Skocz do zawartości

legacy 07 2.0


mess

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytalem caly topic o spalaniu a teraz z tego co tu widze wiekszosc pisze o 3.0 i jezeli on moze spalic 14 l w miescie przy normalniej jezdzie to mysle ze z motorem 2.0 nie bedzie zle.

 

No i wkoncu chyba pojde zamowic swojego legasia ;O 2.0 w manuala szczeze wolabym automat ale te 4 biegi i 11s do setki troche mnie zniechecaja.

 

aha i jeszcze mam 2 pytanka

 

legacy 2.0 ma hill holder'a ?? nigdy nie znalazlem konkretnej informacji o tym .

no i jak działa reduktor ? mozna z nim np na wyzszych biegac smigac czy tylko w jakis maly teren czy pod strome podjazdy na pierwszym biegu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przeczytalem caly topic o spalaniu a teraz z tego co tu widze wiekszosc pisze o 3.0 i jezeli on moze spalic 14 l w miescie przy normalniej jezdzie to mysle ze z motorem 2.0 nie bedzie zle.

 

Obserwacje z weekendu - Legacy 2.0, miasto, włączona klima, noga typu "ołów" - 12.6 l/100km według komputera. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie jakies konkretne rady :)

 

mysle ze wezme wersje 2.0 RC własnie dla tego okna, bikseonow i skorzanej tapicerki.

 

A własnie w katalogu pisze "czesciowo skorzana tapicerka" rozumiem ze sa to boki obszyte skora i srodek z materialu? takie kombo by mnie interesowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czesciowo skorzana tapicerka"

 

nie wiem jak wygląda, ja akurat mam całą skórzaną

 

Jeśli chodzi o kombi to warto również zatroszczyć się o gumową wykładzinę do bagażnika i siatki boczne (inaczej wszystko lata po bagażniku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem jeszcze ze 2.0 z manualem nie ma kontroli trakcji w sumie z tym silnikiem to ona sie nie napracuje :) ale dziwi mnie czemu jest w wersji z automatem ?? i czy mozna ja wylaczyc ?

 

aha czy orientuje sie ktos z wasy czy mozna "dolozyc" sterowanie radiem z kierownicy ? w wersji celebration cos takiego wystepuje ale w katalogu ktory dostalem z salonu nic o tym nie pisza jedynie w wersji 3.0 jest to standardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czy orientuje sie ktos z wasy czy mozna "dolozyc" sterowanie radiem z kierownicy ? w wersji celebration cos takiego wystepuje ale w katalogu ktory dostalem z salonu nic o tym nie pisza jedynie w wersji 3.0 jest to standardem.

 

ja pytałem kiedyś w salonie

jest to możliwe - koszt 800 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czy orientuje sie ktos z wasy czy mozna "dolozyc" sterowanie radiem z kierownicy ? w wersji celebration cos takiego wystepuje ale w katalogu ktory dostalem z salonu nic o tym nie pisza jedynie w wersji 3.0 jest to standardem.

 

ja pytałem kiedyś w salonie

jest to możliwe - koszt 800 zł

 

To jest niemozliwe . Brak instalacji elektrycznej.

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czy orientuje sie ktos z wasy czy mozna "dolozyc" sterowanie radiem z kierownicy ? w wersji celebration cos takiego wystepuje ale w katalogu ktory dostalem z salonu nic o tym nie pisza jedynie w wersji 3.0 jest to standardem.

 

ja pytałem kiedyś w salonie

jest to możliwe - koszt 800 zł

 

To jest niemozliwe . Brak instalacji elektrycznej.

AK

 

no to mnie sprzedawca z Emil Frey zrobił w balona - nieładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czesciowo skorzana tapicerka"

 

Fotele są w całości pokryte skórą.

Przy każdym modelu ze skórą jest w opisie "częściowo skórzana". Moim zdaniem wynika to z faktu, że inne elementy składające się na tapicerkę (np. obicia drzwi) są obite skórą tylko fragmentarycznie, reszta to plastik. Niektóre auta mają nawet kokpit obszyty skórą i wtedy jest to chyba w pełni skórzana tapicerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnoscie drzwi bez ramek, czy np zima trzeba jakosc specialnie dbac o uszczelki ? i czy mozna auto myc np karszerem ? czy raczej powinno sie unikac mycia pod duzym cisnieniem ?

 

 

No, to chyba oczywiste, że nie można walić strumieniem z 5 cm..?

 

 

Co do zimy - to bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czesciowo skorzana tapicerka"

 

Fotele są w całości pokryte skórą.

 

Niestety error :mrgreen:

Fotele nie są w całości skórzane - część jest wykonana ze skóry ekologicznej, sztucznej czyli...

 

Wydaje mi się, że plecy i siedzisko ale głowy nie dam, które konkretnie elementy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, W niektórych autach wszystko jest z eko-skóry, a mimo to producenci podają w specyfikacji "skórzana tapicerka".

Tak czy inaczej mess zakładał, że środek jest z tkaniny, więc w tym przypadku nie ma różnicy jaka to skóra, jest na całości foteli i tyle. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, W niektórych autach wszystko jest z eko-skóry, a mimo to producenci podają w specyfikacji "skórzana tapicerka".

Tak czy inaczej mess zakładał, że środek jest z tkaniny, więc w tym przypadku nie ma różnicy jaka to skóra, jest na całości foteli i tyle. :smile:

 

Jeżeli przyjmiemy taką definicję skóry - to się zgadza. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, W niektórych autach wszystko jest z eko-skóry, a mimo to producenci podają w specyfikacji "skórzana tapicerka".

Tak czy inaczej mess zakładał, że środek jest z tkaniny, więc w tym przypadku nie ma różnicy jaka to skóra, jest na całości foteli i tyle. :smile:

 

Jeżeli przyjmiemy taką definicję skóry - to się zgadza. :mrgreen:

 

Wiedziony ubecką ciekawością, przed chwilą dokonałem analizy pokrycia foteli i wg mnie w przypadku OBK MY07 w specyfikacji powinno być "częściowo eko-skórzana tapicerka". Rozdłubałem kawałek fotela oraz zagłówek i jest to w 100% sztuczny wytwór. Jako, że faktura i wrażenia dotykowe są identyczne na innych "skórzanych" elementach (wyjątek stanowi kierownica) stwierdzam, że "częściowo skórzana tapicerka" w Subaru nie ma nic wspólnego ze skórą naturalną. Po prostu LIPA. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...