Skocz do zawartości

Classic Cars - czyli wszystko o klasycznej motoryzacji na czterech i dwóch kółkach


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, chojny napisał(a):

 

Optymistycznie ale fajnie :mrgreen:

 

 

397536106_733558715474105_712590063688655404_n.jpg

To fejk, Brabus 7,3S miał 4-biegowy automat, a zegary są chyba z W124 nie z W140, a Brabus w zegarach dodawał swoje logo :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 lat już ten model produkują:blink: więc chyba już tu pasuje

A tymczasem

IMG_6785.thumb.jpeg.a60ee1b849497c1094ed4b0f42dd7e13.jpeg

 

IMG_6787.thumb.jpeg.b62910157f577b0b2372b00ac04ef678.jpeg

 

a chwilę wcześniej Merc SL R129 z top down.Pamietam jak w latach 90 takim mialem okazję być wożonym (SL500). Wówczas to było coś jakby nie patrzeć egzotycznego w naszym kraju.

 

 

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Turbo napisał(a):

Bardzo jestem ciekaw jak kurz opadnie czy sprosta oczekiwaniom :) 

Jeździłem już R34 GTR, wiem co mnie czeka i jak musze to pomodzić, żeby zaczął jechać. W serii te auta są wg mnie wolniejsze niż STI :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2023 o 11:23, chojny napisał(a):

Klasyki naprawdę dają radochę! 
 

 

IMG_0333.jpeg

IMG_0332.jpeg

 

Piekne auto. Za mich czasow Toyoty jeszcze przed Subaru mielem okazja taka prowadzic parokrotnie i powiem tylko tyle ze zwykly GTek nawet pre MY99 kreci kolka wokol tego auta. Bardzo ciezki i stosynkowo wolne jak moc i dane. Bardzij GT niz ato rajdowe ale mega fajne zwlaszcza z wygladu. Pod wzgledem dynamicznym ST205 to bylo o wiele bardzej ekcytujace i szybsze auto mimo ze bardziej plastikowe. Era ST185 to absolutny top jezli chodzi o jakos Toyoty. 

 

BTW az dziwne ze musial jechach po nia do JP.  Tych auto bylo w Europie duzo. Nawet po w PL bylo ich sporo , nawet u mnie pod liceum stala jedna na Olsztynskich numerach B) Krzysiu chyba zreszta tez taka cywilna skasowal.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2023 o 13:49, chojny napisał(a):

W sumie to nie wiem gdzie dać… 

 

 

IMG_0292.jpeg

Pieknie sie to auto zestarzalo tzn. po tylu latach wyglada nadal bardzo nowoczesnie i swietnie ukrywa wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał(a):

Pieknie sie to auto zestarzalo tzn. po tylu latach wyglada nadal bardzo nowoczesnie i swietnie ukrywa wiek.

Piszesz jakby ten wóz mial ze 25 lat albo lepiej a jeszcze niedawno poliftowe stały w salonach Nissana :)

 

Citroen SM. Chciałbym mieć to auto kiedyś. Głównie dlatego l, że jest tak niesamowicie pokręcone i skomplikowane przez co interesujące i niebanalne.

 

 

FB_IMG_1699960655237.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdziGT napisał(a):

 

Piekne auto. Za mich czasow Toyoty jeszcze przed Subaru mielem okazja taka prowadzic parokrotnie i powiem tylko tyle ze zwykly GTek nawet pre MY99 kreci kolka wokol tego auta. Bardzo ciezki i stosynkowo wolne jak moc i dane. Bardzij GT niz ato rajdowe ale mega fajne zwlaszcza z wygladu. Pod wzgledem dynamicznym ST205 to bylo o wiele bardzej ekcytujace i szybsze auto mimo ze bardziej plastikowe. Era ST185 to absolutny top jezli chodzi o jakos Toyoty. 

 

BTW az dziwne ze musial jechach po nia do JP.  Tych auto bylo w Europie duzo. Nawet po w PL bylo ich sporo , nawet u mnie pod liceum stala jedna na Olsztynskich numerach B) Krzysiu chyba zreszta tez taka cywilna skasowal.


 

Chlopaki z HRSMP tez narzekali na mase auta, ciężki kloc, który jest praktycznie niekonkurencyjny do innych aut w kategorii. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tommo napisał(a):

Piszesz jakby ten wóz mial ze 25 lat albo lepiej a jeszcze niedawno poliftowe stały w salonach Nissana :)

 

Citroen SM. Chciałbym mieć to auto kiedyś. Głównie dlatego l, że jest tak niesamowicie pokręcone i skomplikowane przez co interesujące i niebanalne.

 

 

FB_IMG_1699960655237.jpg

Chyba w którymś odcinku Columbo któryś bohater takim jeździł ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, chojny napisał(a):


 

Chlopaki z HRSMP tez narzekali na mase auta, ciężki kloc, który jest praktycznie niekonkurencyjny do innych aut w kategorii. 
 

 

Podejrzewam dlatego szalu w Nce nigdy nie zrobiła,  do Sunny GTiR nie bylo pidejscia chiciaz Holek cos tam tym w Nce chyba wygrał. 

Ale auto bardzo fajne dla mnie wyglada lepiej niz ST205. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tommo napisał(a):

Piszesz jakby ten wóz mial ze 25 lat albo lepiej a jeszcze niedawno poliftowe stały w salonach Nissana :)

 

 

 

 

 

Hehe dzis lifting sie robi po 3 latach.  Nawet nie pamiętam kiedy to debiutowalo bo taki stary jestem 08 czy 09 ? W każdym razie wyglada lepiej niz jakiekolwiek 10 letnie BMW czy Audi czy MB mimo ze ma juz pare lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam dlatego szalu w Nce nigdy nie zrobiła,  do Sunny GTiR nie bylo pidejscia chiciaz Holek cos tam tym w Nce chyba wygrał. 
Ale auto bardzo fajne dla mnie wyglada lepiej niz ST205. 
Holek w Nce to jeszcze było st165.
Za to te Agrupowe st185 to byly jakieś potwory jak chodzi o moc. Szło to strasznie, a Holo dobrze tym bokami zamiatał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bosman napisał(a):

Holek w Nce to jeszcze było st165.
Za to te Agrupowe st185 to byly jakieś potwory jak chodzi o moc. Szło to strasznie, a Holo dobrze tym bokami zamiatał


 

Te z „magiczną” zwężką? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...