Skocz do zawartości

LEGO i podobne


Zyzol

Rekomendowane odpowiedzi

a tutaj fajna wyszukiwarka / porównywarka cen Lego. Jak teraz działa nie wiem bo jak pisałem od 1,5 roku junior tylko COBI ale póki kupowałem mu Lego to sporo taniej udawało się znaleźć w dziwnych miejscach - czasem o 50% taniej. Bywało, że z eBay UK wychodziło taniej niż w PL

https://promoklocki.pl/

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, STIFF napisał:

a tutaj fajna wyszukiwarka / porównywarka cen Lego. Jak teraz działa nie wiem bo jak pisałem od 1,5 roku junior tylko COBI ale póki kupowałem mu Lego to sporo taniej udawało się znaleźć w dziwnych miejscach - czasem o 50% taniej. Bywało, że z eBay UK wychodziło taniej niż w PL

https://promoklocki.pl/

działa przyzwoicie, nie każde oferty wyłapuje, ale już w kilku przypadkach dała mi info o dobrych ofertach.

 

Mi zajączek przyniósł z serii Architecture San Francisco (tzn jakiś czas temu kupiłem:biglol:) i faktycznie to fajne, dzisiaj zakupiłem Londyn, Nowy Jork i Empire State Building

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w piwnicy  dwa prawie pełne worki (na śmieci 60kg) pełne klocków lego. Różne pomieszane zestawy, dużo technics i nie wiem czy jakiekolwiek instrukcje, bo tak jak u @euyot liczył się freestyle ;-) .

 

Ale co ja mam teraz z tym zrobić? Poskładać w komplety się nie da ... Jest jakiś skup LEGO na kilogramy?   

Edytowane przez piotruś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, piotruś napisał:

Ja mam w piwnicy  dwa prawie pełne worki (na śmieci 60kg) pełne klocków lego. Różne pomieszane zestawy, dużo technics i nie wiem czy jakiekolwiek instrukcje, bo tak jak u @euyot liczył się freestyle ;-) .

 

Ale co ja mam teraz z tym zrobić? Poskładać w komplety się nie da ... Jest jakiś skup LEGO na kilogramy?   

Jak chcesz to technicy odkupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, piotruś napisał:

Ja mam w piwnicy  dwa prawie pełne worki (na śmieci 60kg) pełne klocków lego. Różne pomieszane zestawy, dużo technics i nie wiem czy jakiekolwiek instrukcje, bo tak jak u @euyot liczył się freestyle ;-) .

 

Ale co ja mam teraz z tym zrobić? Poskładać w komplety się nie da ... Jest jakiś skup LEGO na kilogramy?   

Zapewniam Cię, że każda ilość lego przyjmie każdy dom dziecka. Możesz posegregować kolorystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, piotruś napisał:

Muszę w weekend tam zajrzeć. Chciałbym się pozbyć wszystkiego jednorazowo. 

To wyceń ile to dla Ciebie warte i daj znać, może zabiorę całość jak cena będzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, skwaro napisał:

To wyceń ile to dla Ciebie warte i daj znać, może zabiorę całość jak cena będzie ok :)

 

OK. W weekend się tym zajmę, zrobię zdjęcia i pewnie się dogadamy ;-) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Aga napisał:

Z klocków Lego, którymi bawiła się moja córka zostawiłam tylko te figurki, z trudem zdobyte przez Internet kilkanaście lat temu ;)

 

 

IMG_20210408_182223.jpg

 

Teraz są takie:

 

https://www.lego.com/pl-pl/product/winnie-the-pooh-21326

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2021 o 17:30, skwaro napisał:

To wyceń ile to dla Ciebie warte i daj znać, może zabiorę całość jak cena będzie ok :)

 

Wyciągnąłem z piwnicy, zważyłem (7 kg) i zrobiłem zdjęcia. Jak je Syn zobaczył, to stwierdził, że je zabiera do siebie (po dwudziestu paru latach) i będzie składał, bo Mu piękne wspomnienia wróciły  :biglol:

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, piotruś said:

 

Wyciągnąłem z piwnicy, zważyłem (7 kg) i zrobiłem zdjęcia. Jak je Syn zobaczył, to stwierdził, że je zabiera do siebie (po dwudziestu paru latach) i będzie składał, bo Mu piękne wspomnienia wróciły  :biglol:

...i to jest najlepsza rekomendacja dla LEGO i wspaniałe zakończenie tej historii :-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...