Skocz do zawartości

legacy 07 2.0


mess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coraz częściej spotykam nowe Legasie jako "drugi" samochód w domu dla żony.

I to jest bardzo słuszna koncepcja!:)

Biorąc pod uwagę, że w tym autku połowa rzeczy nie jest taka jaka powinna być a pozostała połowa się bez przerwy psuje- radzę Legasia omijać z daleka.

 

czy jest jakaś firma motoryzacyjna, która by Ci dogodziła :?: Z jakich samochodów byłeś do tej pory zadowolony :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doświadczony podobnie jak wielu innych

 

mało ich tu cóś :mrgreen:

Jest, jest...

Tylko trzeba czytać ze zrozumieniem i włączyć taśmę mózgową :mrgreen:

 

teraz to nie zasnę :cry: Co to taśma mózgowa :?:

 

o czytaniu ze zrozumieniem nawet nie wspomnę, niewielu europejczyków to podobno potrafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z badań przeprowadzanych u nas wynika, iż większość Polaków nie rozumie obrazkowych informacji, więc czego można oczekiwać od przeciętnego forumowicza, gdy posługujemy się słowem pisanym?

 

wiesz co :?: tak sobie kalkuluję, ponieważ skończyły mi się paski (w związku z tym mnie stąd nie wywalą w tej chwili)to ci przy okazji tak po prostu przypierdolę dla zabawy :evil: ...

 

ps. byłbym bardziej wyrozumiały jakbyś używał emotikonów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z badań przeprowadzanych u nas wynika, iż większość Polaków nie rozumie obrazkowych informacji, więc czego można oczekiwać od przeciętnego forumowicza, gdy posługujemy się słowem pisanym?

 

wiesz co :?: tak sobie kalkuluję, ponieważ skończyły mi się paski (w związku z tym mnie stąd nie wywalą w tej chwili)to ci przy okazji tak po prostu przypierdolę dla zabawy :evil: ...

 

ps. byłbym bardziej wyrozumiały jakbyś używał emotikonów...

 

Oczywiście nie miałem nikogo konkretnego na mysli ale patrząc statystycznie to chyba mam rację?

 

PS. Stary jestem i nie przepadam za emotikonkami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakaś firma motoryzacyjna, która by Ci dogodziła :?: Z jakich samochodów byłeś do tej pory zadowolony :?:

-20 letniego Garbusa.

-Mazdy 626

-Toyoty Cariny E

-Skody Octavi (dopóki ASO jej nie zepsuło)

-Toyoty Avensis.

Generalnie zadawala mnie każde autko które hamuje, nie wali przekładnią kierowniczą na każdej nierówności, klima działa tak jak powinna i da się coś do bagażnika włożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami zabiorę go na wyprawę na ryby, gdzie ten sławny już napęd na 4 kola będzie mógł się wykazać.

Nie boisz się, że podwoziem zaryjesz :?: Legacy ma dość mały prześwit. Może jednak Forek :roll:

albo OBK 2.5 :wink: wiekszy przeswit zawsze jest lepszy bo pozwala wjechac tam gdzie inni nie wjada, a przy osiagach jakie oferuja Legacy 2.0 - 2.5 nie ma az takiego negatywnego wplywu na prowadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiom, Twoje opinie prawie zniechęciły mnie do wyboru Legacy 1,5 roku temu ... byłbym idiotą gdybym Cię wtedy posłuchał !

Ale w świetle aktualnej sprzedaży auta, podziałałeś mi na nerwy ... :!: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wkrótce wymienić auto i waham się nad wyborem Subaru legacy 2.0 w wersji celebration.

 

 

2,0 jest za slaby :???: 2,5L to minimum

 

 

chojny - wersja celebration NIE występowała w wersji 2,5 ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiom, Twoje opinie prawie zniechęciły mnie do wyboru Legacy 1,5 roku temu ... byłbym idiotą gdybym Cię wtedy posłuchał !

Ale w świetle aktualnej sprzedaży auta, podziałałeś mi na nerwy ... :!: :evil:

 

Mnie też prawie zniechęcił i też byłbym idiotą, gdybym posłuchał :roll: :razz: Pewnie jeździłbym teraz Passatem (trzecim już z kolei, bo dwa poprzednie by ukradli :twisted: )

Legacy to naprawdę dobry samochód mimo tego, że wół :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...