Skocz do zawartości

legacy 07 2.0


mess

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem tego forum i od razu przejdę do rzeczy.

Zamierzam wkrótce wymienić auto i waham się nad wyborem Subaru legacy 2.0 w wersji celebration.

 

Powiem tak, po jeździe testowej baaardzo spodobało mi się to auta, wcześniej jechałem avensisem, którego z żadnej strony nie można porównać do legacy.

 

Troszkę przeglądałem forum i gdzieś wyczytałem ze legacy z 2.0 to starszny mul ??

Waham się też nad wyborem skrzyni jeździłem manualem, w sumie było ok. ale nie powiem ze nie jeździłem autami z lepszymi skrzyniami, i tu nasuwa mi się mysl – a może automat ??

Według katalogu ten automat troche spowalnia legacy wiec czy warto ?? co możecie napisac o automatach Subaru ??

 

Auto będzie głownie eksploatowane w mieście, a czasami zabiorę go na wyprawę na ryby, gdzie ten sławny już napęd na 4 kola będzie mógł się wykazać.

 

I tu następne pytanie do was jako użytkowników ile tak naprawdę ten legacy z 2.0 będzie palił w mieście przy normalniej i bardziej dynamicznej jeździe ?? a ile za miastem ?

 

Z góry dziękuje, za wszelkie sugestie i pozdrawiam użytkowników Subaru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem tego forum i od razu przejdę do rzeczy.

 

witam

 

Zamierzam wkrótce wymienić auto i waham się nad wyborem Subaru legacy 2.0 w wersji celebration.

 

 

2,0 jest za slaby :???: 2,5L to minimum

 

Troszkę przeglądałem forum i gdzieś wyczytałem ze legacy z 2.0 to starszny mul ??

 

 

a z automatem to juz totalnie :mrgreen:

 

co możecie napisac o automatach Subaru ??

 

sa super :twisted:

 

Auto będzie głownie eksploatowane w mieście, a czasami zabiorę go na wyprawę na ryby, gdzie ten sławny już napęd na 4 kola będzie mógł się wykazać.

 

pierwszy lepszy szybszy zakret i juz nie bedziesz chcial innego napedu :twisted:

 

I tu następne pytanie do was jako użytkowników ile tak naprawdę ten legacy z 2.0 będzie palił w mieście przy normalniej i bardziej dynamicznej jeździe ?? a ile za miastem ?

 

 

duuuuuuuuuuuuga historia http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze 2,5L nie dostane w polskiem salonie to wersja amerykanska ?

 

Jesienią ma byc cos 2.5 ale to wchodzi w akcyze 13.6 więc będzie zdecydowanie droższy :!: Za to ten 2.0 jako MY08 ma miec 150KM a nie jak teraz 165 więc trzeba to rozważyć :?:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdziłem i 2,5 i 2,0 i akurat wielkiej różnicy nie widziałem, na pewno bym za niego dużo więcej nie zapłacił. Do Twojego użytkowania to 2,0 wystarczy. Po co się pytasz czy to muł jak jeździłeś na próbnej i masz odpowiedź dla siebie. Dla jednego Sti bez dłubania będzie mułem strasznym a dla innego rower niezłe ma przyspieszenia. Ja bym automatu do 2,0 nie brał ale jest tu taki jeden na forum co zadowolony jest z takiego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym automatu do 2,0 nie brał

 

12 sekund do setki to naprawde duzo, wiec faktycznie 2,0 z automatem wolne jest.

 

 

nie podpuszczam ale 3,0 w manualu to rakieta nieprzecietna :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami zabiorę go na wyprawę na ryby, gdzie ten sławny już napęd na 4 kola będzie mógł się wykazać.

Nie boisz się, że podwoziem zaryjesz :?: Legacy ma dość mały prześwit. Może jednak Forek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jezdze mercem ktory ma naprawde maly przeswit i jezeli on dawal rade :) to legacy smignie przez te polne drozki z predkoscia swiatla :) wkoncu nie bede go zabieral w jakis teren.

 

no to mnie zniecheciliscie do tego automatu :) jednak warto bylo tu cos napisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak Forek

Forek jest the best.

Moja Żona na Accorda się wypięła. Ja jeszcze trochę muszę nim pojeździć.

Kupuj Forka. Avensis to dziadostwo. Miałem 5 Toyot i od nich uciekłem. Avensisa zaliczkowałem, ale zdradziłem dla Accorda. Forek bije trakcyjnie tych ostatnich na glowę. a jak fajnie bumy i merole dużo mocniejsze na autobanach objeżdżasz. Pysk się cieszy :razz: :razz: :razz: :lol::lol::lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaaaaaa potwór...

 

a nie? w kombicy wyglada jak typowe mama-papamobile, a seteczke robi w 6,9 jak rasowe GTi konkurencji :twisted:

 

zależy od punktu siedzenia. Jak kupiłem foresia, też wydawało mi się że rakieta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez te polne drozki

 

przez te polne drozki to tylko Locha w automacie, sprawdzone na ostatnich Plejadach :twisted:

 

zależy od punktu siedzenia. Jak kupiłem foresia, też wydawało mi się że rakieta...

 

no coz, jak zobaczylem jak mi Lambo z oczu znika to.... tez uznalem ze cos wolne to Subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami zabiorę go na wyprawę na ryby, gdzie ten sławny już napęd na 4 kola będzie mógł się wykazać.

Nie boisz się, że podwoziem zaryjesz :?: Legacy ma dość mały prześwit. Może jednak Forek :roll:

Prześwit nie jest zły (15 cm) ale niskie spojlery połączone z długim zwisem skutecznie zniechęcają do jazdy poza czarnym ale ja i tak go ekploatuje w ten sposób - przyznam jednak,że w tej materii wolę Forka. Legacy 2,0 na automacie ma w użytkowaniu Michał o ile sie nie myle. Co do tych 150 koników to bym sie nie zniechęcał bo mogą być dostępne przy niższych obrotach niż te 160 kilka w wersji obecnej - trzeba sie postarać by sie do nich dobrać co komfortowe nie jest. Też zależy jaki tam będzie moment, ilość kuni i sekund do setki to troche mało danych by oceniać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zależy od punktu siedzenia. Jak kupiłem foresia, też wydawało mi się że rakieta...

 

no coz, jak zobaczylem jak mi Lambo z oczu znika to.... tez uznalem ze cos wolne to Subaru

 

chojny, mówię o "normalnym" przedziale cenowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej spotykam nowe Legasie jako "drugi" samochód w domu dla żony.

I to jest bardzo słuszna koncepcja!:)

Biorąc pod uwagę, że w tym autku połowa rzeczy nie jest taka jaka powinna być a pozostała połowa się bez przerwy psuje- radzę Legasia omijać z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...