Jump to content

Bocian4x4

Nowy
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bocian4x4 last won the day on September 4 2019

Bocian4x4 had the most liked content!

Community Reputation

201 Wspaniały

About Bocian4x4

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  3city
 • Auto
  Ford Ranger 3.2 mod:Fury

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja tylko delikatnie zwrócę uwagę na scenę w której z niebywałym poświęceniem usuwam wielki drapieżny krzak czychający na Wasz lakier.
 2. Ja chciałem zaprzeczyć - to nie maczeta a karczownik a reszta może i się nawet zgadza
 3. Ktoś jeszcze ma wątpliwości że Subaru to wielofunkcyjna maszyna robocza? Można na przykład wycinać równoległe dżdżownice w śniegu. Ja tylko w związku z imprezą chciałem przeprosić wszystkich za obóz pracy jaki przypadkowo wyszedł, tknęło mnie sumienie jak zobaczyłem na jednym zdjęciu małą dziewczynkę odśnieżającą trzy razy wyższą zaspę od niej po to żebyśmy mogli przejechać Ps. Nie mówcie jej mamie bo dziecko straci ojca
 4. Informacja z ostatniej chwili, śnieg jest tylko na dole Ale zapowiada się piękny słoneczny dzień.
 5. A możecie przestać się zbroić? Bo mam traumę że akurat tego dnia wszystko stopnieje, będzie autostrada, zero trudności. Wy znudzeni, pogoda do bani. Przepis na katastrofę. Kiedyś zrobiłem trasę - piękne błota, szał walki, emocje, atrakcje. W wizji ludzie zmęczeni po imprezie jak po pokonaniu dżungli... a noc przed imprezą był siarczysty mróz. Czas przejazdu imprezy 3h, autostrada, nuda, negatywny odbiór. To takie małe strachy przewodnika. Do niedzieli będę się budził co noc zlany potem ze stresu.
 6. Śmiejcie się, drwijcie. Oby Wam prześwitu starczyło Chociaż jest takie jedno Subaru - Michała i Patrycji... ma prześwit większy niż Unimog i zawstydza mi ciągle na wyjazdach potworki terenowe na 35 calach.
 7. W taką pogodę elementy terenowe musimy robić wspomagani grawitacją a nie jak oryginalnie trasa wiodła wbrew grawitacji Będzie walka o prześwit.
 8. Trasa ma około 100km i macie pomoc innych na trasie, a dojazd z domu i do domu macie więcej i jedziecie samemu. Jak napiszę że zimówki to mnie powiesicie wraz z brakiem trakcji. Jak napiszę AT to mnie powiesicie jak będzie tylko ubity śnieg. Wynika z tego że i tak zawisnę na stryczku i tak. To wtedy dla mnie mała różnica czy przez zimówki czy AT
 9. Bo to "bendzie" tak. Jak się wszyscy zjadą to ocenimy czy wystarczy prześwitu W niektóre odcinki terenowe wolałbym nie brać aut bez płyt osłonowych. Ale trasa jest tak ułożona że możemy dokładać lub ujmować kawałki terenowe na żywo w czasie jazdy.
 10. Można zostać przy zimowych, dla Subaru zostały wycięte fragmenty mocno offroadowe. Za 10 dni pewnie nie będzie już nigdzie kopnego śniegu.
 11. To inna trasa niż Kaszubskie Legendy. Nowa biegnie od okolic Gdańska po okolice Tucholi.
 12. Parę zdjęć Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...