Skocz do zawartości

legacy 07 2.0


mess

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie przepadam za dislami ale nie pogardzilbym tym nowym 150km silnikiem jakby sie okazala ze ma sporo wiecej momentu , szczegolnie od dolu :)

Akurat ta benzyna 2,0 od dołu zbiera się bardzo dobrze - od dołu to rozumiem z niskich szybkości na niższych biegach, im szybciej i wyższy bieg tym gorzej. Oczywiście porównuję to do aut porównywalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie podpuszczam ale 3,0 w manualu to rakieta nieprzecietna :twisted:

 

 

...dobrze mówi !!!! ....ale i ile pali ??? :mrgreen: ale to dla świadomego właściciela subaru - nieistotne... :!: :!: :!: Jak brać legacy to tylko 3.0 manual....

 

roberto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za takie posty kocham fora internetowe ...

może dla ciebie to nie ma znaczenia ale dla mnie ma, wiem tez ze jest topick o spalaniu ale nie mam czasu przebrnąć przez cały pyzatym ciężko cos tam znaleźć konkretnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mess, wybacz, ale wydając 50.000€ na auto będziesz się przejmował czy spala 13 czy 17 litrów? Skoro nie masz czasu przeczytać informacji już napisanych, to dlaczego liczysz, że ktoś znajdzie czas by jeszcze raz specjalnie je dla Ciebie napisać? Te tematy po coś w końcu są. A wyniki tam są całkiem konkretne. Zresztą dodaj sobie 2-3 litry do danych fabrycznych i raczej więcej auto nie spali (przynajmniej 2.0).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mess, wybacz, ale wydając 50.000€ na auto będziesz się przejmował czy spala 13 czy 17 litrów? Skoro nie masz czasu przeczytać informacji już napisanych, to dlaczego liczysz, że ktoś znajdzie czas by jeszcze raz specjalnie je dla Ciebie napisać? Te tematy po coś w końcu są. A wyniki tam są całkiem konkretne. Zresztą dodaj sobie 2-3 litry do danych fabrycznych i raczej więcej auto nie spali (przynajmniej 2.0).

EEee, mój ma fabrycznie w trasie coś koło 7 litrów - 2-3 mogę dodać. Jak to krzyczą na stadionach: Mało :twisted: ale jak dodasz do fabrycznych 5 do 6 litrów to więcej chyba nie powinien spalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za takie posty kocham fora internetowe ...

może dla ciebie to nie ma znaczenia ale dla mnie ma, wiem tez ze jest topick o spalaniu ale nie mam czasu przebrnąć przez cały pyzatym ciężko cos tam znaleźć konkretnego

 

mess, przecież napisałem Ci na PW :!:

Ależ Ty męczysz ten temat niemiłosiernie ... ja też obawiałem się spalania przy kupnie Legacy (przesiadka z Mondeo), miło się zaskoczyłem, ale Ty robisz z tego jakąś paranoję :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Bajorek, chodziło mi o jazdę z prędkościami zgodnymi z tymi podczas testów a nie 30-50km/h szybciej :)

 

Tys prowda - raz tylko mi się udało tak pojeździć prze dni parę - pomiar zbliżony osiągałem. Życie niestety go dementuje z każdym dniem no raczej nie z winy auta. Jakie by ono nie było - taki trynd. Generalnie spalanie tego auta z tym silnikiem jest bardzo ok - moim zdaniem bez sensu tu przepłacać za kopciucha - no chyba,że są inne względy poza "ekonomiką spalania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roberto, Ty oszczędny jakiś jesteś, szczególnie w mieście :)

 

...może rzadziej niż powinienem cwiczę mięsień prawej łydki ... :mrgreen:

Używając w mieście SI-Drive programu "sport" można nie przekroczyć 14 l/100.

"Sport-sharp" robi wir w baku, pali ile się wleje... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Generalnie Panowie jest OK, choć producent podaje spalanie w mieście na poz. 17 l/100.

Wynik łatwy do osiągnięcia w korkach, nasze "spalanie w mieście" to tak naprawdę cykl mieszany.

 

roberto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...