Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2022


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, respect napisał:

Od dawna twierdziłem ,że on umie jeżdzić:)

To wiemy ale po raz pierwszy od dawna mial to iskre w oku a raczej chyba narwa. Wygladalo jak by poprostu sobie powiedział przysłowiowy ch.... Auto jest jakie jest. Będę najszybszy na tym rajdzie bez znaczenia czy wyda na 100 m, 2 odcinki czy caly rajd. Zrobię finą jesien średniowiecza w tych lasach. No i wydało na tych odcinkach gdzie atakowal to po prosty wyglądało jak by doslownie na każdym zakręcie bedzie mega dzwoń. Mysle ze takiego rajdu , takiej postawy nie mieliśmy od czasów Colina. Jezeli ktos mnie zapyta to moze nie zdobyl mistrza w Hyundaiu ale tym rajdem zarobil na swoją gigantyczna pensję i pokazał ze jak auto kijowe to trzeba odciac linke od strachu i wjo. Do protokołu Therremu w tym samym aucie włożył ponad 2 min. To mowi samo za siebie. 

  • Super! 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz takie przemyślenia z WRC2. 

Co ma przepraszam znaczyc ten tytuł jeżeli dwóch rywali sie notorycznie unika? Kajo wybral Safari bo wiedział że tam wywieźć pewne punkty , pójdzie tez pewnie do Nowej Zelandii bo dla większości taki wyjazd jest za drogi. To samo Mikkelsen. Takie mistrzostwa gdzie pretendenci przez połowę sezonu nie walczą ze sobą bezpośrednio na odcinkach to kompletny bezsens.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Tanak  latał jak dziki choćby na Rajdzie Polski, i w zawsze powalczy jak auto pozwoli. Pamiętacie jak Finlandii nie wygrał nikt poza lokalesami przez ok. 20 lat.

Pierwszy był chyba Sainz.Gdyby wtedy jeżdziłTanak to on by to zrobił.

 

Zdjęcie ,co chojny dał - zaje............

Edytowane przez respect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, chojny napisał:

1:17, czy to czasem nie jest ex SPRT lanos, mistrzowskie auto Marczyka, wcześniej Butvilasa i Wojtka Chuchały?  :(

 

 

niestety to :(

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gazik napisał:

Ryzykowne oklejenie wybrali….


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z tego chłopaki ciągną hajs na rajdy.

Chciałem je kupić ale widocznie przebili moją propozycje.

U mnie stała by pewnie głównie pod kocem, a tak przynajmniej dalej bawi innych.

Edytowane przez Subaru Impreza STI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gazik napisał:


Taki żarcik w nawiązaniu do aktualnego stanu auta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 

Aaa, No tak. Myślałem ze jakaś analogia do innego, oryginalnego oklejenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, turdziGT napisał:

A teraz takie przemyślenia z WRC2. 

Co ma przepraszam znaczyc ten tytuł jeżeli dwóch rywali sie notorycznie unika? Kajo wybral Safari bo wiedział że tam wywieźć pewne punkty , pójdzie tez pewnie do Nowej Zelandii bo dla większości taki wyjazd jest za drogi. To samo Mikkelsen. Takie mistrzostwa gdzie pretendenci przez połowę sezonu nie walczą ze sobą bezpośrednio na odcinkach to kompletny bezsens.

Nie sposób się z tym nie zgodzić i podpisuję się niestety pod tym. Tylko że takie analizy to może 1000 osób wie, prowadzi ? Reszta niestety to loga FB i Insta. Takie przykre czasy. Kajto od zawsze był "chytry lis" oczywiście w dobrym słowa znaczeniu, bo akurat strategię ma naprawdę dobrą, co do tempa mam inne zdanie ;)  ale myślę że naprawdę "umie " :biglol:

Edytowane przez carfit
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zawa napisał:

Panowie czemu w samochodach Rally1 biegi nie są zmieniane łopatkami ,tylko drążkiem obok kierownicy?

Taki regulamin.Dyfry tez nie sa aktywne , wszstko po to zeby obnizyc koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...