Jump to content

Gdzie V Zlot Plejad, czyli nasze propozycje

FUKS

Recommended Posts

Sądzę, że imprezy mogłyby się kręcić wokół centralnej Polski z powiedzmy 250 km promieniem.

Gonienie z np Zgorzelca na Plejady 2007, patrząc na bardzo rozbudowany system autostrad w Polsce :mrgreen: , staje się dla wielu kłopotliwy.

Możliwość wyjazdu w piątek po poludniu i perspektywa około 600 km + stolica lub jej okolice, skutecznie mnie zniechęciła do wzięcia udziału.

Ale znajdą się zapewne tacy, którzy stwierdzą, że przesadzam..... :twisted::mrgreen: :wink:

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

FUKS, ale w centrum nie za bardzo jest gdzie pojeździć, no i plejady mają popularyzować regiony mniej znane :) Zresztą promień 250km z centralnego punktu kraju to praktycznie cały kraj :) 100km różnicy już nie robi.

pumex1, Ja obstawiam rajdowe zagłębie w okolicach kotliny kłodzkiej ;)

normalnie czytasz w moich myslach... :grin:

Guest pedro's

Osobiście proponuję jako pilot załogi na szosowej region południowy naszego kraju a ściślej mówiąc Bielsko-Biała - Tychy - Cieszyn. Tutaj krajową jedynką dojedziecie zewsząd a terenów do organizacji multum. Jeśli nawet ktoś zarzuci że atrakcji brak to "dojenie strusia" na czas dorzucimy!

Pozdrawiam zabawa na IV plejadach była świetna i czekamy na aktualizację wyników choć dla własnej wiadomości bo nikomu oczywiście nie chwaliliśmny się ;)

Prawie jak w domu. A z puszczanskich klimatow, to moze Bory Dolnoslaskie (choc nie wiem, czy jest gdzie w nich pojezdzic)?

a moze szczyrk, wisła i odcinek po salmopolu :twisted: .

mam go obcykanego po sniegu bo kiedys w pamietną zimę (wracało sie 24h ze szczyrku do wawy) moja połóweczka koniecznie musiała do toalety, a bandy sniezne były tak wysokie ze nie do zdobycia. Pierwszy raz dostałem totalnie wolna ręke w tempie przejazdu przez salmopol i jeszcze krzyczała ze za szeroko i czas trace :lol: :wink:

a moze szczyrk, wisła i odcinek po salmopolu :twisted: .

mam go obcykanego po sniegu bo kiedys w pamietną zimę (wracało sie 24h ze szczyrku do wawy) moja połóweczka koniecznie musiała do toalety, a bandy sniezne były tak wysokie ze nie do zdobycia. Pierwszy raz dostałem totalnie wolna ręke w tempie przejazdu przez salmopol i jeszcze krzyczała ze za szeroko i czas trace :lol: :wink:

Jak ja bym swoja połoweczkę tak przewiózł, to pewnie do dzis byłyby " ciche dni " :mrgreen:

Zdecydowanie ... Tresna , Miedzybrodzie , Porabka , Przegibek :twisted: , Szczyrk , Wisla , Bialy Krzyz :twisted: .

Piekne gorskie trasy turystyczne .

Trudne gorskie trasy terenowe .

Szybkie nizinno-gorskie trasy szosowe ( szlakiem Rajdu Wisly )

Do tego goralsko muzyka i goralskie tance ... lokowitka i skokanie bez lognisko ... HEJ

:mrgreen:

Powinny być próby czasowe na patelniach walimskich :!: Zdecydowanie. Kostka, często jest tam mgła, więc się szybko nie pojedzie. Będzie bezpieczniej, a przecież Plejady mają być coraz bezpieczniejsze. Po próbach gdzie ktoś niestety dachował i skasował Imprezę, próby gdzie tylko miało się okazję wpaść z prędkością 200km/h w zaparkowane auta czas na patelnie :!:

Zastanówmy się, gdzie Plejady już były, gdzie nie. Były:

- w Małopolsce (Wysowa, Morsko)

- na Kaszubach (Debrzyno/Gołuń)

- na Podlasiu (Supraśl)

a więc - jeśli podzielić Polskę na pół od góry do dołu, wschodnia jej część jest obcykana.

Nie pozostaje więc nic innego, jak zgodzić się z propozycją dotyczącą Kotliny Kłodzkiej, czy okolic Cieszyna, albo w ogóle pójść po całości i spotkać się gdzieś w Wielkopolsce, czy na Pomorzu Zachodnim 8).

Zastanówmy się, gdzie Plejady już były, gdzie nie. Były:

- w Małopolsce (Wysowa, Morsko)

- na Kaszubach (Debrzyno/Gołuń)

- na Podlasiu (Supraśl)

a więc - jeśli podzielić Polskę na pół od góry do dołu, wschodnia jej część jest obcykana.

Nie pozostaje więc nic innego, jak zgodzić się z propozycją dotyczącą Kotliny Kłodzkiej, czy okolic Cieszyna, albo w ogóle pójść po całości i spotkać się gdzieś w Wielkopolsce, czy na Pomorzu Zachodnim 8).

Z tego co pamiętam to potas kiedyś proponował Dyrekcji swoje rodzinne strony czyli okolice "Puszczy Nad Noteckiej"

Mi by ten rejon idealnie pasował i o Tor Poznań można by zahaczyć ale Kotlina Kłodzka też jest ok.

Najchętniej Kotlina Kłodzka. Nie znam tych rejonów i chętnie je poznam. Mógłby być okolice Szczyrku/Korbielowa/Zawoi. Bieszczady też są ok - jak słusznie zauważył WRC Fan wszyscy tam mają daleko :mrgreen:

Czyli, pomijając niedorzeczny pomysł WRC Fana-a ( :wink: :mrgreen: ), jedno jest pewne:

GO WEST! :twisted:

PS. Nie sądzę, by w Bieszczadach dało się znaleźć taką bazę hotelową, by w rozsądnych warunkach (tj. około 23948029384093284 razy lepszych, niż "Puszcza") dało się rozlokować tyle osób... :roll:

Nie sądzę, by w Bieszczadach dało się znaleźć taką bazę hotelową, by w rozsądnych warunkach (tj. około 23948029384093284 razy lepszych, niż "Puszcza") dało się rozlokować tyle osób... :roll:

Dlatego Tor Poznań jest idealnym rozwiązaniem. W Poznaniu jest dużo fajnych hoteli, wieczorem są fajne imprezy, a i poznanianki sa bardzo fajne :wink: :twisted:

No i nie-ASO pod ręką jakby cos się rozregulowało :mrgreen:

Idealny byłby jakiś poligon na zachodnich rubieżach. T-72, Leopard, BWP, Hummer, mmmmmhhhhmmmm. WP poligony NATO wynajmuje, to dlaczego by SIP-owi z rynsztnkiem nie udostępniło.

Się rozmarzyłem :mrgreen: .

jest dużo fajnych hoteli, wieczorem są fajne imprezy, a i poznanianki sa bardzo fajne

To Ty we Wrocławiu chyba na żadnej imprezie nie byłeś.

Gdzieś Ty widział Poznaniaków w ogródkach po 22-ej? Piwo w jednej, pilot w drugiej i przed TV imprezują :lol::lol::lol: :roll: :roll: :roll:

Zapraszamy do wrocka. Tam balują na Rynku i okolicach :mrgreen: ach od 0-24.