Skocz do zawartości

Skradziono dziś w Wawie Lancer EVO, ktokolwiek widział ktokolwiek wie!!


Oktan

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś coś widział, słyszał, dziś w nocy znajomemu skradziono Evo ze zdjęcia, metro Wilanowska.

Ktokolwiek coś widział, wie proszę o kontakt.

Zależy mu na odzyskaniu auta, a to rzadkie samochody dziś, może ktoś będzie w stanie pomóc ..

IMG-20230202-WA0007.jpg

  • Smutny 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Elvisiak napisał(a):

Widywałem go na osiedlu i zawsze zawieszałem na nim wzrok z poszanowaniem. Pozwoliłem sobie przesłać foto dalej, oby się znalazł!

Tak wrzucajcie wszędzie gdzie się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znane są numery części, szczególnie tych droższych i z silnika to proponuję szukać po aukcjach internetowych. Sam nagły wysyp części do takiego wozu może dać jakiś trop, który policja już jakoś mogłaby sprawdzić. 
Dzisiaj auta w całości są stosunkowo łatwe do namierzenia, szczególnie te unikatowe, stąd po kradzieży od razu idą na warsztat i są rozkręcane. 

  • Super! 1
  • Smutny 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzimy, że auto poszło na zlecenie, ktoś ma takie rozbite załóżmy, robi swoją grodź, maluje całość i tyle w temacie... Albo na części do rozbitka / rajdówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PotężnyWarmianin napisał(a):

Aż bym się nie spodziewał, że takie auto może zniknąć

 

Jest tak ogromny deficyt części do Evo zwłaszcza karoseryjnych, ale i mechanicznych, że ja zdziwiony nie jestem...

 

Od ponad pół roku kompletuje części do tego lekko uszkodzonego Evo 9 i to jak dramatyczna jest dostępność poszczególnych rzeczy i jak bardzo drogie są części wie tylko ten co ich aktualnie szuka :facepalm: Części do STI to przy tym naprawdę nie są drogie. Np. jeden przedni używany błotnik w miarę dobrym stanie to 2-2,5k, wlot na maskę - zwykły siatex 1,5k, maska goła 5k, reflektor sztuka 2,5 - 3k, tylna lotka używana 6-8k, bo nowa jedyne... 15 k :omg:

482284_f2706bf537a94574a5225dd72fdce24e.jpg

Edytowane przez Gaceq
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gaceq napisał(a):

 

Jest tak ogromny deficyt części do Evo zwłaszcza karoseryjnych, ale i mechanicznych, że ja zdziwiony nie jestem...

 

Od ponad pół roku kompletuje części do tego lekko uszkodzonego Evo 9 i to jak dramatyczna jest dostępność poszczególnych rzeczy i jak bardzo drogie są części wie tylko ten co ich aktualnie szuka :facepalm: Części do STI to przy tym naprawdę nie są drogie. Np. jeden przedni używany błotnik w miarę dobrym stanie to 2-2,5k, wlot na maskę - zwykły siatex 1,5k, maska goła 5k, reflektor sztuka 2,5 - 3k, tylna lotka używana 6-8k, bo nowa jedyne... 15 k :omg:

482284_f2706bf537a94574a5225dd72fdce24e.jpg

jak ja Cie szanuje:) coś tam jeszcze masz poza subaru i evo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VEC Evo to taki jeden rodzynek wśród aktualnie "paru" STI/RA/GT. Inne auta do mnie nie przemawiają... A takie co się jeszcze kiedyś marzyły to tak odleciały, że już podziękowałem ;) Zresztą... "Subaru to Subaru" :wub:

 

@Oktan kondolencje dla kolegi :( będzie ciężko je namierzyć. Szukam wciąż paru pierdół to jak coś na rynku zauważę dam Ci znać.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gaceq napisał(a):

 

Jest tak ogromny deficyt części do Evo zwłaszcza karoseryjnych, ale i mechanicznych, że ja zdziwiony nie jestem...

 

Od ponad pół roku kompletuje części do tego lekko uszkodzonego Evo 9 i to jak dramatyczna jest dostępność poszczególnych rzeczy i jak bardzo drogie są części wie tylko ten co ich aktualnie szuka :facepalm: Części do STI to przy tym naprawdę nie są drogie. Np. jeden przedni używany błotnik w miarę dobrym stanie to 2-2,5k, wlot na maskę - zwykły siatex 1,5k, maska goła 5k, reflektor sztuka 2,5 - 3k, tylna lotka używana 6-8k, bo nowa jedyne... 15 k :omg:

482284_f2706bf537a94574a5225dd72fdce24e.jpg

Serio ta lotka teraz tyle kosztuje? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mly96 napisał(a):

Serio ta lotka teraz tyle kosztuje? :o

co juz zdejmujesz od siebie? :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gaceq napisał(a):

@Oktan kondolencje dla kolegi :( będzie ciężko je namierzyć. Szukam wciąż paru pierdół to jak coś na rynku zauważę dam Ci znać.

