Skocz do zawartości

Od Kaszub po Bory Tucholskie - wyjazd jednodniowy dla Subaru 14 luty


Miłosz Rzeźnik

Rekomendowane odpowiedzi

pytałem w rozumieniu czy jakieś ewentualnie drobne atrakcje pod dzieci są przewidziane?

Myślę ze Bocian jest wystarczającą atrakcja dla dzieci samą w sobie. Opowiada bajki, historie pewnie też potrafi coś zaśpiewać :)
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, My też się zgłosiliśmy, ale niestety 14.II staje się coraz mniej realny :(

Zaraz puszczę rezygnację mailem @Miłosz Rzeźnik ,ale mam nadzieję że jakieś jedno miejsce na koniec zostanie i jednak pojedziemy....

@KPR my byśmy jechali z dziewczynami więc byłaby w końcu szansa na zapoznanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, keyman napisał:

Cześć, My też się zgłosiliśmy, ale niestety 14.II staje się coraz mniej realny :(

Zaraz puszczę rezygnację mailem @Miłosz Rzeźnik ,ale mam nadzieję że jakieś jedno miejsce na koniec zostanie i jednak pojedziemy....

@KPR my byśmy jechali z dziewczynami więc byłaby w końcu szansa na zapoznanie :)

@keymantrwają negocjacje... Ja tam jestem ZA tradycyjnie :)

 

Pytanie do tych kolegów co przyjeżdżają z dalszych okolic, co robicie wyjazd nad ranem w niedzielę, czy spanko pod chmurką z uwagi na zamknięte hotele. Jak to macie ogarnięte:) Ewentualnie prośba o info na PRIV :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy na południe od Kolbud dopadało ok 15cm śniegu :) Nie widziałem tego jeszcze, ale dodając do tego śnieg który już tam był to zapowiadają się piękne krajobrazy.

@Bocian4x4 myślisz że warto przechodzić na całoroczne ATki czy jednak zostać na zimowych? Jeździłem po białym na jednych i drugich to na korzyść zimowych jest głównie droga hamowania, na AT jestem za to o 0,5cala wyższy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, keyman napisał:

Dziś w nocy na południe od Kolbud dopadało ok 15cm śniegu :) Nie widziałem tego jeszcze, ale dodając do tego śnieg który już tam był to zapowiadają się piękne krajobrazy.

@Bocian4x4 myślisz że warto przechodzić na całoroczne ATki czy jednak zostać na zimowych? Jeździłem po białym na jednych i drugich to na korzyść zimowych jest głównie droga hamowania, na AT jestem za to o 0,5cala wyższy :D

 Można zostać przy zimowych, dla Subaru zostały wycięte fragmenty mocno offroadowe.  Za 10 dni pewnie nie będzie już nigdzie kopnego śniegu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bocian4x4 napisał:

 Można zostać przy zimowych, dla Subaru zostały wycięte fragmenty mocno offroadowe.  Za 10 dni pewnie nie będzie już nigdzie kopnego śniegu. 

@Bocian4x4 a co Ty za wydmuszkę nam szykujesz?

Sie Panie/Panowie zdecydyjcie czy jedziemy na ATekach czy zimówkach...

Śniegiem ma pruszyć przez najbliższe 3 tygodnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to "bendzie" tak.   Jak się wszyscy zjadą to ocenimy czy wystarczy prześwitu :)  W niektóre odcinki terenowe wolałbym nie brać aut bez płyt osłonowych. 

Ale trasa jest tak ułożona że możemy dokładać lub ujmować kawałki terenowe na żywo w czasie jazdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bocian4x4 napisał:

Bo to "bendzie" tak.   Jak się wszyscy zjadą to ocenimy czy wystarczy prześwitu :)  W niektóre odcinki terenowe wolałbym nie brać aut bez płyt osłonowych. 

Ale trasa jest tak ułożona że możemy dokładać lub ujmować kawałki terenowe na żywo w czasie jazdy. 

No i dalej nie wiem czy ATki czy zimówki :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa ma około 100km i macie pomoc innych na trasie, a dojazd z domu i do domu macie więcej i jedziecie samemu. 

 

Jak napiszę że zimówki to mnie powiesicie wraz z brakiem trakcji. Jak napiszę AT to mnie powiesicie jak będzie tylko ubity śnieg. 

 

Wynika z tego że i tak zawisnę na stryczku i tak. To wtedy dla mnie mała różnica czy przez zimówki czy AT :)

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, arkadio napisał:

No i dalej nie wiem czy ATki czy zimówki :P

Ja również :D ale ja nawet nie wiem czy pojadę.

To niestety wyjaśni się czwartek/piątek przed wyjazdem.. Wtedy też będzie miejsce na decyzję o AT. Liczę że jakieś miejsce się ostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również ale ja nawet nie wiem czy pojadę.
To niestety wyjaśni się czwartek/piątek przed wyjazdem.. Wtedy też będzie miejsce na decyzję o AT. Liczę że jakieś miejsce się ostanie
Ja jadę na zimowych, nie chce mi się zmieniać AT na jeden dzień, najwyżej wybiorę łatwiejszą wersję.

Wysłane z mojej komórki przez Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, inanitas napisał:

nie chce mi się zmieniać AT na jeden dzień

No właśnie, ja mam dwa tygodnie później kolejny wyjazd i jak już zmienię to tak zostanę. Pytanie co będzie 2 tygodnie później na biegunie zimna? @arkadio :)

Tak czy inaczej gumiarz się ze mnie będzie śmiać, założyłem zimowe niecały miesiąc temu i pewnie za miesiąc (lub jak znikną głębokie śniegi) zmienię znów na AT.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynks jest w bagażniku wiec warto go wyjąć pewnie i mieć po ręką. A wkręca się z tyłu i z przodu po wyjęcie zaślepek.
Z tym ze jak ktoś na hak holowniczy z tyłu to raczej dynksa się wkręcić nie da..

Wysłane z mojej komórki przez Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, keyman napisał:

No właśnie, ja mam dwa tygodnie później kolejny wyjazd i jak już zmienię to tak zostanę. Pytanie co będzie 2 tygodnie później na biegunie zimna? @arkadio :)

Patrze na prognozy i na naszym biegunie zimna zapowiadają na najbliższe 10 dni temperatury -10/-20 i dalej też poniżej 0. Tak więc spodziewam się śniegu i zmrożonej ziemi.

Tydzień temu zmieniłem buty Smoczycy na zimówki i na ten wyjazd (ten z tego wątku) pojadę na nich. Po tej pojeżdżawce zmieniam trochę zawias i przy tej okazji zmienię na ATki i na koniec miesiąca jadę na AT.

Taki mam plan a życie zweryfikuje...

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...