Skocz do zawartości

Gdzie V Zlot Plejad, czyli nasze propozycje


FUKS

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę, że imprezy mogłyby się kręcić wokół centralnej Polski z powiedzmy 250 km promieniem.

Gonienie z np Zgorzelca na Plejady 2007, patrząc na bardzo rozbudowany system autostrad w Polsce :mrgreen: , staje się dla wielu kłopotliwy.

Możliwość wyjazdu w piątek po poludniu i perspektywa około 600 km + stolica lub jej okolice, skutecznie mnie zniechęciła do wzięcia udziału.

Ale znajdą się zapewne tacy, którzy stwierdzą, że przesadzam..... :twisted::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

FUKS, ale w centrum nie za bardzo jest gdzie pojeździć, no i plejady mają popularyzować regiony mniej znane :) Zresztą promień 250km z centralnego punktu kraju to praktycznie cały kraj :) 100km różnicy już nie robi.

 

pumex1, Ja obstawiam rajdowe zagłębie w okolicach kotliny kłodzkiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście proponuję jako pilot załogi na szosowej region południowy naszego kraju a ściślej mówiąc Bielsko-Biała - Tychy - Cieszyn. Tutaj krajową jedynką dojedziecie zewsząd a terenów do organizacji multum. Jeśli nawet ktoś zarzuci że atrakcji brak to "dojenie strusia" na czas dorzucimy!

Pozdrawiam zabawa na IV plejadach była świetna i czekamy na aktualizację wyników choć dla własnej wiadomości bo nikomu oczywiście nie chwaliliśmny się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze szczyrk, wisła i odcinek po salmopolu :twisted: .

mam go obcykanego po sniegu bo kiedys w pamietną zimę (wracało sie 24h ze szczyrku do wawy) moja połóweczka koniecznie musiała do toalety, a bandy sniezne były tak wysokie ze nie do zdobycia. Pierwszy raz dostałem totalnie wolna ręke w tempie przejazdu przez salmopol i jeszcze krzyczała ze za szeroko i czas trace :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze szczyrk, wisła i odcinek po salmopolu :twisted: .

mam go obcykanego po sniegu bo kiedys w pamietną zimę (wracało sie 24h ze szczyrku do wawy) moja połóweczka koniecznie musiała do toalety, a bandy sniezne były tak wysokie ze nie do zdobycia. Pierwszy raz dostałem totalnie wolna ręke w tempie przejazdu przez salmopol i jeszcze krzyczała ze za szeroko i czas trace :lol: :wink:

 

Jak ja bym swoja połoweczkę tak przewiózł, to pewnie do dzis byłyby " ciche dni " :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ... Tresna , Miedzybrodzie , Porabka , Przegibek :twisted: , Szczyrk , Wisla , Bialy Krzyz :twisted: .

Piekne gorskie trasy turystyczne .

Trudne gorskie trasy terenowe .

Szybkie nizinno-gorskie trasy szosowe ( szlakiem Rajdu Wisly )

Do tego goralsko muzyka i goralskie tance ... lokowitka i skokanie bez lognisko ... HEJ

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być próby czasowe na patelniach walimskich :!: Zdecydowanie. Kostka, często jest tam mgła, więc się szybko nie pojedzie. Będzie bezpieczniej, a przecież Plejady mają być coraz bezpieczniejsze. Po próbach gdzie ktoś niestety dachował i skasował Imprezę, próby gdzie tylko miało się okazję wpaść z prędkością 200km/h w zaparkowane auta czas na patelnie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanówmy się, gdzie Plejady już były, gdzie nie. Były:

 

- w Małopolsce (Wysowa, Morsko)

- na Kaszubach (Debrzyno/Gołuń)

- na Podlasiu (Supraśl)

 

a więc - jeśli podzielić Polskę na pół od góry do dołu, wschodnia jej część jest obcykana.

 

Nie pozostaje więc nic innego, jak zgodzić się z propozycją dotyczącą Kotliny Kłodzkiej, czy okolic Cieszyna, albo w ogóle pójść po całości i spotkać się gdzieś w Wielkopolsce, czy na Pomorzu Zachodnim 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanówmy się, gdzie Plejady już były, gdzie nie. Były:

 

- w Małopolsce (Wysowa, Morsko)

- na Kaszubach (Debrzyno/Gołuń)

- na Podlasiu (Supraśl)

 

a więc - jeśli podzielić Polskę na pół od góry do dołu, wschodnia jej część jest obcykana.

 

Nie pozostaje więc nic innego, jak zgodzić się z propozycją dotyczącą Kotliny Kłodzkiej, czy okolic Cieszyna, albo w ogóle pójść po całości i spotkać się gdzieś w Wielkopolsce, czy na Pomorzu Zachodnim 8).

 

Z tego co pamiętam to potas kiedyś proponował Dyrekcji swoje rodzinne strony czyli okolice "Puszczy Nad Noteckiej"

Mi by ten rejon idealnie pasował i o Tor Poznań można by zahaczyć ale Kotlina Kłodzka też jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, pomijając niedorzeczny pomysł WRC Fana-a ( :wink: :mrgreen: ), jedno jest pewne:

 

GO WEST! :twisted:

 

 

 

PS. Nie sądzę, by w Bieszczadach dało się znaleźć taką bazę hotelową, by w rozsądnych warunkach (tj. około 23948029384093284 razy lepszych, niż "Puszcza") dało się rozlokować tyle osób... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by w Bieszczadach dało się znaleźć taką bazę hotelową, by w rozsądnych warunkach (tj. około 23948029384093284 razy lepszych, niż "Puszcza") dało się rozlokować tyle osób... :roll:

 

Dlatego Tor Poznań jest idealnym rozwiązaniem. W Poznaniu jest dużo fajnych hoteli, wieczorem są fajne imprezy, a i poznanianki sa bardzo fajne :wink: :twisted:

 

No i nie-ASO pod ręką jakby cos się rozregulowało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dużo fajnych hoteli, wieczorem są fajne imprezy, a i poznanianki sa bardzo fajne

To Ty we Wrocławiu chyba na żadnej imprezie nie byłeś.

Gdzieś Ty widział Poznaniaków w ogródkach po 22-ej? Piwo w jednej, pilot w drugiej i przed TV imprezują :lol::lol::lol: :roll: :roll: :roll:

Zapraszamy do wrocka. Tam balują na Rynku i okolicach :mrgreen: ach od 0-24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...