? :twisted:

 

Na defiladzie 15 sierpnia będzieci to mogli sobie wszystko obejrzeć na Placu Defilad a może i mnie na pewnym pojeździe 15 tonowym i 300 konnym :grin:

 

Kurna, akurat bede 350 km stad na poludnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie siedzę na służbie-przyjechało mi 10 HAMMVEE z Bielska. Jak co, to będzie czym poganiać a jutro spodziewam się dostawy 15 Leo II z Świętoszowa. (Czy ja nie zdradzam tajemnicy :???: )

 

Jaka tajemnica, koło 18:20 chłopaki się na jakiś popas w Raszynie zatrzymali ku uciesze miejscowej gawiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...