Jump to content

Bocian4x4

Nowy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

About Bocian4x4

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  3city
 • Auto
  Ford Ranger 3.2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Informacyjnie, wszystkie załogi miały pełne koła zapasowe a jedna nawet dwa w tym dojazdowkę i to uratowało sytuację. Doszło do zgięcia mcphersona co uniemożliwiało założenie normalnego koła. Ten manewr z dojazdowką pozwolił nam wyprowadzić samochód w miejsce gdzie była możliwa naprawa. Naprawa odbyła się w pięknych okolicznościach przyrody.
 2. Wygrana to szacunek przewodnika. Dokładnie jest to De Soto Custom rocznik 1947.
 3. Dużo się dzieje. Centrum lisków polarnych, nocleg w Djupavik, piękny hotelik na końcu świata. Nietypowa wystawa sztuki w starej przetwórni rybnej i jak zwykle nocne kąpiele w Krossneslaug, basen tuż nad brzegiem oceanu. Kolejny dzień przejazd z fiordów i nocleg w epickim Grettislaug pod księżycem żniwiarzy, pełnią raz na 20 lat. Wizyta w prywatnym muzeum motoryzacji. Kto zgadnie z jakiego samochodu jakiej marki jest zbliżenie figurki na masce? Gofry dla smaku w amerykańskim klimacie. Dalej obiad u Gregora i testowanie Hakarla. Gregor popisowo przyrządził lamba i nie ryby - palce lizać. Akureyri przywitało nas serduszkami na sygnalizatorach. Nocleg w kosmicznych kapsułach poprzedzona koncertem w Graeni Hatturin. A dzisiaj polowanie na wieloryby zakończone sukcesem. VID_20190913_185652.mp4
 4. Droga 622 przejechana! Subaru pokonały ją bez problemu. Ludzie również
 5. Islandia serwuje nam na zmianę pogodę i warunki poza strefą komfortu. Przy okazji pytanie, ilu trzeba Subarian żeby rozstawić namiot na wietrze? org_tlp_6554379_1568146124000.mp4 org_tlp_6554015_1568160848000.mp4
 6. Wieczorem standardowo zorza z "balkonu". Rano plaża z fokami Ytri Tunga, jaskinia gdzie Julius Verne umieścił wejście do wnętrza ziemi a po jaskini piękna pogoda. Kąpiel w dzikim gorącym basenie i po pierwszym kapciu zawitaliśmy na fiordy zachodnie.
 7. Bingo, muzeum penisów, zwiedzanie Reykjaviku z przewodnikiem (mną ) obiad i czas wolny. Pyszna kawa i sernik nowojorski w Babalu. Dodatkowo Flyover, atrakcja otwarta tydzień temu. Muzeum zorzy i inne.
 8. Poranek w Reykjaviku, kto zgadnie od czego zaczęliśmy? Co w tym zdjęciu jest innego?
 9. Mimo zaklęć i ofiar składanych trolom Subarianie nie utrzymali słonecznej pogody, jedynym ratunkiem było pozostawić samotne namioty i wieczorować w pubach. Aktualnie Drunk Rabbit... trzymajcie kciuki bo następny bedzie hakarl!!! Runtur trwa, Big Lebowski i koło fortuny...
 10. Subarianie próbują nawiązać kontakt z obcą cywilizacją.
 11. To jeszcze parę zdjęć z wczoraj no i z dzisiaj. Do jednego wodospadu musieliśmy krótko dojść rzeką przez jaskinie. A dzisiaj nuuudy, Golden Circle zakończony leniwym grzaniem kości w Secret Lagoon nie wspominając o grillu i hot spocie. Aktualnie wszyscy wykończeni urlopem odpoczywają od odpoczynku.
 12. Chwilowo brak czasu bo każdy domek ma grill i hot pot na tarasie pod gwiazdami, czekamy na zorzę. No czasu nie ma, owieczka na grillu Aktualizacja z rana, wszystkie tablice rejestracyjne znalezione!
 13. Dzisiaj zdjęcia głównie czarno białe bo... zrobiło się czarno biało. Dla porównania pierwsze dwa zdjęcia, jedno kolor drugie BW.
 14. Subarianie czasu nie mają. Obawiam się o ich zdrowie psychiczne. Dwa dni a już zostali "przestymulowani". Pływanie amfibią pośród gór lodowych, degustacja tysiącletniego lodu. A potem przejazd przez 28 brodów w środek interioru zakończony dopiero przed chwilą dłuuuuugim moczeniem i integracją w gorącej rzece. A to dopiero drugi dzień. Jutro zaczynamy dzień od szukania tablic rejestracyjnych...
 15. Subarianie na Marsie, lodowiec. Pogoda nadal do niczego, świeci słońce.
×
×
 • Create New...