Skocz do zawartości

Od Kaszub po Bory Tucholskie - wyjazd jednodniowy dla Subaru 14 luty


Miłosz Rzeźnik

Rekomendowane odpowiedzi

@Bocian4x4 to na końcu będzie jechał, bo jak tym swoim czołgiem przejedzie to już nikt po nim nie da rady :OO:
Będziemy stopniować prześwit. Od Bociana po XVki. Ja boję się (jak zawsze zimą) o przedni zwis. Jak ziemia miękka to jakoś się ją zagarnie, ale teraz wszystko jest na kamień...

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KPR napisał:

@Bocian4x4 jak będzie już tak tragicznie, że się nie odkopiesz to powiedz szpadle weźmiemy i w czynie społecznym naszego przewodnika odkopiemy :):):)

 

Ale chwilka, to przeciez oczywiste, że na takie warunki wszyscy zabieracie łopaty do śniegu. I zróbcie swoim pilotkom kurs obsługi - nie uchodzi, żeby kierowca opuszczał pojazd, to pilot walczy poza autem :yahoo:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, keyman napisał:

 Ja boję się (jak zawsze zimą) o przedni zwis. Jak ziemia miękka to jakoś się ją zagarnie, ale teraz wszystko jest na kamień...
 

 

Jak masz szlifierkę to możesz zawczasu polepszyć kąt natarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

 

Ale chwilka, to przeciez oczywiste, że na takie warunki wszyscy zabieracie łopaty do śniegu. I zróbcie swoim pilotkom kurs obsługi - nie uchodzi, żeby kierowca opuszczał pojazd, to pilot walczy poza autem :yahoo:

@Bocian4x4 bierzesz pilota :OO:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, inanitas napisał:

e tak zasadniczo juz na poważnie, to bierzecie łańcuchy?

biorę, ale mam tylko dwa. najwyżej założę - sam, własnoręcznie, bo moja pilotka stwierdziła, że ma ważniejsze sprawy, niż wychładzanie 4 liter. a żeniłem się z twardzielką... 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie przestać się zbroić? Bo mam traumę że akurat tego dnia wszystko stopnieje, będzie autostrada, zero trudności. Wy znudzeni, pogoda do bani.  Przepis na katastrofę.  

 

Kiedyś zrobiłem trasę - piękne błota, szał walki, emocje, atrakcje. W wizji ludzie zmęczeni po imprezie jak po pokonaniu dżungli... a noc przed imprezą był siarczysty mróz.  Czas przejazdu imprezy 3h, autostrada, nuda, negatywny odbiór. 

 

To takie małe strachy przewodnika.

 

Do niedzieli będę się budził co noc zlany potem ze stresu. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Bocian4x4 napisał:

A możecie przestać się zbroić? Bo mam traumę że akurat tego dnia wszystko stopnieje, będzie autostrada, zero trudności. Wy znudzeni, pogoda do bani.  Przepis na katastrofę.  

 

Kiedyś zrobiłem trasę - piękne błota, szał walki, emocje, atrakcje. W wizji ludzie zmęczeni po imprezie jak po pokonaniu dżungli... a noc przed imprezą był siarczysty mróz.  Czas przejazdu imprezy 3h, autostrada, nuda, negatywny odbiór. 

 

To takie małe strachy przewodnika.

 

Do niedzieli będę się budził co noc zlany potem ze stresu. 

@Bocian4x4 bez paniki, pełny luz :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



A możecie przestać się zbroić? Bo mam traumę że akurat tego dnia wszystko stopnieje, będzie autostrada, zero trudności. Wy znudzeni, pogoda do bani.  Przepis na katastrofę.  


Raczej nie spodziewam się roztopów. Temperatura ma być lekko na minusie.

Wysłane z mojej komórki przez Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam przygotowania? Kto co bierze?

Ja już autko mam zatankowane:) Na dojazd starczy... że względu na pogodę pali jak smok, ponad 13l/100km w mieście.  Wcześniej tankowałem 370km temu:(

Resztę bagażu jutro do auta złożę:)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...