Skocz do zawartości

Offroad madness


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Wybraliśmy się na mały spocik na poligon obok Okuniewa.

 

Część z nas wie, jaki możliwości terenowe mają nasze samochody. Ten spot jednakowoż przekroczył wszelkie oczekiwania. Poniżej pierwsza porcja zdjęć - będzie więcej, dojdą rownież filmy. Ale powiem tyle - ja nadal nie mogę uwierzyć gdzie i z jaką łatwością udało się dojechać.

Dość powiedzieć, że jeździliśmy po drogach kompletnie rozoranych przez czołgi i ani razu nikt z nas nie miał żadnego problemu z przejechaniem, jeżdząc głównie po kopnym piachu.

 

Wrażeń z tego spotu nie da się opisać - zobaczcie sami, do czego zdolne są te samochody (i ich właściciele).

 

Oto zdjęcia:

 

http://picasaweb.google.com/wwojnar/Okuniew

 

Oraz filmy:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

devlin, super. Daj znać, kiedy następnym razem będziecie organizować takiego spota. Chętnie pomęczę swoje wozidło. :grin:

 

Gapa ze mnie, nie zauważyłem, że w innym wątku aż szumiało na temat spota. Niestety ostatni tydzień byłem na wsi i miałem net tylko od przypadku do przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! te zdjecia nawet fajniejsze. Mam dwa pytania:

1. Zjazdu z ostrym katem zejscia nie dalo pokonac pod katem?

2. Czy wiskoza w Outbacku nie pomogla na tym zjezdzie z twardego?

 

p.s. ten drugi serwis zdjeciowy jest lepszy - szybszy i da sie otworzyc kilka zdjec naraz (w osobnych okienkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zjazdu z ostrym katem zejscia nie dalo pokonac pod katem?

2. Czy wiskoza w Outbacku nie pomogla na tym zjezdzie z twardego?

 

ad. 1: Dalo sie - braklo rozpoznania terenu, pozniej Foresterem udalo sie to pokonac (kosztem sprzegla, niestety - w terenie A/T jest niezastapiona).

 

ad. 2: Nie - za duza roznica poziomow przy zupelnie luzniej nawierzchni poza twardym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa była zajefajna, a możliwości Outbacków i Fresterów niesamowite i dotychczas mocno niedoceniane.

Zapraszamy wszytkich chętnych posiadaczy Forków i Outbacków którzy myślą, że nie dadzą rady lub się nie uda i dotychczas czytali o "treningach" Imprez i Evo w Ułężu - teraz jest coś dla was:roll: :mrgreen:

 

 

Proponuję następnę przeprawówkę 26 sierpnia w tym samym miejscu?

 

PS. Carfit przyjeżdzasz Foresterem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość powiedzieć, że jeździliśmy po drogach kompletnie rozoranych przez czołgi i ani razu nikt z nas nie miał żadnego problemu z przejechaniem, jeżdząc głównie po kopnym piachu.

 

Czy oby na pewno bez żadnych problemów? :twisted::mrgreen:

 

23_G.sized.jpg

 

A tak poważnie to fotki super, super teren i super auta. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszytkich chętnych posiadaczy Forków i Outbacków
a legaś o wysokości OBKa??
Dlaczego tak późno?? :cry:

nast. tydzień?

 

na filmiku steep hill widać jak koła buksują, auto nie może wyjechać i nagle wyjeżdża ...jak działały wtedy napędy??przód się włączył czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze zabawy. Piekne fotki.

 

Przypomina mi moja dziewicza jazde wlasnym Foresterem, kiedy wybralem sie prosto z salonu na tor przeszkod na poligonie. Piasek i bloto, po to wlasnie kupilem Forestera. Na kamienie i skaly to juz nietstety rama.

 

Potrzebny byl reduktor? Bo ja kupilem 2.0X z mysla o reduktorze a w terenie nieuzywalem go jeszcze ani razu. Jakos nie czulem do tej pory potrzeby. W korkach i na stromych zjazdach owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...