Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, szubaru napisał:

 

 

Walczysz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się Kajta, trudno by wypisał całą specyfikację auta, nikt nikomu nie broni ściągnąć nawet WRCa. Wiadomo, że każdy chce zdobyć jak najlepszy wynik i robi wszystko by to osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ManoLEE napisał:

Czepiacie się Kajta, trudno by wypisał całą specyfikację auta, nikt nikomu nie broni ściągnąć nawet WRCa. Wiadomo, że każdy chce zdobyć jak najlepszy wynik i robi wszystko by to osiągnąć.

 

A kto jeszcze ogłasza że jedzie tym samym samochodem co cały sezon ale pod maską ma silnik o zwiększonej pojemności do 2 litrów zamiast R5tkowego 1,6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chojny napisał:

A kto jeszcze ogłasza że jedzie tym samym samochodem R5 co cały sezon ale pod maską ma silnik o zwiększonej pojemności do 2 litrów zamiast R5tkowego 1,6?

On jedzie R5 tylko zmodyfikowaną, jak startował WRCem to nikt go nie pytał czy odbiega czymś od specyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ManoLEE napisał:

On jedzie R5 tylko zmodyfikowaną, jak startował WRCem to nikt go nie pytał czy odbiega czymś od specyfikacji.

 

"Samochody R5 są napędzane przez silnik z turbodoładowaniem o pojemności 1,6 litra."

 

Więc nie jedzie samochodem R5 i słowem Kajto o R5 nie wspomina. I to jest właśnie manipulacja, on wie, ja wiem, zajcev wie, konkurencja już wie dawno... ale kibice mają w głowach że to R5 i że jedzie takim samym autem jak Biśki, Siemanko, Miko, Wróblewski, Chwietczuk... a ten ostatni wprost w zgłoszeniu napisał: Skoda Fabia Rally2 Evo+++  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grygo napisał:

My w ramach przygotowań do Barbórki byliśmy na torze Słomczyn, ćwiczyliśmy też beczke. Do zobaczenia na oesach! 

 

IMG_4588.MOV

 

 

Jak będzie wywiad to nie zapomnij pozdrowić Forum Subaru. :thumbup:

 

Trzymamy kciuki za Karową. 

 

PS Skrzynia bajka, moje marzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, chojny napisał:

Więc nie jedzie samochodem R5

 

Chyba nikt takim nie jedzie. I chyba wszyscy, którzy odrobinę ten sport śledzą, to wiedzą.

Inny silnik, to modyfikacja, jak każda inna, dająca przewagę do serii, mieszcząca się w luźnym regulaminie imprezy.

Każdy z czołówki dostał od właściciela naklejek na aucie worek pieniędzy, na poprawę osiągów auta i zrobienia wielkiego show. A jak je wydatkował, to tylko ten worek ograniczał...i fantazja. 

Kajto miał sporą, więc dzięki mu za to, że zobaczymy go w 2-litrowym potworku. 

I niestety przyjdzie nam żałować, że znowu nie zagrał "nieuczciwie" i nie zobaczymy piekielnej maszyny WRC.

 

Te mody też różnie się kończą, wielokrotnie już widzieliśmy narowiste auto, które robiło na Karowej kabooom, zanim pokazało się pod Wiaduktem Markiewicza. Tak więc chłopaki na pewno robią to mądrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adi napisał:

 

Chyba nikt takim nie jedzie. I chyba wszyscy, którzy odrobinę ten sport śledzą, to wiedzą.

Inny silnik, to modyfikacja, jak każda inna, dająca przewagę do serii, mieszcząca się w luźnym regulaminie imprezy.

Każdy z czołówki dostał od właściciela naklejek na aucie worek pieniędzy, na poprawę osiągów auta i zrobienia wielkiego show. A jak je wydatkował, to tylko ten worek ograniczał...i fantazja. 

Kajto miał sporą, więc dzięki mu za to, że zobaczymy go w 2-litrowym potworku. 

I niestety przyjdzie nam żałować, że znowu nie zagrał "nieuczciwie" i nie zobaczymy piekielnej maszyny WRC.

 

Te mody też różnie się kończą, wielokrotnie już widzieliśmy narowiste auto, które robiło na Karowej kabooom, zanim pokazało się pod Wiaduktem Markiewicza. Tak więc chłopaki na pewno robią to mądrze. 

 

 

Czasem to chyba jak z parówkami... lepiej nie wiedzieć jak się to robi, cieszyć oczy kolorowym opakowaniem i delektować ich delikatnym smakiem. 

