Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Adi napisał:

Dakar już za miesiąc, jego Król w elektryku...z generatorem rzecz jasna ;)

 

A tymczasem na rozgrzewkę filmik, jak to się jedzie po pustyni na bombie w koleinie i nie tylko. Wyprzedzanie fajne ;)

 

 

 

buja jak łajbą podczas sztormu :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jumpman napisał:

Kajto  jedzie Barbórkę Skodą R5. :) No to będzie ciekawie 8)

 

tak nie do końca... 

no ale nie wtrącam się w ich komunikację w social mediach, chcą się trzymać wersji, że startują tym samym samochodem co reszta i tym samym samochodem, którym startowali w WRC to ok.. 

Adrian Chwietczuk chociaż przy zgłoszeniu zaznaczył, że będzie to magiczna Skoda Fabia Rally2 Evo+++ i te "+++" to nie przypadek i błąd w zgłoszeniu.. 

 

aaa i podsumowując, nie, w aucie Kajetana nie chodzi o większą zwężkę czy coś..

a szkoda, bo teraz będzie, że przecież jedzie tym samym autem co Miko Marczyk, Chuchała itd.... ;) 

 

Edytowane przez zajcev
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zajcev napisał:

 

tak nie do końca... 

no ale nie wtrącam się w ich komunikację w social mediach, chcą się trzymać wersji, że startują tym samym samochodem co reszta i tym samym samochodem, którym startowali w WRC to ok.. 

Adrian Chwietczuk chociaż przy zgłoszeniu zaznaczył, że będzie to magiczna Skoda Fabia Rally2 Evo+++ i te "+++" to nie przypadek i błąd w zgłoszeniu.. 

 

aaa i podsumowując, nie, w aucie Kajetana nie chodzi o większą zwężkę czy coś..

a szkoda, bo teraz będzie, że przecież jedzie tym samym autem co Miko Marczyk, Chuchała itd.... ;) 

 

 

 

Szepcze się że szukali WuRCa ale się nie dało więc... jak piszesz niby R5, prezent dla konkurencji, patrzcie takie samo auto ale... ;)

 

Miko przynajmniej powiedział wprost, że koksują po kokardę to co mają i dadzą z siebie oraz auta wszystko co się da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem, o czym mowa.

W każdej Barbórce, każdy liczący się zawodnik miał pomodzone auto, takie +++po kokardę. Bo do tego zwyczajnie dopuszcza regulamin.

Kajto pokazał, że jedzie taką samą bazą, którą każdy może sobie wg uznania pomodzić. 

Będzie sporo zmodyfikowanych skód, od co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

Szepcze się że szukali WuRCa ale się nie dało

 

Ogromnie szkoda, to jedyna okazja zaprezentować królewską maszynę polskim kibicom, na rodzimym podwórku. To była fajna "tradycja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Adi napisał:

Kajto pokazał, że jedzie taką samą bazą, którą każdy może sobie wg uznania pomodzić. 

Będzie sporo zmodyfikowanych skód, od co. 

 

ale jest różnica 1.6 a 2.0 i pisanie, że to ten sam samochód którym walczył w WRC :) - pokaż mi więc kto jechał R5 z 2.0 silnikiem ;) 

Oczywiście Ty to wiesz, ale zwykły szary odbiorca stwierdzi -> przecież to ten sam samochód którym jedzie Miko czy Chuchała ;)

Ja widzę drobna różnicę między modzeniem a swapem silnika :) 

a napisałem to tylko dlatego, że juz czytałem wiele opinii, że w końcu pojadą takimi samymi samochodami ;) no ale fakt, nikt Miko i innym nie zabronił ogarnąć od Vancika silnika 2.0 i też zrobić swap :)

 

I żeby nie zostać, źle odebranym, nie mam nic do tego, Barbórka zawsze była taką imprezą, pokazem modów i tego kto jakiego potwora przywiezie :) dzięki czemu możemy zobaczyć bardzo wiele ciekawych samochodów.. :) 

Edytowane przez zajcev
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Kajto w Skodzie to taki prezent dla konkurencji bo to auto doskonale zna w przeciwieństwie do WuRCa no i tutaj nie trzeba aż tak się martwić że się porysuje czy coś ;) Szkoda że znowu śniegu zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, zajcev napisał:

