Skocz do zawartości

Od Kaszub po Bory Tucholskie - wyjazd jednodniowy dla Subaru 14 luty


Miłosz Rzeźnik

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, widzę, że zabawa była przednia. Bardzo dziękujemy za udział, zaufanie do przewodnika i klimat, jaki razem tworzycie. 

Bocian, choć fotografem nie jest i w trakcie prowadzenia trudno się fotografuje, to jednak popstrykał trochę fotek, które to możecie sobie oglądać tutaj: https://photos.app.goo.gl/UEgqtH1gf4wffAwK6

Bocian zaplanował dla Was fajną, 2-dniową trasę po Mazurach, ze zwiedzaniem Wilczego Szańca (tam również nocleg), bunkrów i paru innych atrakcji. I ma być ognisko wieczorne, integracja i dobre papu.
Odpalimy na dniach osobny wątek, ale znamy już datę - 6 i 7 marca. Więc możecie już zapisywać w kalendarzu.

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nohol napisał:

Tak swoją drogą Panie narzekały (przynajmniej niektóre), że zimno. Panowie - czy nam, machającym, było zimno? :yahoo:

Narzekały - już za samo to należy zrobić eksterminację.
A w ogóle - to przecież pilot odśnieża, nie kierowca. Ech... zero edukacji w tych nowoczesnych rodzinach. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

Narzekały - już za samo to należy zrobić eksterminację.
A w ogóle - to przecież pilot odśnieża, nie kierowca. Ech... zero edukacji w tych nowoczesnych rodzinach. :facepalm:

Chciałbym zaznaczyć, że u mnie PILOT odśnieżał, jako kierowca "jedynie delikatnie pomagałem" :)Można by rzec, że cała ekipa zaangażowana :)

Córcia przeszczęśliwa po wyjeździe. Pyta o następny i czy z @Bocian4x4 :):):)

 

Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas w śniegu :):):) Niesamowite widoki i ta nawijka prowadzącego, lekcje historii, geografii i biologii w jednym!!!

@Miłosz Rzeźnik takie wyjazdy - coś wspaniałego!:) Żonkę musiałem udobruchać, bo też chciała jechać, dobrze, że te Mazury są w planach :)

Zatem do zobaczenia:)

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Moi drodzy, widzę, że zabawa była przednia.


Oj tak śmiechu dało, no i ogólnie było grubo i srogo :-) i nie mówię tu tylko o warstwie śniegu i zimie. Dobry wstęp do Subariady na Kolskim.

Przy okazji, także chciałem podziękować za super integracje w obozie pracy przymusowej :-), pomysł na pojeżdzawke w pięknych okolicznościach przyrody, prowadzenie i pomoc koleżanek/kolegów w wyciąganiu z zasp. Pogoda iście zamówiona, jak widać jeden Bocian wiosny nie czyni :-).

Ja tu jednak widzę dwie niezgodności: naklejki są do wymiany :-) bo po zielonym tośmy nie jechali:-) nawet nie staliśmy kolo zielonego LoL.
Druga sprawa to "jedziecie po przygotowanej trasie". No chyba wszyscy widzieli żeśmy se trasę przygotowali sami. :-) LoL. Jak nam następnym razem Prezesie Rzeźniku zafundujesz takie atrakcje to łatwisz koparkie i posiłki regeneracyjne dla ekipy drogowej spod znaku Plejad. :-)
Trzeba jednak przyznać że i to wam się udało @Przygody4x4, bo wyjazd dzięki 'atrakcjom' przejdzie do niezapomnianych.

Pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieje na kolejnym szlaku.ee350b7ac989851349b7a5bb5ca8dfe7.jpg

Wysłane z mojej komórki przez Tapatalka

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, inanitas napisał:

 "jedziecie po przygotowanej trasie". -)


Trasa przygotowana do zabawy - czyli np. tym razem załatwiliśmy "z górą" zaspy. Żadne odśnieżanie, równanie itp.

A tak powaznie to chodzi o to, że są przewodnicy, którzy zabierają ekipy tam gdzie sami nie przejechali (a nie jest to wyjazd rozpoznawczy w założeniu). A tu jest "z dokładną znajomością trasy". 

PS. Jedzenie to słabość ciała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie było super ;) Trochę plecy czuję ale żona nieraz większy wycisk da :P (kopanie ogródka, koszenie trawy itp :P )

Subaru już się prawie rozmroziło w garażu i też nie słyszę żeby narzekało :)

Fajnie było sobie pojeździć z Wami :)

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko delikatnie zwrócę uwagę na scenę w której z niebywałym poświęceniem usuwam wielki drapieżny krzak czychający na Wasz lakier. 
Doceniamy. Krzak iście nie miał szans. :-)

Wysłane z mojej komórki przez Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko delikatnie zwrócę uwagę na scenę w której z niebywałym poświęceniem usuwam wielki drapieżny krzak czychający na Wasz lakier. 

Ja myślałem, że to krzaczek, który Ci kabelek urwał :)
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2021 o 11:45, Miłosz Rzeźnik napisał:

Bocian zaplanował dla Was fajną, 2-dniową trasę po Mazurach, ze zwiedzaniem Wilczego Szańca (tam również nocleg), bunkrów i paru innych atrakcji. I ma być ognisko wieczorne, integracja i dobre papu.
Odpalimy na dniach osobny wątek, ale znamy już datę - 6 i 7 marca. Więc możecie już zapisywać w kalendarzu.

 

Czy coś wiadomo już o tym wyjeździe?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, inanitas napisał:

 

Czy coś wiadomo już o tym wyjeździe?

Wiadomo, że nie będzie jednak w tych datach, ponieważ nie wiemy co nasz nie-rząd wymyśli na dniach w sprawie hoteli, zwłaszcza w warmińsko-mazurskim. Trzeba poczekać. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

Wiadomo, że nie będzie jednak w tych datach, ponieważ nie wiemy co nasz nie-rząd wymyśli na dniach w sprawie hoteli, zwłaszcza w warmińsko-mazurskim. Trzeba poczekać. 


Mam dostęp do tajnej rządowej strony na której opierane są obostrzenia. Możecie sobie tutaj sprawdzić :D 

https://koronawirus.lol/ 


Tutaj najnowszy zestaw:
 

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów informuje, że od 24 lutego 2021 roku:

  • Zamknięte są biurowce, piekarnie oraz gabinety dentystyczne. Otwarte zostaną sklepy z biżuterią tradycyjną oraz kancelarie prawne, ale wyłącznie w niektóre wtorki.
  • Wszystkie osoby przybywające do Polski z Ukrainy transportem powietrznym i naziemnym są zobowiązane do odbycia kwarantanny przez 13 dni.
  • Nauka zdalna w klasach 4-5 szkół podstawowych, w szkołach średnich oraz w akademiach, za wyjątkiem uczelni katolickich (chyba, że studenci będą oddychać przez nos).
  • Obowiązuje zakaz organizacji wyciągania szybowców oraz rautów
  • Hotele dostępne są tylko dla Jana Borysewicza, mafii, skoczków narciarskich oraz najemników.
  • Żłobki i przedszkola są otwarte dla najmłodszych.
  • W sklepach budowlanych i galeriach handlowych może przebywać maks. jedna osoba na 2 m kw. pomieszczenia.
  • W zgromadzeniach może uczestniczyć maks. 1175 osób (nie dotyczy osuszania bagien oraz wesel).

 

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...