 

Ruszyłem ziemię żeby się znalazł, ale jak widać musiał wyparować, bo na pewno się nie zapadł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mly96 napisał(a):

Serio ta lotka teraz tyle kosztuje? :o

 

Serio serio... EVO 9  - 15,052 zł w 4 wiatrakach. Do 7 jest tańszy bo jedyne 7 tys. ale on nie ma nic z karbonu. Evo 8 niedostępna nowa.

Używki z 8 i 9 w przyrodzie są baaardzo rzadkie i tańszej E9 jak za 7k w średnim stanie w mijającym roku nie spotkałem. A były bodaj 2 na sprzedaż.

Osobiście zdecydowałem się na Lotkę z evo 8 bo moim zdaniem jest ładniejsza i cała z carbonu - z abs ma tylko boczne dekle.

Kosztowała mnie  4,5k zł w ekstra stanie ale co się jej oszukałem i nazałatwiałem to moje... Sprowadzałem ją z Anglii, bo u nas w tej cenie nie do znalezienia. Natomiast Evo 9 nie dość że droga i gorzej osiągalna to z karbonu ma tylko górną płetwę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Oktan napisał(a):

Ruszyłem ziemię żeby się znalazł, ale jak widać musiał wyparować, bo na pewno się nie zapadł..

Prawdopodobnie już dawno w Ukrainie lub Rumunii skąd ruszy dalej w drogę do nowego właściciela za grube eurasy :cry:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Oktan napisał(a):

robi swoją grodź, maluje całość i tyle w temacie

przecież wspawanie grodzi jest nielegalne, na pewno by tego nie zrobili!

 

ale tak serio to się zdziwiłem, że jeszcze ktoś kradnie samochody dzisiaj, potem @Gaceq przewinął ile co kosztuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gaceq napisał(a):

 

Serio serio... EVO 9  - 15,052 zł w 4 wiatrakach. Do 7 jest tańszy bo jedyne 7 tys. ale on nie ma nic z karbonu. Evo 8 niedostępna nowa.

Używki z 8 i 9 w przyrodzie są baaardzo rzadkie i tańszej E9 jak za 7k w średnim stanie w mijającym roku nie spotkałem. A były bodaj 2 na sprzedaż.

Osobiście zdecydowałem się na Lotkę z evo 8 bo moim zdaniem jest ładniejsza i cała z carbonu - z abs ma tylko boczne dekle.

Kosztowała mnie  4,5k zł w ekstra stanie ale co się jej oszukałem i nazałatwiałem to moje... Sprowadzałem ją z Anglii, bo u nas w tej cenie nie do znalezienia. Natomiast Evo 9 nie dość że droga i gorzej osiągalna to z karbonu ma tylko górną płetwę.

 

To chyba czas ją postawić na półce i założyć laminat :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gaceq napisał(a):

 

Serio serio... EVO 9  - 15,052 zł w 4 wiatrakach. Do 7 jest tańszy bo jedyne 7 tys. ale on nie ma nic z karbonu. Evo 8 niedostępna nowa.

Używki z 8 i 9 w przyrodzie są baaardzo rzadkie i tańszej E9 jak za 7k w średnim stanie w mijającym roku nie spotkałem. A były bodaj 2 na sprzedaż.

Osobiście zdecydowałem się na Lotkę z evo 8 bo moim zdaniem jest ładniejsza i cała z carbonu - z abs ma tylko boczne dekle.

Kosztowała mnie  4,5k zł w ekstra stanie ale co się jej oszukałem i nazałatwiałem to moje... Sprowadzałem ją z Anglii, bo u nas w tej cenie nie do znalezienia. Natomiast Evo 9 nie dość że droga i gorzej osiągalna to z karbonu ma tylko górną płetwę.

 

Evo 8 niedostępna być może dlatego, że w PL dystrybucji E8 miało tyci loteczkę z podpórką, coś typu naleśnik;)

I to Evo z pierwszego posta jeśli ma takie skrzydło, to nie jest/było "salon polska".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, VEC napisał(a):

Evo 8 niedostępna być może dlatego, że w PL dystrybucji E8 miało tyci loteczkę z podpórką, coś typu naleśnik;)

I to Evo z pierwszego posta jeśli ma takie skrzydło, to nie jest/było "salon polska".

Ktoś mógł je zmienić przez tyle lat, ile to wrx miało naleśnika a dzisiaj prawie każdy ma wysoką lotkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...