 

ale jest różnica 1.6 a 2.0 i pisanie, że to ten sam samochód którym walczył w WRC :) - pokaż mi więc kto jechał R5 z 2.0 silnikiem ;) 

Oczywiście Ty to wiesz, ale zwykły szary odbiorca stwierdzi -> przecież to ten sam samochód którym jedzie Miko czy Chuchała ;)

Ja widzę drobna różnicę między modzeniem a swapem silnika :) 

a napisałem to tylko dlatego, że juz czytałem wiele opinii, że w końcu pojadą takimi samymi samochodami ;) no ale fakt, nikt Miko i innym nie zabronił ogarnąć od Vancika silnika 2.0 i też zrobić swap :)

 

I żeby nie zostać, źle odebranym, nie mam nic do tego, Barbórka zawsze była taką imprezą, pokazem modów i tego kto jakiego potwora przywiezie :) dzięki czemu możemy zobaczyć bardzo wiele ciekawych samochodów.. :) 

 

 

No właśnie, jest różnica inna mapa, turbo, brak zwężki a… no nic. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z przekazu na fb zrozumiałem że jedzie właśnie R5, takim samym jak w WRC tylko w oklejeniu okolicznościowym, i zapewnie większość tak zrozumiała, nie wspominam o laikach. Tylko tyle.

Jeśli mówimy o silniku o pojemności 2.0 to już nie jest dla mnie R5, nawet z 5 plusami choć wtedy pewnie zrozumiał bym o co mniej więcej  chodzi.

Edytowane przez Jumpman
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jumpman napisał:

Ja z przekazu na fb zrozumiałem że jedzie właśnie R5, takim samym jak w WRC tylko w oklejeniu okolicznościowym, i zapewnie większość tak zrozumiała, nie wspominam o laikach. Tylko tyle.


Bo dokładnie taki przekaz poszedł, mam nowe naklejki i tyle ale pewnie tym roku się dowiemy ze silnik 2,0L przeszkadza tak samo a nawet bardziej jak samochód klasy WRC.  
 

I tak jak piszesz, wystarczy spojrzeć w komentarze że przekaz wjechał jak trzeba, „Brawo Kajto, fair play”, „Równe szanse”, „Takie same auta”, „Pojedynek w R5”…. 
 

Miało być fajnie w jest jak jest… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się troszeczkę IMHO.
Nie widzę tam na fb żadnych sugestii, że to będzie "seria" Rally2 i nikt normalny tego nie oczekuje chyba?
Każdy na Barbarę zawsze przywozi najlepszą broń jaką sobie wymyśli i na jaką go stać. Taki jest ten rajdzik i super.

Wcześniej jedni montowali np. 2,5 w Subaru N-ileśtam, a inni tylko dmuchali turbiny i nikt nie oczekiwał na ten temat specjalnego oświadczenia prasowego.

Cieszmy się Barbarą, będzie fajnie


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bosman napisał:

Czepiacie się troszeczkę IMHO.
Nie widzę tam na fb żadnych sugestii, że to będzie "seria" Rally2 i nikt normalny tego nie oczekuje chyba?
Każdy na Barbarę zawsze przywozi najlepszą broń jaką sobie wymyśli i na jaką go stać. Taki jest ten rajdzik i super.

Wcześniej jedni montowali np. 2,5 w Subaru N-ileśtam, a inni tylko dmuchali turbiny i nikt nie oczekiwał na ten temat specjalnego oświadczenia prasowego.

Cieszmy się Barbarą, będzie fajnie emoji6.png


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Widzisz co chcesz widzieć lub co chcą abyś widział, dla mnie niesmak z sugerowania jednego a robienie czegoś innego pozostaje, tak samo jak po walniętej i przemilczanej beczce na Karowej w 2020. Zdziwienie na amatorkach że przewalone auta a tu taki numer na najwyższym szczeblu.  Koledzy już pisali jak się przyjęło robić na Barbórkę +++ lub jak się jedzie kosmosem to się o tym otwarcie mówi, kochani kibice mam dla was potworka, mam Frankensteina, mam WRCa, mam cokolwiek innego i wszyscy szczęśliwi, bo tego po Barbórce wszyscy oczekujemy.    

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...