Jump to content

Bocian4x4

Nowy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bocian4x4 last won the day on September 4 2019

Bocian4x4 had the most liked content!

Community Reputation

145 Wspaniały

About Bocian4x4

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  3city
 • Auto
  Ford Ranger 3.2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AJSLEND Wielorypki... https://photos.app.goo.gl/KYtZoKz3HopXQby37
 2. Strzeżcie się! Subarianie nadchodzą... Subarianie_720p.mp4
 3. Informacyjnie, wszystkie załogi miały pełne koła zapasowe a jedna nawet dwa w tym dojazdowkę i to uratowało sytuację. Doszło do zgięcia mcphersona co uniemożliwiało założenie normalnego koła. Ten manewr z dojazdowką pozwolił nam wyprowadzić samochód w miejsce gdzie była możliwa naprawa. Naprawa odbyła się w pięknych okolicznościach przyrody.
 4. Wygrana to szacunek przewodnika. Dokładnie jest to De Soto Custom rocznik 1947.
 5. Dużo się dzieje. Centrum lisków polarnych, nocleg w Djupavik, piękny hotelik na końcu świata. Nietypowa wystawa sztuki w starej przetwórni rybnej i jak zwykle nocne kąpiele w Krossneslaug, basen tuż nad brzegiem oceanu. Kolejny dzień przejazd z fiordów i nocleg w epickim Grettislaug pod księżycem żniwiarzy, pełnią raz na 20 lat. Wizyta w prywatnym muzeum motoryzacji. Kto zgadnie z jakiego samochodu jakiej marki jest zbliżenie figurki na masce? Gofry dla smaku w amerykańskim klimacie. Dalej obiad u Gregora i testowanie Hakarla. Gregor popisowo przyrządził lamba i nie ryby - palce lizać. Akureyri przywitało nas serduszkami na sygnalizatorach. Nocleg w kosmicznych kapsułach poprzedzona koncertem w Graeni Hatturin. A dzisiaj polowanie na wieloryby zakończone sukcesem. VID_20190913_185652.mp4
 6. Droga 622 przejechana! Subaru pokonały ją bez problemu. Ludzie również
 7. Islandia serwuje nam na zmianę pogodę i warunki poza strefą komfortu. Przy okazji pytanie, ilu trzeba Subarian żeby rozstawić namiot na wietrze? org_tlp_6554379_1568146124000.mp4 org_tlp_6554015_1568160848000.mp4
 8. Wieczorem standardowo zorza z "balkonu". Rano plaża z fokami Ytri Tunga, jaskinia gdzie Julius Verne umieścił wejście do wnętrza ziemi a po jaskini piękna pogoda. Kąpiel w dzikim gorącym basenie i po pierwszym kapciu zawitaliśmy na fiordy zachodnie.
 9. Bingo, muzeum penisów, zwiedzanie Reykjaviku z przewodnikiem (mną ) obiad i czas wolny. Pyszna kawa i sernik nowojorski w Babalu. Dodatkowo Flyover, atrakcja otwarta tydzień temu. Muzeum zorzy i inne.
 10. Poranek w Reykjaviku, kto zgadnie od czego zaczęliśmy? Co w tym zdjęciu jest innego?
 11. Mimo zaklęć i ofiar składanych trolom Subarianie nie utrzymali słonecznej pogody, jedynym ratunkiem było pozostawić samotne namioty i wieczorować w pubach. Aktualnie Drunk Rabbit... trzymajcie kciuki bo następny bedzie hakarl!!! Runtur trwa, Big Lebowski i koło fortuny...
 12. Subarianie próbują nawiązać kontakt z obcą cywilizacją.
 13. To jeszcze parę zdjęć z wczoraj no i z dzisiaj. Do jednego wodospadu musieliśmy krótko dojść rzeką przez jaskinie. A dzisiaj nuuudy, Golden Circle zakończony leniwym grzaniem kości w Secret Lagoon nie wspominając o grillu i hot spocie. Aktualnie wszyscy wykończeni urlopem odpoczywają od odpoczynku.
 14. Chwilowo brak czasu bo każdy domek ma grill i hot pot na tarasie pod gwiazdami, czekamy na zorzę. No czasu nie ma, owieczka na grillu Aktualizacja z rana, wszystkie tablice rejestracyjne znalezione!
 15. Dzisiaj zdjęcia głównie czarno białe bo... zrobiło się czarno biało. Dla porównania pierwsze dwa zdjęcia, jedno kolor drugie BW.
×
×
 • Create New...