 

 

 

Teraz, zajcev napisał:

 

I na filmiku na jego profilu można ładnie zobaczyć jak to idzie ;)

 

 

 

 

Widziałem, nieźle jak na malucha. :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szubaru napisał:

 

To szaleństwo ma niestety swoje granice, chyba że dzisiaj trafię w lotto :P

 

 

Zagram dla Ciebie. Jak wygram to jedziesz!! A co tam, dwa sobie kupimy i... ja też jadę.  :mrgreen:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

 

 

Widzisz co chcesz widzieć lub co chcą abyś widział, dla mnie niesmak z sugerowania jednego a robienie czegoś innego pozostaje, tak samo jak po walniętej i przemilczanej beczce na Karowej w 2020. Zdziwienie na amatorkach że przewalone auta a tu taki numer na najwyższym szczeblu.  Koledzy już pisali jak się przyjęło robić na Barbórkę +++ lub jak się jedzie kosmosem to się o tym otwarcie mówi, kochani kibice mam dla was potworka, mam Frankensteina, mam WRCa, mam cokolwiek innego i wszyscy szczęśliwi, bo tego po Barbórce wszyscy oczekujemy.    

 

Fajnie, że mamy to forum bo można poznać różne punkty widzenia tego samego zjawiska, no i dzięki tej w sumie nadmiernie rozdmuchanej dyskusji będziemy mieli trochę większe emocje na w sobotę :)

 

Ja żadnego problemu czy oszustwa lub jego próby nie dostrzegam. Szczerze liczę, że wszyscy bez wyjątku i Kajto i Miko i reszta nadmuchają te maszyny do granic możliwości. Będzie dzięki temu ciekawiej.

 

Co do startu KK w R5, to wciąż wedle mojej wiedzy jedyną osobą, która to oficjalnie obwieściła jest kolega Jumpman na tym Forum :)

Nawet na liście zgłoszeń nie ma podanego żadnego konkretnego auta ani na FB.

Co do +++ itp, to zerknij pls na listę zgłoszeń. Na kilkanaście R5/Rally 2, tylko i wyłącznie Adrian wpisał jakiś +. KK nawet nie podał auta.

Cała reszta po prostu R5 i im nikt nie zarzuca, że coś sugerują fałszywie, choć wiadomo że wszyscy knują niewąsko :)

 

Kajto ognia! Miko ognia! niech wygra .... jakieś Seicento :)

Edytowane przez Bosman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bosman napisał:

Co do startu KK w R5, to wciąż wedle mojej wiedzy jedyną osobą, która to oficjalnie obwieściła jest kolega Jumpman na tym Forum :)

 

 

Nie tylko ;) 

 

 

10 minut temu, Bosman napisał:

Co do +++ itp, to zerknij pls na listę zgłoszeń. Na kilkanaście R5/Rally 2, tylko i wyłącznie Adrian wpisał jakiś +. KK nawet nie podał auta.

Cała reszta po prostu R5 i im nikt nie zarzuca, że coś sugerują fałszywie, choć wiadomo że wszyscy knują niewąsko :)

 

Knucie a knucie... jak widać są różne podejścia do tematu i może niech tak zostanie, przynajmniej wiemy jakie podejście ma jaki kierowca i w ten sposób możemy kogoś mniej lub bardziej dopingować czy szanować. Każdy według własnych standardów.  ;) 

 

Wczytaj się ze zrozumieniem a szczególnie w komentarz Kajta i co on sugeruje. ;)

 

 

 

Kajto.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, chojny napisał:

W wolnej chwili plebiscyt DirtFisha na najlepsze auto WRC

 

Zagłosowane ;)

 

9 minut temu, turdziGT napisał:

Moze byc tylko jedno i jest to Impreza WRC S5-S6 B)

 

Oczywiście ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

Knucie a knucie... jak widać są różne podejścia do tematu i może niech tak zostanie, przynajmniej wiemy jakie podejście ma jaki kierowca i w ten sposób możemy kogoś mniej lub bardziej dopingować czy szanować. Każdy według własnych standardów.  ;) 

Wczytaj się ze zrozumieniem a szczególnie w komentarz Kajta i co on sugeruje. ;)

 

Well.... po przeczytaniu dzisiejszego wpisu na stronie KK, muszę Wam trochę przyznać rację co do sposobu komunikacji:

https://kajto.pl/2021/12/02/lotos-rally-team-powraca-na-rajd-barborka-kajetanowicz-i-szczepaniak-stawia-czola-ponad-setce-rywali/?fbclid=IwAR3OrijS0yhPigJ5EUavTlK5ZtyChT3wCCS7Jo_9fjJPXCQV2ZJTiFpRltk

 

Mnie to w kontekście Regulaminu Barbórki i "odwiecznych zwyczajów" nadal specjalnie nie razi, ale teraz bardziej rozumiem o co Wam chodzi.

 

Trzymamy zatem kciuki by było ślisko.

A w ogóle najlepiej by było zobaczyć jakiegoś "czarnego konia", choć rozum podpowiada że KK i MM są obecnie piekielnie mocni i wjeżdżeni.

 

Zajcev, skoro jesteśmy na Forum Subaru, co od strony technicznej oznacza to WRB?

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...